Náš den D

Porod

Během těhotenství jsem hltala vaše deníčky o porodu, abych se něco dozvěděla, tak jsem se rozhodla také vám tady něco zanechat. V pátek 20. 1. ráno jsem byla objednaná na kontrolu.


1 komentář


1 komentář

Vše vypadalo naprosto v pořádku, jenže asi díky vaginálnímu vyšetření jsem po tom, co jsem vylezla z ordinace, pocítila jakési vlhko v kalhotkách. Na wc jsem zjistila, že toho není tolik, jak se zdálo, a tak jsem šla domů. Po cestě, kdy mě autem vezla mamka, jsem začala mít slabé bolesti, zřejmě po tom vyšetření, říkala jsem si, a tak jim nevěnovala moc pozornosti.

Jenže to tak šlo celý den. Opět namlouvání, že jsem prostě jen unavená. No, večer jsem dorazila konečně domů z nákupu, holt i s bolestmi se musíte najíst, že :-D Tak si říkám, že si dám vanu na uvolnění těch bolestí a pak šupky spát. Jenže… chvilku po tom, co jsem vylezla z vany a šla k televizi, mi „praskla voda“, no bylo jí fakt požehnaně, a tak se jelo. Zvláštní ale bylo, že bolesti nikde.

Po příjmu mi sestra s dr. řekli, že to dnes na porod není, že mi dají nějaké kapky a půjdu do rána spát. Hodinu nato se rozjely kontrakce :-D Jenže pořád bylo dost času… tedy, jak pro koho! Malé se chtělo ven víc a víc, a tak už to šlo ráz na ráz :) Epi mi dát nestihli, a tak jsem si to projela na živo, au :-D Ve 4.35 už byla malá na světě s váhou 3 kg a délkou 47 cm :-)

Jsem ráda, že už to máme za sebou, i když poporodní bolesti mě trápí pořád, ale pokud je to daň za toho andílka, který teď spinká vedle mě, beru ji všemi deseti :)

Hodnotilo 3 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
MINKA22
Kelišová 5922 příspěvků 27.01.12 08:56

Velikanská gratulace mala je nádherná :andel: Hodně zdravi :srdce:

 
Saroya
Neúnavná pisatelka 17620 příspěvků 27.01.12 08:58

Gratuluju k mini miminku ;)
Taky mi řekli že to je v začátku a za tři hodinky kluk vykouk :srdce:

Co myslíš těmi poporodními bolestmi - zavinování dělohy? hojení šití?

 
unity
Kecalka 167 příspěvků 27.01.12 09:39

jako kdybys psala o mým porodu, taky jsem byla na klasické kontrole, kde do mě štoural jak nic dobrýho (měla jsem malou KP) a jela domu už s bolestma a ještě ten den jsem porodila :palec:
Hlavně ať jste zdravý a ať se vše v pořádku zahojí :kytka:

 
VeronikaNel
Kecalka 440 příspěvků 27.01.12 09:50

Děkujeme :hug:
Přesně tak,to zavinování mě bolí do dneška,hlavně při kojení a šití také,nestihly udělat nástřih a já ani moc neposlouchala,když mi sestry říkaly,ať netlačím,takže mě malá potrhala hned na třikrát :(

 
iliska87
Ukecaná baba ;) 1358 příspěvků 27.01.12 15:49

Krasne napsano.....krasne pocity :kytka: a gratulace velika :potlesk:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama