Opičáci - 40. deníček

Rodičovství

Ahoj mamky a opičátka, jak jsem slíbila minule, dnes to bude veselý deníček navíc s pěkně kulatým číslem a ještě navrch vám k tomu naservíruji překvápko.

Nejdřív pěkně popořádku. Navážu na diskuzi z minulého deníčku. Holky, že teda máte šikovný bezplínkový děti. Snad se taky brzy dočkáme, že Zizi. Myslím, že to zatím neumí jen ti naši kluci. My jsme na tom pořád stejně, sám si o čůrání neřekne. Beru na vědomí tvou radu, Erži, a trochu zvolnim, abych něco nezkazila.

Na Kouzelnou školku se díváme rádi, favoritem byl Pošťák Pat. Super překvápko pro mě bylo, že já stará a s naměklým mozkem na mateřský si nebyla schopná zapamatovat úvodní písničku a náš mladý pán mi jí po třech dílech přednesl jeden den u večeře. To jsem se pobavila. Možná přijde na chuť i Bořkovi, dívá se, ale to červený pošťácký autíčko, to bylo něco. Jinak video moc nepouštíme, občas si vzpomene na Krtka, ale jak nejsme moc doma, je Kuba rád, že stíhá alespoň provětrat hračky.

No a teď to hlavní. Víte, jak jsem psala, že se v létě zaměříme na mimi, tak jsem si na jaře říkala, že bychom si mohli, nějak dle různých průzkumů, vyzkoušet, jestli nevyjde holčička. A tak jsem si něco přečetla, něco zhruba propočítala, prodiskutovala to s manžou a šlo se na věc. A druhý den se mi do ruky dostal nějaký časopis s tabulkou výpočtu porodu dle poslední MS. A tak si jen tak cvičně hledám a zjistila jsem, že by se nám případně povedený mimčo narodilo právě na Vánoce. Okamžitě mi v hlavě vyvstaly představy, že to teda v žádným případě, já nebudu na Vánoce v porodnici, okolo otrávení doktoři a sestry a moji dva chlapíci sami u Štědrovečerní večeře. A pak ten shon okolo Vánočních příprav a já s obrovským břichem. Nakonec se objevilo velký STOP, odložíme to na později. No a hádejte co se nestalo za 14 dní? MS nikde!!!!! Říkám si, to není možný, přece jsme se do toho pustili ještě dříve, než jak jsem vypočítala, že bychom se do toho měli pustit. Jenže moje výpočty nevýpočty byly nějaký špatný. Zkrátka je to jasná věc. Mimčo se tam na mém prvním UZV minulý týden vesele vrtělo a otvíralo na mě pusinku na pozdrav. Hrůzostrašný představy Vánoc mě opustily a nastoupilo stanovisko typu: ono se to nějak udělá. Hlavně, že je tam!!!! Ještě teda nevím, jestli mi vyjde pokus s holčičkou, ale teď už je mi to tak nějak jedno. Hlavně ať se tomu drobečkovi daří.

Možná, že jsem vám to vše popsala trochu intimněji, ale nedalo mi to, nesvěřit se. Přeci jen se známe nějakou tu dobu a tyhle stránky jsou k tomu určeny. Přiznám se, dalo mi to značnou práci, utajit to tak dlouho, ale čekala jsem na první UZV.

A protože je jasný, že s dvěma dětma si jen tak na dovču netroufnu, rozhodli jsme se vyrazit v neděli k moři. Ještě si naposledy užijeme ve třech a Kubíkovi ukážeme moře.

Mějte se krásně a užívejte sluníčka.Dotázek, kdo další plánuje druhý mimi? A co naše těhulky? Komu se to už blíží?

Katule a Kubík + mimčo 13tt

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Medulienka
Kecalka 354 příspěvků 14.06.05 18:06

Týjoooooo, Káťo, tak to moc a moc gratuluju!!!! To seš teda dobrá, tři měsíce to tajit, to se nedělá:-)))) Takže o dáreček máte postaráno, že?:-) Tak si krásně užijte dovču, kam přesně jedete? A doufám, že budete mít krásnou culíkatou holčičku (taky si jednu v duchu chystám:-)!!!!

Šárka - musím letět, než se mi rozvaří véča, ale na tohle jsem reagovat MUSELA:-) Takže ještě jednou OBRGRATULACE!!!!

 
Anonymní  14.06.05 18:38

Ahoj holky a opičáci!
Katule, no to je teda prekvápko!!!!! Strašne moooc Ti gratulujeme a prajeme pohodové tehu.Si dobrá, 3 mesiace to tajiť.
My sa máme dobre, akurát nestíham písať komentáre. Stále vás čítam, pretože neustále hopsám na balóne a chovám Ríšu a pritom sledujem net, ale písanie jednou rukou je už horšie, takže nestíham. Momentálne obe mimčá spinkajú a Oliverek je u babičky, tak mám chvíľočku čas, než sa zobudia mimísci. Boli sme na prechádzke a ešte stále spinkajú. Cez deň je to celkom v pohode, horšie sú večery. CCa o siedmej začnú koncertovať a do desiatej máme rev. Buď na striedačku alebo obaja. Našťastie Oliverek zaľahne do postele už o osmej, takže možme sa venovať len miminkám. Po desiatej sme už s manželom obaja hotoví a zaľahneme do postele. Niekedy to fakt nejde a musíme ich nechať vyrevať. To vtedy, keď chováme a chováme a stále revú, takže je to úplne jedno či ležia v postieľke alebo sú na rukách. Cez deň je Klaudia v pohode, napapá sa a spinká, ale Ríša neustále reve. Strašne bojujeme s prdíkmi, takže musíme hodne hopsať na balóne. To zaberá.
Oliverek si už na miminká zvykol a ich rev mu vobec nevadí. Našťastie:-)
Inak aj my sa hlásime do klubu stále nosiacich plienky. Oliverek proste nočník odmieta. Aj veľký záchod. Spolieham na to, že na prázdniny pojdeme k našim a že tam bude chodiť nahatý a čurať vonku s dedou do travičky:-)
Katule aj u nás bol favorit pošťák Pat. Ale máme radi i Bořka, krtečka a Pata a Mata.
Nestíham ani fotiť, hneď ako bude nejaká aktuálna fotka, dám ju do galerky.
Musím končiť Klaudie vstáva. Majte sa krásne a ja sa niekedy ozvem.
Maťa a spol. (neprihlásená, nejako mi to blbne.)

 
Anonymní  14.06.05 19:53

Katule!!!!! Ty tajnůstářko jedna! Gratuluju a tiše závidím, nám to zatím nevychází! myslím, že schopná otěhotnět jsem jen na konci července, tak si ještě počkám a budu mít druhýho býka, se mnou třetího v rodině.
Napiš pracovní jména :-)
A buď na sebe opatrná. Letíte letadlem?
 Jolka

 
Anonymní  14.06.05 21:24

ahoj holky, jen velkáááá gratulace Katuli :) tedaaa… já jsem to nevydržela ani týden, abych se vám nepochválila :)
jinak jsme byli s vítkem v olomouci a na sv. kopečku v zoo. no, nejvíc se mu líbil tygrrr.....
plenky máme ještě na cestování a na noc, ale pokrok udělal až poslední době, asi 14 dní zpět, co začal fakt hlásit.
Katule, já jsem ho nechávala taky bez pleny a nějak nenásilně a nenápadně jsme pešli z fáze, kdy jsem ho upozorňovala a kdy bylo hoodně nehod, do fáze, kdy sám jde a nehody jsou téměř nulové. tak ahoooj chillie+vítek+be­bely /26+0/

 
fialka2
Kecalka 180 příspěvků 15.06.05 09:34

Ahojky Katko,
tak velikáááánksá gratulace. Moc Ti přeju holčičku, ale i další rošťák bude skvělý, ne?
Tak hodně štěstíčka.
Ahojky Fialka.

 
lenca3
Stálice 55 příspěvků 15.06.05 23:16

Ahoj všichni opičáci!
Tak vás snad po půl roce opět všechny zdravím, jestli si na nás ještě někdo pamatuje. Jsme v novým a já už nestíhám skoro nic. To pak už vůbec nechápu, jak může Maťa stíhat všechny prcky naráz, tak ještě dodatečně gratulujeme a přejeme vše nej mimiskům. Sem tam jsem přečetla aspoň komentáře, abych byla trošku v obraze a když jsem se vám chystala něco poslat, tak mi David vypnul PC a bylo vystarané. Takže s Davčou pouze nejnutnější věci a rychle pryč. Ničemu nedá pokoj, všechno musí zkusit, nikoho se nebojí a samozřejmě čurá i kaká do plinek. Teď když je hezky tak ho nechávám bez, ale sám se skoro nikdy neozve a kakat se bez plinky bojí. Nevím proč, ale brečí a drží to tak dlouho až dostane plinku, třeba i 2 hodinky. Mluví hlavně slova a to ještě má své výrazy, tak třeba žvýkačku je tatutu a to už mu rozumí i prodavačka v obchodě.
Jinak gratulujeme všem těhulkám a přiznám se, že i trošku závidím. Asi to už nikdy nezažiju, protože myslím, že nám dvě děti stačí, až nad hlavu. Ale těhotenství jsem si vždycky užívala.
Taky jsme se začali krásně vztekat a to i někdy až do záchvatu zvracení. Jednou za to dostal na zadek, tak byl chvíli klid, ale dnes to zkusil znovu. Anebo se nafoukne a stoupne si a nikdo s ním nehne. No prostě celý tatínek. Tak se mějte zatím hezky, snad se zase brzy ozveme. Všechny moc pozdravujem.
Ahoj Lenka, Davča 25m. a Lucinka 8 let

 
Medulienka
Kecalka 354 příspěvků 16.06.05 08:48

Ahojky,
tak právě začala Kouzelná školka, tak usedám s kafíčkem k netu.
Lenčo, to je fajn, že jsi se ozvala, zrovna jsem včera koukala do seznámku a říkala si, co s Tebou je. Davídek se určitě bez plínek naučí co nevidět, jak jsme to tu probíraly, tak si říkám, že fakt nemá cenu to nějak hrotit - do školy s plínkama určitě nepůjde nikdo, né? Tak doufám že se budeš ozývat pravidelněji:-)))

Káťo, nedá mi to, a musím se k tomu vrátit, Ty seš teda ale tajnůstakářka - já bych to asi nevydržela ani náhodou. Shodla jsem se s Janou, že Tebe jsme nečekaly, spíš Jolanu… Takže nám pak zbývá už jen Fialka:-))) (nemlať mě:-) A jak roste bříško, jak Ti je a tak vůbec??? Napiš podrobnosti, jsme zvědavky, vždyť nás znáš:-)!

Maťo, Tebe teda stále obdivuju, myslím, že si ani zdaleka neumím představit, jak to musí být náročný, já jsem občas večer vyřízená jen z Tedýska, a modlím se, aby už byl Večerníček a pak padla:-))) Tak mrňousky pozdravuj, a až budeš mít čas, nezapomeň na nás s fotkama! A jak jinak, kojíš je oba? To musí být taky nářez…

Tak už zas nevím, co jsem komu chtěla, třeba si vzpomenu večer. Doufám, že bude dneska hezky, tady včera celej den lilo a Tedýsek byl značně zpruzenej a dával to pěkně najevo. Dneska mám naplánovaný pořádný venčení, aby po o spal aspoň dvě a půl hodiny:-)))

Mějte se krásně a pište, lenoši:-)))

Š. & T.

 
Medulienka
Kecalka 354 příspěvků 16.06.05 21:01

Chmmm, tady to žije…:-) Tak já snad musím fakt pracovat, nebo co…:-(

 
Katule1
Kecalka 165 příspěvků 16.06.05 22:02

Ahoj holky,
konečně je teploučko co? Nebo u vás ne? A zítra to bude ještě lepší, to se budem přímo smažit.
Všem vám moc díky za gratulace, jasan, že mi to dalo práci utajit to, kolikrát jsem měla nutkání napsat o tom a hlavně se vám vyzpovídat z pocitů a postěžovat si na tu šílenou únavu. Špatně mi naštěstí moc není a nebylo. To je stejný jako s Kubou. Občas mi bylo trochu divně od žaludku a jen tak něco mi nevonělo a navíc jsem si připadal jak pes, jak jsem měla zostřený čich. A únava je taky stejná, jako s Kubíkem. A ta zatím trvá. Teď jsem dostala železo, možná i tím nedostatkem jsem byla tak šíleně malátná, snad to bude lepší.
Co je ale úplně jiný, jsou pocity z těhotenství. Nějak mě to vůbec nebralo, že se mi něco děje v těle. S Kubou jsem nemyslela dnem a nocí na nic jinýho, teď bych na to klíďo i zapomněla. A taky ze začátku jsem si spíš říkala, jestli dělám dobře, že bude mimčo, jestli není brzy a pak taky pocity z omezení díky těhotenství a pak miminku. Zas to noční vstávání a kolotoč okolo všeho a navíc k tomu budu mít Kubu. Všechny pochyby a negativní pocity mě ale přešly na UZV. Jak jsem ho tam viděla a utvrdila se v tom, že tam je a je v pořádku, jen jsem se usmívala a od tý doby se moc těším a jsem ráda, že je vše tak jak je. No, to jsem se pěkně vyzpovídala:-))).
Maťo, teda ty jsi fakt úžasná!!! Jak to stíháš a ještě jsi úplně v pohodě. Jsi mým vzorem!!!!! Šárko, to jsem si tak trochu přála, aby to bylo nečekaný překvápko, proto jsem se o ničem nezmiňovala. A tak to bylo i s rodinou. Plány na Kubíka jsme oznámili všem předem, tak mi bylo líto, že to všichni čekali. Teď jsem chtěla překvapení. Jo a vy druhý neplánujete? A co Eržika, ta taky ne?
Jolano, posílám velikánký těhuprsk!!!!! Určo se to brzo povede, držím pěsti.
Lenčo, u nás je to stejný, Kuba je můj velký asistent a pomocník. Běda, jak něco dělám bez něj, hned je u mě a vyloženě mi pomáhá:-))))). Dobře, že jsi se ozvala.
Londýn padnul, ségře se to v sezóně moc nehodí a v září už budu pupkatá:-))). Nakonec letíme na Rhodos. Byli jsme před Kubou na Krétě (zajímavé, dělíme naše společné žití na dobu před Kubou a s Kubou) a bylo to príma. Víme, co můžem čekat, třeba za jídlo a tak. Už se strašně těším, obvzlášť když je to tak nečekaný a neplánovaný. Vlastně si to dáváme s manžou k tříletýmu výročí svatby. A taky protože jsme se rozhodli nestěhovat se do většího bytu, jak jsme původně chtěli s dvěma dětma, radši si ty prašule užijem:-)))). Máme sice malý 3+1, ale nějak se sem vejdem.
Hodina pokročila, mažu do pelíšku zas jsem mrtvá. Holky, těhulky, mi neříkejte, že ta únava nepřejde!!!!!! To není možný.
A kam se chystáte na dovču vy?
Katule, Kuba, mimčo 14.tt

 
Anonymní  16.06.05 22:17

Ahoj!

Nojo, moc to tady nezije…a ja tomu teda posledni dobou taky moc nedam :-( Nejak me ta prace pohltila, ale uz si zvykam a zase se dostavam do starych koleji:-)) Pisu bez hacku, carek, tak se omlouvam.

Katule, gratuluju!!!! Lepsi vanocni darek sis ani nemohla prat, vid? Opravdu jsi to vydrzela tajit az do 13. tydne, jo? To klobouk dolu.

Renca jela dneska s mamou na chatu - navrat v nedeli, tak mam pohodicku:-)) Ani nevim, co budu bez toho malyho lumpa zitra delat, snad konecne vyrazim po obchodech a koupim si neco na sebe, coz s Rencou jde dost blbe.

Co u nas novyho? Celkem nic:-)) Renca travi hodne casu u babicky, kdyz chodim do prace. Davam ji tam spat po obede a odpoledne si ji vyzvedne manzel. Jeste, ze je Renca u babicky tak spokojena.

Mato, ani nevim, jestli jsem ti prala k miminkum! Uz je to teda naky patek, ja vim, ale radsi pogratuluju dvakrat, nez vubec! Videla jsem v galerce fotky a jsou nadherny, fakt!!

Jarco, jak jsi psala o te Dusanove babicce, tak to je mi moc lito:-( Vim, jak je to tezky, umrel mi v breznu deda a dodnes me to neprebolelo, kolikrat si tajne pobrecim, kdyz si na nej vzpomenu:-( Chce to cas, ten to snad trochu zahoji.

Jolko, tobe drzim pesti, aby vysel cervencovy mrnousek!!! Me zase naoplatku muzes drzet pesti, aby jeste naky ten mesic zadny mrnous neprisel:-))

Cau neprihlasena ostuda Pavlina a Renca

 
Erzika
Kecalka 248 příspěvků 19.06.05 01:10

KÁŤO,

SUPEROBRGRATULACE k mrňouskovi!!!!! Šárka mi to hned začerstva napsala smskou,to jsem valila bulvy, tebe jsme vůbec nečekala!!!!
Teda takhle dlouho dělat před námi jakoby nic, to je výkon (ikdyž má to své neopakovatelné kouzlo, my jsme takhle všem /jen emimi to vědělo/ ohlasili Verunku až ve 20.týdnu a to teda fakt všichni zírali,hahaha…ještě teď se bavím…

A kdy máš přesně termín? Stihne to mimi ještě letos??? Přejeme brzké kopanečky, nejlépe hned po dovče…a hlaš všech těhu podrobnosti!!!!

My výhledově plánujeme druhé, třetí, ixté dítko, no jo nějak to letí, pořád mi Verunka připadala ještě taková malá, mimino, což už teda rozhodně není…
Jo a Šárka prej chce rovnou dvojčata, holčičky, nejlépe nějaké dračice, že prej se doma s Tedýskem občas nuděj…

Mishicko, co ty??? Ty už jdeš pomalu do finále, co? Kdy máš termín, za měsíc??? A jak je , víte co budete mít a jména??? A co nového u Barborky?

Liliano a co u vás v rodině, nechystají se nějací sourozenci pro Deborku a Adámka???

Dneska jsme měli podařený den, Verunka chrochtala blahem.....Takových akcí a atrakcí… Ve Škodovce byl Den otevřených dveří, velká sláva, takže tam viděla všechny ty roboty, co dělají ta úžasná nadnárodní auta…,bylo to fakt docela zajímavý (až na ty davy!!!), Verunka chvílema snad ani nedejchala, jak valila očka na ty hejblátka a karoserie a jezdítka a točítka. Dneska jí tam škodováci natočit a dát do reklamy, tak se jim zvedne prodejnost snad o 300%, byla u toho fakt úžasná, sladká, roztomilá, v růžový sukýnce a culíčkách (holky těhulky holčiček chtivé, těšte se!!!) a pořád dokola obdivně říkala, že táta, děda, babička, Lucka, Michal a Pegy(pes) pracujou ve škodovce a vyrábějí auta…
Když pak jako bonus shlédla ještě stepujícího Korna, a jela se mnou na labutích, s dědou na autodromu a 2× sama na autíčkovém kolotoči, a večer pak mohla zírat do ohýnku, tak byla minimálně v sedmém nebi a budiž jí ke cti, že i celý den vzorově hodná a poslouchavá…

No hodina pokročila, odcházím…
Mějte se hezky a PIŠTE!!!

Eržika a Verunka

 
Anonymní  22.06.05 13:13

Teda co se tu děje, že se nic neděje? Že všichni čekáte na nový deníček?:-))) A bude vůbec? Tak aspoň napište, že žijete, omluvenku má jen dovolenkující Káťa:-)

Šárka & Tedýsek (hrdina, dnes naočkovaný bez jediného pípnutí:-)

 
chillie
Kecalka 167 příspěvků 22.06.05 17:02

ahoj ahoj, já teda žiju a čekám na nový deníček :) ale teď nevím, jeslti se v něm ozvu, protože zítra odjíždíme asi na 10 dnů papa. jedeme se špuntíkama na tábor pro rodiče s dětma, tak jsem zvědavá. mějte se chillie+vítek+be­bely/27+1tt/

 
Anonymní  23.06.05 09:35

Ahoj opičáci!!
Já teda taky žiju,ale přiznávám,už jsem tu asi týden nebyla a ani nenakoukla,takže se omlouvám.
No a taky čekám na nový deníček,ale musím Kátě moooooc pogratulovat,to je teda bomba tak dlouho to vydržet a neříct,ale když si vzpomenu,tak my jsme to taky řekli asi až kolem dvacátýho týdne.Takže přeju tu holčičku,abys jí mohla dělat ty culíčky(ach jo,jak vám ty holčičky závidím).

No nemůžu se moc rozepisovat,jen k těm plinkám,máme je jen na noc a po o spaní,jinak je bez.

Jinak se sem asi zase nedostanu,přes víkend vůbec,budeme oslavovat dvoje narozky,takže nebude čas,pak to musím stihnout někdy v týdnu,ale musím nabalit Lukáše,ten jede s babičkou na chatu a my odjedem taky na chatu jenom s Tomáškem,takže tady nebudeme.No ale asi nebudeme sami,kdo se někam chystá.

Musím končit,tak zatím ahoj Zizi a Tom

 
Anonymní  23.06.05 20:03

Holky, holky, co se děje? Jsme odsunutý až kdesi, a novej deníček nikde… Už jsem vážně postrádala Zizi, tak aspoň že ta se ozvala:-) Kdo jste na řadě s deníčkem? Doufám, že ne odjíždějící Chillie - ty se máš, tiše závidím:-)

Šárka novéhodeníčkuchti­vá:-)

 
Medulienka
Kecalka 354 příspěvků 24.06.05 11:00

Tak dle mých amatérských výpočtů je na řadě Jolana - a někde se fláká:-) Ale je fakt, že já jsem byla vždycky dost humanitně zaměřená, takže jsem se možná i přepočítala:-) Venku je pařák, teď jsme přišli z písku a já jsem tam málem zdechla, tedýskovi je ovšem ňáký vedro zřejmě dost jedno, hlavně, že má bagr a matroš na nakládání:-)

Tak HALOOO, DENÍČKUUUU!

š.

 
Zizi
Kecalka 457 příspěvků 28.06.05 13:07

Ahoj!
Tak koukám,že jste všichni někde na výletě nebo co anebo nemáte čas,jako já.
Ráno jsem letěla s Tomášem na keramiku,potom pro oběd a nakoupit a najíst a uspat a doma bordel jako v tanku a do toho ještě Luky,který chodí domů čím dál dřív,no prostě není ani chvilka si sem sednout a něco napsat.

No my nakonec nikam nejedem,takže budeme doma a jen se zajedeme podívat na Lukyna na chatu.

Tomáš dneska pořád řve,asi je to tím horkem a já musím využít chvilky a jít něco udělat do kuchyně,teda už se tomu nedá ani říkat kuchyň,momentálně tam není ani kousek místa,hromada nádobí a bordelu,no hrozný.

V sobotu jsme slavili narozeniny,měli jsme bečku a opíkali nutrii a bylo to fajn až na to ráno,Tom samozřejmě vstával,jak to jen šlo co nejdřív,ale byl celý den hodný,tak jsem to přežila.

Musím končit,Lukáš tady má průpovídky typu"to by snad stačilo ne" a „to je nuda“,no prostě už chce zase hrát a já ho tady tím hrozně obtěžuju.

Tak se mějte a ahoj Zizi a Tom

PS:Šárko,tak napiš deníček ty,ne?Evidentně máš času dost :-)))))))))))))

 
Anonymní  28.06.05 21:30

Ahoj, hlasim, ze jsem se vratila z kosmu a tak kdo je na rade s denickem???
Sarko ujmes se toho ty a nebo ma neco zplodit ja????
Ozvi se mi.
Ahoj Fialka.

 
fialka2
Kecalka 180 příspěvků 29.06.05 08:45

Posílám nový deníček právě teď
Fialka.

 
Medulienka
Kecalka 354 příspěvků 29.06.05 08:56

Jé, Fialko, Ta seš zlato, jí jsem si Tvý včerejší výzvy všimla až teď. Už jsem sice taky jeden deníček napsala, ale nechám si ho teda v záloze na příště. Těším se na Tvůj výtvor, jak bylo v kosmu?:-) Letím do práce, právě dorazila tchýně a Tedýsek s ní jde ven, to si babi užije, aspoň se proběhne:-)))

Šárka

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama