Moje pokusy

Snažení

Dobrý den, loni začátkem března jsem byla na přerušení těhotenství. Bylo mi necelých 23 a byla jsem v 6. týdnu. S přítelem jsme spolu byli okolo 9 měsíců jako partneři, ale znali se asi 2 roky jako kamarádi. Na Vánoce mě požádal o ruku a někdy před koncem ledna jsem otěhotněla, ale nevěděla jsem o tom. Oba jsme se bavili o tom, že bychom chtěli mít svoje dítě, on má jedno z předešlého vztahu. Tenkrát se dělo hodně věcí a mně nějak vypadlo, že jsem to nedostala.

6. března jsem si jen tak koupila test, protože jsem se cítila nějak divně (jinak než obvykle) a bylo to tam. V ten moment jsem se cítila šťastná, ale po dlouhé debatě jsme se s přítelem rozhodli, že nejlepší řešení bude s miminkem ještě počkat, kvůli všem starostem okolo. Tak jsem šla na přerušení těhotenství s pocitem, že je to správné rozhodnutí. Dali mi tabletky na vypuzení plodu z těla, seděla jsem tam asi 3 hodiny, všechno proběhlo v pořádku a bez komplikací. Dostala jsem HA a šla domů. 6 měsíců jsem brala antikoncepci a potom ji vysadila s tím, že je už správná doba a zkusíme to znovu. Psychicky jsem na tom byla dobře.

Nyní jsem 8 měsíců bez tabletek a stále nic. Mám občas takové pocity úzkosti ze ztráty mého prvního a mám pocit, že se to stupňuje. I když jsem stále okolo přítelovy dcerky, ten pocit prázdna uvnitř je čím dále větší a touha po mém vlastním dítěti čím dál tím silnější. Je to trochu na zbláznění, protože to stále člověk slyší a vidí okolo sebe (jak nám naše děti rostou, sousedka je v 7. měsíci, v práci kolegyně ve 3. měsíci) a já mám občas chuť pořádně vybuchnout. Honí se mi hlavou výčitky svědomí, že jsem mohla být silnější a zvládnout to i s bříškem. Kdybych mohla vzít zpátky čas tak se rozhodnu jinak.

Když máme s partnerem milou chvilku, cítím se trochu ve stresu, jestli se to konečně podaří nebo zase ne. A když opět dostanu svoje dny, tak je mi do pláče, jsem protivná a pomalu mi nikdo nesmí nic říct, protože po něm hned startuji. Nějak se nemůžu hodit do klidu a čekat, až si to příroda sama rozmyslí. Je to velká zátěž na psychiku a potřebuji to už ze sebe shodit. Četla jsem tu nějaké články o kyselině listové apod. Asi možná jednu z těchto metod vyzkouším. Pokud by měla některá z vás nějakou dobrou radu, jak se s tímhle vypořádat, ráda ji uvítám. Děkuji.

Hodnotilo 26 lidí. Score 1.8.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
 
vanuatu
Kecalka 443 příspěvků 10.07.12 08:27

Ahojky!!!

Bude to znít blbě, ale ty na to nesmíš myslet! Musíš se od toho odpoutat a přestat tlačit na pilu. Vím, to se snadno řekne, ale bohužel je to tak. Najdi si nějaký koníček nebo zábavu, abys na to tolik nemyslela. Uvidíš, že až to nebudeš tak šekat, tak to příjde. Přeji hodně štěstí :kytka: A hlavně buď v klidu a nestresuj se, ano? ;)

 
e-lili
Echt Kelišová 9309 příspěvků 10.07.12 08:33

Ahoj. Ja jen nechapu ze jdes na potrat a pak se hned zacnes snazit o mimco. To tech 6mesicu neni nijaka dlouha doba.
Snad se brzo zadari a ty si to zase nerozmyslis

 
marketa612
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 10.07.12 09:04

Ještě nikdy jsem nenapsala nic, čím bych někoho chtěla úmyslně ranit. ty seš ale vyjímka! přesto se ovládnu, ale dalo mi to práce, to mi můžeš věřit.

 
Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 10.07.12 09:07

Tohle je dnešní doba… Instatní řešení problémů. Dál si sedám na ruce a myslím si něco o božích mlýnech…

 
Lishaa
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 10.07.12 09:13

Napadlo mě něco hodně podobného jako Gladys, ale nebudu to rozpitvávat. I tak přeju hodně štěstí.

 
chelsea001
Ukecaná baba ;) 2183 příspěvků 10.07.12 09:13

Ach jo, nějak nechápu, že jdeš na potrat a za půl roku se zacneš zase snažit. Nebudu tě soudit, ale myslím si svoje. Nejdřív by jsi si to měla srovnat v hlavě, aby se náhodou nestalo, že by jsi otěhotněla a zase sis to rozmyslela :-/

 
Veru87
Kelišová 6658 příspěvků 10.07.12 09:17

Nechci být zlá, ale po tomhle se ve mě vaří krev…Gladys to vystihla přesně.

 
ish
Kelišová 5353 příspěvků 10.07.12 09:20

Nevím, co tě vedlo k napsání takovéhoto deníčku, přece ti muselo být jasné, co se strhne :nevim:
Ale naštěstí pro tebe, děti osud nepřiděluje podle zásluh, takže i ty se třeba jednou miminka dočkáš.

 
bonnie14
Ukecaná baba ;) 2253 příspěvků 10.07.12 09:26

Souhlasím s ostatními, hlava mi to nebere :roll:
Mmch interupce se provádí tabletkou??? No jo, jsem už ze staré školy, něco mi uniklo :think:

 
snažilka2017
Extra třída :D 10229 příspěvků 10.07.12 09:30

Bohuzel musim souhlasit s ostatními…Nic víc na to rict nemuzu, nebot na takové jako jsi ty mam svuj nazor… :think: :?

 
usta2  10.07.12 09:32
typický

Typický případ deprese a výčitek svědomí po potratu, který popisují psychologové. Budeš si to vyčítat celý život. Samozřejmě nevím, jaké problémy tě vedly k dobrovolnému potratu, ale věř, že výčitky svědomí často mívají i ženy po samovolném potratu, který nemohly nijak ovlivnit a jehož příčiny se nenašly. Podle mého názoru jsi hloupá, když takto zacházíš se svým tělem a se svým budoucím dítětem. Nikdy nevíš, jestli nebudeš mít po umělém potratu srůsty, infekce, zjizvení dělohy nebo jakékoliv další komplikace, které ti zabrání mít další dítě.

 
Anýsek18
Kelišová 7476 příspěvků 10.07.12 09:39

Tohle mi trhá srdce. Některé se o miminko snaží jak dlouho, dělají pro to vše možné a stejně se jim nedaří a některé jdou na potrat a zanedlouho se začnou snažit znovu??? Promiň ale to mi hlava nebere. To už si toho prcka mohla nechat žít a za chviličku y byl mezi vámi a bylo by to stejné jako nyní tvé snažení. Chápu že je to jen tvé rozhodnutí ale tohle je opravdu extrém. Neřeknu kdyby si šla na potrat a dítě si pak pořídila za pár let ale takhle??? To je opravdu moc :zed:

 
chelsea001
Ukecaná baba ;) 2183 příspěvků 10.07.12 09:46

A ten potrat tabletou se mi taky moc nezdá, mám za to když se chodí na přerušení je to jako při zamklem těhotenství, tudíž se dělá kyretáž, já to mám za sebou už dvakrát a nikdy mi tabletu nedávali. Tenhle deníček mě fakt rozčílil

 
Karku
Zasloužilá kecalka 697 příspěvků 10.07.12 09:47

SOUHLAS S GLADYS

 
Ter91
Zasloužilá kecalka 576 příspěvků 10.07.12 09:51

Nechapu :evil:

 
Narovnako
Kelišová 5189 příspěvků 10.07.12 09:54

Ahoj, nechtěla jsem reagovat, ale nedalo mi to. Vím jaké to je, když mimi ne a ne přijít, tak s tebou trošku soucítím a přeji pevné nervy a ať se Vám zadaří. Jen jedno mi nesedí a asi nebudu sama. Pro mě 6 měsíců je neuvěřitelně krátká doba. Takže tak nějak nechápu, co se mohlo tak zásadního změnit za tak krátkou dobu. Interupci chápu, když je nějaký vážný dlouhodobý důvod. Třeba několik let a jiné. Je to samozřejmě tvoje věc, nechci tě soudit. Nejsem ani propagátorka proti interrupční názorů. Je to každého věc. Ale v tvém případě při takhle rychlé změně rozhodnutí si myslím, že přerušení bylo hodně nerozvážné. Svým způsobem tě to trestá současným neúspěchem. Asi to zní tvrdě, přesto ti přeji, ať se to brzy podaří a čeká tě už jen to dobré..

 
vanuatu
Kecalka 443 příspěvků 10.07.12 09:56

Jak už jsem napsala, přeji ti hodně štěstí, ale také nějak nechápu, proč jsi na ten potrat šla a o půl roku později se začnete snažit :think: Musela jsi mít pořádný důvod k tomu, abys to udělala…To tu žádná z nás neví.

 
Alenaxxxx  10.07.12 10:05

Dream, ty jsi zjistila těhotenství a byla šťasná a po rozhovoru s přítelem jsi šla na potrat. Nebylo to náhodou tak, že tys to dítě chtěla a on tě k tomu vmanipuloval?
Je to už hodně let, co jsem otěhotněla neplánovaně. Přítel byl nejdříve rád, já jsem měla spíš úzkosti z budoucnosti, ale na potrat bych nešla. Potom přítel změnil názor a chtěl, ať na potrat jdu. Taky asi začal tu budoucnost řešit a dítě se „teď“ nehodilo. Pro mě byla jediná jasná volba, zůstala jsem s dítětem sama. Přítel se mi oporou nestal a měsíc před porodem jsem se s ním sama rozešla, protože s takovým sobeckým dítětem (jak mi v tu chvíli připadal) bych nebyla.
K Tvému špatnému rozhodnutí se vracet nebudu, myslím si o tom svoje… akorát si rozmysli s kým to vlastně chceš dítě, jestli není sobec. Až budeš stará, taky Tě jako nepotřebnou odloží a vymění za mladší model? Já si prostě myslím, že kdo je schopen manipulovat partnerku do potratu, ten udělá v budoucnu cokoliv hnusného pro něj výhodného.

 
tonj  10.07.12 10:28

Je mi tě trochu líto, protože si myslím, že nejsi zlá, ale trochu hloupá. Samozřejmě tě neznám, ani důvody proč jsi na potrat šla, ale spokojený tón, že - vše proběhlo bez komplikací a v pořádku - a bůů teď to najednou nejde?! Potřebuješ dospět. Nesoudím tě, sama jsem udělala spoustu chyb. Přestaň se litovat - a až bude správný čas miminko přijde.

 
Kajuli
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 10.07.12 10:28

Gladys mi (jako skoro pokaždé) mluví z duše.
Nepochopím, proč se člověk rozhodne udělat A a za půl roku dělá najednou přesný opak. To je ten půlrok takový veliký rozdíl?

 
petulle
Kecalka 339 příspěvků 10.07.12 10:31

Nechápu proč píšeš takový deníček :nevim:. Nejdříve jdeš na potrat, že ještě počkáte s miminkem a pak za půl roku zase chcete miminko a trápíš se že to nejde :zed:. Měla by jsi se nad sebou zamyslet a rozhodnout se jestli opravdu to mimčo chceš, aby jsi pak opět nešla na potrat. Možná jsem trochu více tvrdá, ale tak to cítím.

 
Dice
Extra třída :D 10048 příspěvků 10.07.12 10:34

Promiň ale toto je síla, jestli si na tom psychicky špatně teďka, tak si mylsím že tě kometáře tady položí a to jsou holky ještě hodně slušný, já se držím taky, protože to se ani nedá publikovat.

Omlouvám se za reakci- omylem mi to tam skočilo..

Příspěvek upraven 10.07.12 v 10:37

 
marcany
Povídálka 14 příspěvků 10.07.12 10:38

Neumíš si ani představit jak mi teď buší srdíčko. Pochopím, že jde někdo na přerušení z vážných důvodů. Nevím sice co k tomuto rozhodnutí přimělo tebe, ale pokud po šesti měs. chceš opět miminko tak to tak horké asi nebylo. Myslím, že jsi měla myslet hlavně na to maličké předtím než jsi rozhodla o jeho životě. Já o mimnko přišla ve 22týdnu a neumíš si představit jak mě tvůj deníček zasáhl. Nechápu tě. Ale i tak ti přeji hodně štěstí.

 
KaterinaKK
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 10.07.12 10:39

Souhlasim s Alenaxxxx. Ty jsi byla stastna, ze jsi tehotna, ale po konzultaci s pritelem jsi se rozhodla pro potrat. Dite neni vec, ktere se muze nekdo jen tak zbavit, jelikoz se mu to prave nehodi. Pochopim interupci ze zdravotnich duvodu, ale z pohodlnosti ne :cert: Nerodi se druhy den a clovek nikdy nevi, co bude za 9 mesicu.
Kazdopadne ti preji, aby jsi se i ty dockala sveho miminka. :kytka: Kyselinu listovou zacni brat okamzite. Mela bys ji uzivat min.3 mesice pred planovanym pocetim. Snizuje riziko rozstepu a jinych VV.

 
Lynette
Echt Kelišová 7673 příspěvků 10.07.12 10:40

Musím říct, že taky souhlasím s Gladys. Jít na potrat kvůli šesti měsícům??? Mně přišla už k smíchu poznámka, že jsme měli s přítelem počkat ještě rok. Nic proti plánování - já sama mám ráda všechno pěkně naplánovaný, ale když už to miminko je tak mi přijde zvrácené uvažovat stylem - zabiju ho protože za půl roku bude situace lepší a pak zkusím udělat nový. :roll:

S tímhle ti nikdo nepomůže - tohle si musíš vyřešit ty sama v sobě - pak to půjde. Pokud si to sama v sobě nezvládneš vyřešit, tak bohužel. :|

 
helbell
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 10.07.12 10:40

Ostatní se tomu vyhýbají, ale já řeknu svůj názor. Nejsem proti potratům ze zdravotních důvodů matky nebo poškození plodu, a ani pokud se jedná o znásilnění. Ale jak už tu padlo (instantní řešení), nejde přeci jen tak plout životem bez následků. Máme 21.století dobu kdy je na výběr nepřeberné množství antikoncepcí, dnes už pro každou za různé ceny, a s vysokou spolehlivostí, tak jak můžeš neplánovaně otěhotnět? A jen tak spolknout prášek a mít po problému? To snad nemyslíš vážně. Ne nesoudím tě, ale ani tě nelituji a pokud nebudeš mít děti víš komu to vyčítat, a do konce života můžeš litovat, (ale to se takovým jako ty nestane, bohužel si myslím, že budeš mít ještě spoustu dětí, na rozdíl od těch co na ně vytouženě čekají)… A proč jsem tak tvrdá? Řekla jsem to samé své kamarádce do očí i matce po té co mi řekla, že byla na potratu když se jí tenkrát dítě nehodilo. :x

 
e-lili
Echt Kelišová 9309 příspěvků 10.07.12 10:42

Registrován od: 08.07.12, naposledy on-line včera v 20:47
Zkušenost v diskusi: Nováček (počet příspěvků 0)

nebude to jen další pokušitelka???
Protože deníček je fakt divnej. A vidím, že to cítíme všechny stejně.
Sama mám co dělat, abych se udržela.
by mě zajímalo co na to říká její doktor, rodina…

 
Švadlenka Madlenka  10.07.12 10:44

Předpokládám, že si jen testuješ své literární schopnosti, případně se snažíš rozbouřit stojatý červencový vzduch, byť na můj vkus je venku už dost velké dusno. Pokud to myslíš vážně, tak další veřejnou facku ti nedám, ale jako by se stalo.

 
Seska
Kecalka 108 příspěvků 2 inzeráty 10.07.12 10:46

Nebudu soudit, neb neznám okolnosti tvého rozhodnutí. Pravda je, jak všichni píšou, že šest měsíců je hodně krátká doba na tak zásadní změnu v tvém postoji. Chce to se hodit do klidu, klidně další rok počkat, ať jsi v dobré psychické formě. Ale nejdříve si opravdu udělej pořádek sama v sobě, miminko není jen o úsměvech (jak si myslel můj manžel :D ), ale jsou to taky probdělé noci a občasné nervy na pochodu.

 
Lynette
Echt Kelišová 7673 příspěvků 10.07.12 10:46

@kabelitka No bojím že to pokušitelka není. Moje kamarádka se sama rozhodla pro potrat dvojčat které počala přes HA s tím, že děti chce, ale až za 2 měsíce! :roll: A to si nedělám srandu.

 
Seska
Kecalka 108 příspěvků 2 inzeráty 10.07.12 10:48

Oops, kopie mého prvního příspěvku :)

Příspěvek upraven 10.07.12 v 10:50

 
Lynette
Echt Kelišová 7673 příspěvků 10.07.12 10:55

@Seska Jo, jsi hroznej šmoula. :mrgreen:

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26673 příspěvků 10.07.12 10:56

Ja jen nechapu kde byl ten rozdil s tim pul rokem :?: ja chapu, ze jsi v te chvili jednala trochu pod tlakem, ale do pol roku chces hned dite, to je kratka doba na to, ze jte dite jeste nechteli..
No ale preji ti aby to dopadlo dobre a miminko jsi mela, nebudu te za to odsuzovat, ale nebylo to unahlene preci jenom??
No to uz asi ted vis, mas v sobe nejaky blok psychicky a to se nedivim, zajdi na kinezologii a tam uvidis proc se ti nedari… :think:

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 10.07.12 10:57

Ahojky nesmíš na to myslet mi s manželem jsme se snažili půl roku než jsem otěhotněla, dlouho jsem na to myslela a jak jsem viděla nějakou paní která byla těhotná tak se mi chtělo brečet, ale pak jsem na to přestala myslet a za chvíli asi tak za 2měsíce jsem otěhotněla. Takže hlavu vzhůru, zkusit na to nemyslet a pak za pár chvil budeš mít na těhu testu //čárky

 
Seska
Kecalka 108 příspěvků 2 inzeráty 10.07.12 11:14

Až taková silná slova? :D Jen nevím jak to mám chápat :P Že se „sám“ vložil můj příspěvek dvakrát? :)

 
Lynette
Echt Kelišová 7673 příspěvků 10.07.12 11:22

@Seska :D

 
Imane  10.07.12 11:35

@marketa612 Asi tak, k tomu se nebudu a nechci ani upřímně vyjadřovat. :zed: :zed: :zed: :roll:

 
monicka000
Povídálka 39 příspěvků 10.07.12 11:55
Ahojky

Ahojky po precteni tveho denicku nevim jestli si delas srandu nebo ne..Me je 24let a 2 roky sme se snazily o mimi ted sem ve 24tydnu cekam zdraveho chlapecka a sem ta nejstastnejsi holka na svete..a to moje situace neni vubec ruzova v prosinci me vyhodily z prace, nepobiram ani korunu a k tomu jeste splacim svy resty a bydlim v podnajmu nebyt pritele tak nevim ale ani jednou me nenapadlo jit na potrat, kdyz si vzpomenu cim vsim sem si prosla od zacatku tehu-vsemozny testy, odber plodovy vody a ty nervy jestli prcek bude zdravej a kdyz mi rekli, ze je v naprostym poradku brecela sem skoro celej den radosti nevim jaka situace te vedla k tomu jit na potrat to je tva vec ale chtit po 6 mesicich zase otehotnet to je trochu moc. Jeste, ze deti nejsou na objednavku :zed:

 
desire
Kecalka 242 příspěvků 10.07.12 12:06

Hrůůůza… takhle hazardovat s ještě nenarozeným lidským tvorečkem, jednou se ti to nehodí a ejhle za půl roku zase ano??? Nechápů takové jednání :zed: :zed: :zed:

Příspěvek upraven 10.07.12 v 12:52

 
Romka723
Stálice 79 příspěvků 10.07.12 12:15
Musíš doufat...

Děvčata, děvčata, brzděte. Každý máme svoji 13.komnatu a každý v životě uděláme chybu a ne jednu. Myslím si, že Dream už to pochopila co udělala, ale už je pozdě „Bycha“ honit. Teď můžeš jenom čekat a doufat, že příroda zavelí a Ty otěhotníš. Ohledně tabletky mi to taky hlava nebere…

 
anonu  10.07.12 12:26

Souhlasím s holkama. Nechápu Tě :roll:

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 10.07.12 12:28

Radši nic… :roll:

Příspěvek upraven 10.07.12 v 12:34

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 10.07.12 12:33

Nejdřív sem ti chtěla napsat že si zbytečně připravila o život své miminko a další podobné věci co tu jsou už několikrát.
Dlouze přemýšlím co jsem já kdy udělala za blbosti abych mohla napsat že každej chybuje, ale nic tak zásadního sem nikdy neprovedla ALE myslím si že ty si potrestaná dost, že si si se taky spíš nechala přesvědčit že ted ta správná doba není i když to byla hloupost, že ten trest a myšlenky že ted už bys měla užasné miminko doma tě potrestali až dost a strašně ti přeju aby si nebyla potrestaná tim největšim trestem že už se to nikdy nepovede :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:..

Opravdu ze srdce ti přeju aby se povedlo a pokud to chceš nějak podpořit tak určitě už ber kys. lisstovou proti vývojovim vadám, také si mužeš koupit například babyplan vitamíny vhodné před početím a hlavně to nejduležitější je psychická vyrovnanost :srdce:

i když tvé jednání sama nechápu a odsuzuju tak na to abych se radovala s těch božích mlýnu opravdu nemám náturu. Drž se

 
kristy84
Závislačka 3118 příspěvků 10.07.12 12:40

Vše už tady bylo řečeno…
Nechápu, nechápu, nechápu 8o

 
VeronikaNel
Kecalka 440 příspěvků 10.07.12 12:53

Také to moc nechápu…Ano, problémy má každý, ale pokud jsi dala pryč miminko, které jsi chtěla, jen kvůli tomu, že není správný čas a za tak kratičkou dobu se snažíte o další, není to trochu nefér vůči tomu tvorečkovi, který už není? :,(

 
Lynette
Echt Kelišová 7673 příspěvků 10.07.12 12:53

@Kamča.dalmatinka Myslím, že se tady nikdo neraduje. Je to celé dost smutné. :?

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 10.07.12 13:02

@Lynette to samozřejmě nemělo být myšleno na nikoho zde že se raduje nebo neraduje, soudí či nesouhlasí, každej má možnost se zde vyjádřit klidně i přát to nejhorší když šla zakladatelka s kuží na trh, ale myslela sem to na sebe že i když je to pro mě strašné co udělala tak nic zlého jí nepřeju ;)

 
Lynette
Echt Kelišová 7673 příspěvků 10.07.12 13:05

@Kamča.dalmatinka Tak to jo.

 
Anonymní  10.07.12 14:13
inko

Myslím, že děníček nebude rozmar „nováčka“. Ze svého okolí znám „stejný“případ. Holčina 23 let se rozešla se svým partnerem, protože se jim nedařilo počít miminko. Po pár týdenní známosti s jedním mladíkem otěhotněla a najednou se jí to nehodilo do jejího „volného života“, tak si vymyslela story, že přítel je hrubián a násilník a s někým takovým mít dítě nemůže 8o. Šla na potrat… výčitky a svědomí ji pronásledovali, nepřála si nic jiného než počít nové dítě… Chtěla se vrátit ke svému bývalému partnerovi, ten jí však to co udělala neodpustil. Za zcela zjištných důvodů udržovala poměr se 2 muži…a s jedním z nich brzy otěhotněla- 1/2 roku po potratu. Vztah s mužem, který veřil že je otec, kvůli jejím lžím ztroskotal ještě před narozením miminka (otce nakonec určily až testy DNA-ona sama si nebyla jistá)… Slečna si žila dál svůj „volný život“ a miminko se narodilo tělesně postižené. Dnes už nikdo neřekne proč. Chovala se jakoby dítko byla panenka, odmítla kojit (řekla, že je pohodlnější, když láhví nakrmí i babička), nestarala se o rehabilitaci… Dítko si ponese následky celý život a ne vlastní vinnou- i tohle jsou „Boží mlýny“ :(

PS: omlouvám se za inko, příběh je skutečný a dlouho jsem rozdýchávala, že jsem se ne svým přičiněním připletla…proto se mi ježí chlupy, když tu čtu „nevím, kdo je otec“, „jdu na potrat, protože se mi teď dítě nehodí“…ap

 
triada
Kelišová 5963 příspěvků 10.07.12 14:47

Nečetla jsem komentáře, takže reaguji jen v závislosti na tom, co jsem přečetla. Jsi nezodpovědná píp. Před šesti měsíci v tobě rostl nový život, tvoje dítě, ale tobě se jednoduše nehodilo, tak jsi ho odstranila?! Dítě neni piha, kterou si můžeš nechat vzít, kdykoliv se ti nehodí!! Vím, že toho teď lituješ, ale já s tebou slitování teda nemám. Dobře ti tak. Najednou by se ti miminko hodilo, přitom to je poměrně krátká doba, kdy jsi jedno zabila. Šest měsíců je přece chvilka! Chápu, že jste měli nějaké starosti, ale kdo je dneska nemá? Dítě zvládli v mnohem horších podmínkách a dobách, ale vám se prostě nehodilo do krámu. Proč jste se sakra nechránili? To je takový problém si koupit aspoň kondom? Fakt nechápu. Ale konec souzení, tvůj největší trest je, že s tím budeš muset žít celý život. I přes to všechno ti přeju, aby se nad tebou ten první andílek, kterého jsi nechtěla, slitoval a poslal ti dušičku. Chybovat je lidské, odpouštět božské, ale tohle byla sakra chyba..

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama


Reklama