Narození Daníka

Porod

Jako každá prvorodička jsem měla děsnej strach a modlila se, aby to už bylo za mnou. Čekala jsem až začnu mít kontrakce a nebo mi praskne voda, ale pořád se nic nedělo...

Nakonec si mě v pátek 29. 10. 2009 už nechali v nemocnici, že mi porod vyvolají. Tak jsem ráno nastoupila, celá nervózní a naivně jsem si myslela, že mi prdnou tabletu a já ještě ten den porodím. Ale to ne. Bylo mi oznámeno, že až večer mi ji zavedou.

Holky řeknu vám to byl den. Byla jsem na čekateláku, takže jsem celý den poslouchala jak tam ty holky křičí. Fakt masakr :-(. Večer mi zavedli tabletu a že počkáme do rána, jak se to bude chovat. A ráno nic. Tak prý, že ji zase zavedeme večer jinak, že mě čeká v neděli císař (14 dní jsem přenášela). Takže zase celý den poslouchám, jak tam rodičky naříkají. Už jsem byla úplně hotová a psychicky na dně. Fakt jsem doufala, že mi udělají císaře, páč poslouchat to křičení se nedalo. Večer mi zase dali tabletu. V noci už jsem cítila slabé kontrakce, ale pořád se to dalo.

Ráno mě šoupli na monitor a prohlídli mě. A že už je to k tomu a a že teď dostanu tabletu na bolest. Co přišlo potom byl horor. Měla jsem snad jednu velikánskou kontrakci hodinu v kuse. Ale zase jsem se za hodinu otevřela na 7 cm :-). Tak jsem zavolala přítele ať pohne zadkem, že už to asi bude. Když přijel byla jsem na pokoji a visela na takovém laně a ječela. Přítel mě odrovnal slovy „co blbneš, vždyť to tak nemůže bolet“… v tu chvíli jsem měla chuť ho zabít :-). Poslala jsem ho za porodní asistentkou, že už cítím hroznej tlak dole, tak že už to asi bude. Vylezla jsem na ten stůl a začala tlačit a nic. Hodinu jsem pořád tlačila a pořád to nešlo. Měla jsem tam takového mladého doktora. Už jsem na něj křičela ať ho ze mě vyříznou, že to není možný. On si taky nevěděl rady, tak zavolal ještě jednoho doktora. Když přišel tak mi povídá, že se nedá nic dělat, ale musejí to řešit chirurgicky. Já bláhová si myslela, že přijde císař, ale když jsem viděla jak na mě jde s kleštěma… Začali mi skákat na břicho a tahat prďolku. Bylo to vážně šílený.

Ale nakonec se 16:50 Daník narodil. Měřil 3851 a 51 cm. Kus chlapa :-). Akorát měl špatnou hlavičku a v bříšku přestal dýchat tak mi ho hned odnesli a viděla jsem ho až za 5 hodin. Kupodivu se hned přisál, takže statečně kojíme doteď :-). Je to můj andílek a i když ten porod za moc nestál, tak za to miminko to skutečně stojí a klidně bych šla i do druhého. :-D

Hodnotilo 10 lidí. Score 3.5.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 06.07.10 12:23

tak to je horový porod, ale hlavně že to dobře dopadlo, a jste oba v pořádku a zdravý :kytka:

 
nikulineškaa
Kecalka 182 příspěvků 06.07.10 14:49

mno tak to jsem si asi číst neměla :think: mám termín příští pátek a jestli to bude vypadat podobně tak asi zešílím :-?

 
wewik
Závislačka 4066 příspěvků 06.07.10 17:23

jejda tak já to asi taky neměla číst, příští středu mám termín a teť se porodu děsím ještě víc… 8-o

 
Šema
Echt Kelišová 9143 příspěvků 06.07.10 17:30

Měla jsem podobný porod jako ty, a nebudu to tady popisovat, abych třeba někoho ještě nevystrašila, ale jen chci říct, že za to ta bolest stojí!! Je to bolest, co si budeme, ale bez toho to nejde, a za to to stojí, jak vidíte to miminko, tak v tu chvilku??? To se nedá popsat :srdce: :srdce:

 
ankasz
Kelišová 6267 příspěvků 06.07.10 21:12

Hlavně že jste oba byli v pořádku a je fakt že za tu bolest ty miminka stojí :-)

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 06.07.10 21:21

Jsem trochu v šoku, že si lékař nevěděl, co má dělat :think: . Asi by u porodu neměl být. Hlavně, že to dobře dopadlo. Gratuluji k narození Daníka :-) .

 
chelsea001
Ukecaná baba ;) 2183 příspěvků 07.07.10 14:36

Nechtěla jsem nikoho vystrašit…za to se moc omlouvám :-( a holky co teď čekáte budeme Daníkem držet palce :palec:

 
DanMaj
Echt Kelišová 8410 příspěvků 15.07.10 13:34

Do nadpisu takových článků by se mělo povinně uvádět: „Není vhodné pro nastávající rodičky“. :lol: No, ale já už taky jeden porod za sebou mám a vím, že holt je to někdy fofr a někdy to prostě podle pravidel nejde, což byl i můj případ. Jen doufám, že ten druhý porod zvládnu líp. A tobě velká gratulace k Daníkovi :-)

 
Sylviii
Závislačka 2591 příspěvků 31.08.12 15:34

Tyjo poslouchat jak tam rvou tak jsem poradne vydesena, ja jsem videla pani pred porodem a taky me to videsilo:D

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Do třetice všeho dobrého


Reklama