Pokus o dieťa

Snažení
  • 21.04.05

Ahojte, prvý krát som na tejto stránke a aj to z dôvodu, že mám obrovský problém. Už 8 rokov sa s manželom pokúšame splodiť dieťa, no bezúspešne.

Jedinou možnosťou je darovanie vajíčka. Preto hľadáme ženu vo veku od 18-35 rokov, ktorá už má odrodené aspoň jedno dieťa a ktorá by bola ochotná podstúpiť procedúru ohľadom darcovstva. Samozrejme všetky výdavky spojené s tým, s manželom hradíme. Ďakujem
P.S.: Pomôžte zúfalému manželskému páru k splneniu sna.

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Anonymní  02.05.05 13:42

Já ti dost dobře nerozumím. Přece pokud půjdeš na umělé, není vůbec nutné, aby jsi si sháněla vajíčko sama. Poskytnou ti jej na klinice od anonymní dárkyně.
Hodně štěstí - Eva

 
Anonymní  30.05.05 22:39

Žádnou dárkyni vajíčka si sama hledat nemusíš. V kterémkoli centru asistované reprodukce ti, když nebudeš mít svá vajíčka „prodají“ vajíčka dárkyně. Myslím, že poplatek činí 5000 Kč. Jsou to vajíčka, která splňují vysoké požadavky na kvalitu, věk atd. dárkyně. Obrať se na centrum as. reprodukce v tvém okolí a oni ti poradí. My máme mimi z Prahy z Pronatalu a bylo to tam super. Hodně štěstí vám přeje Martina

 
vlasatice
Nováček 1 příspěvek 03.08.05 11:04

Já mám podobný problém. Tři roky se pokou šíme o mimi, 3× IUI,3X IVF, pokaždé jen jedno embryo. Vloni na podzim jsem 2× za sebou potratila ve 4.tt. Léčila jsem se 10 let kortikoidy, teď jsem 8 let na imunosupresi. Jediná šance je darování vajíček-ta moje jsou léky poškozená. Lékařka v CARu U Apolináře mi řekla, že si dárkyni musím sehnat sama. Taky tomu nerozumím, myslela jsem si, že je nějaký pořadník na darování cizích vajíček. Tak pokud má někdo jinou zkušenost, ráda si ji přečtu.

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama