Rychlý porod

Porod
  • 29.11.05

Ahojky, chtěla bych se také pochlubit se svým porodem. Měli jsem 13 dní do termínu porodu. Měli jsme rodit 7. listopadu, ale stihli jsme to uz 25. října. Bylo pondělí a jak už to tak bývá na poslední chvíli jsme malovali a předělávali předsíň o víkendu. No a v pondělí jsem to trochu chtěla poklidit, a umít vše. Ještě po práci se u me stavolala mamča, a hned mi také vynadala, co to prý vyvádím! Ale nic mi nebylo, až na menší bacil, který na mě skočil už týden před tím. Ale vše jsme stihli, večer přijel manžel z práce a divil se že je vše hotové a samozdřejmě taky trochu nadával. Byla jsme po náročném dni unavená tak jsme si šli lehnout.

Únavou jsem spala jako nemluvně až o půl čtvrté ráno mě probudilo nečekané prasknutí a mokro pod sebou.Najednou jsem cítila mokro, tak jsme běžela rychle na záchod. Byla to voda, odtékalo my docela velké množství, ale kontrakce jsem neměla. Najednou asi po půl hodině přišla první a byla krátká a rychlá, tak jsem si šla ještě zbalit věci do porodnice, vyžehlit si kalhoty, a vysprchovat,ale to už byly kontrakce docela silné a asi po 10minutách. Tak jsem šla vzbudit manžela. Ten mi skoro nechtěl věřit, když jsme mu říkala že už asi půjdeme rodit, teda zcela určitě a né asi, a ten mi na to odpověděl jestli to prý nejsou ty poslíčci, to jsem rázně odpověděla že to teda určitě ne a ať skočí ještě vyvenčit našeho čtyřnohého miláčka a že pak hned pojedeme, to už jsem měla kontrakce tak silné že jsem si myslela že to snad ani nestihnem. Do porodnice jsem přijeli za deset minut pět ráno.Sestřička na příjmu mi říkala ať se převléknu do košile kterou mi dala a věci do košíčku.Ale to už jsem jí říkala že už to asi nezvládnu, že si myslím že to bude rychlé. No s ukládáním věcí do skříňky mi musela pomoc a pak jsme šli hned na monitor a na předvyšetření. Tak ¨mě prodhlídla paní doktorka a řekla že jdeme hned na sál že už skoro vidí hlavičku. Tak zavolali taťku a šli jsme rodit, vše bylo strašně rychlé a všechny papíry jsem podepisovala mezi kontrakcema. Pak mi řikala paní doktrorka jak mám tlačit a na popáté zatlačení byl náš Míšánek na světě. Bylo 6:02 hodin a míry měl 3190g a 48cm. byl úžasnej. Dnes nám je měsíc, ale opravdu bylo vše tak rychlé že jsem strašně ráda že jsme tam nemuseli být dlouho. Také sestřičky i paní doktrorka se podivovaly a říkaly že takle rychlý porod už tam prý dlouho neměli. Taťka mi byl při porodu velikou oporou a můžu jenom doporučit. Tak milé těhulky, nebojte se opravdu je t o něco nádherného když pak vidíte ten zázrak a je jenom váš. Držím všem pěstičky a zase někdy pa. Tomketka

Hodnotilo 1 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 29.11.05 19:56

Tomketko - no krasa, nadhera - takove porody preju vsem tehulkam :) i sobe :)
Hlavne hodne zdravicka a at vam Misanek dela jen radost.

Marka + Marketka 24+4tt

 
DanielaC
Kecalka 199 příspěvků 29.11.05 20:01

Ahojky,

hm, tak to je super, takový porod mám taky v plánu :-))))!!!

Přeju hodně štěstíčka a zdravíčka, ať se Vám daří!

Daniela, 31tt

 
skrolan
Extra třída :D 12299 příspěvků 29.11.05 20:42

Tomketko, kraaaasa.
Hodne stesti, zdravi a lasky.
A vsem tehulinkam rychle porody.

Eva a Kubik 9m

 
bobis
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 29.11.05 21:36

Zdravíme,
přejeme zdravíčko a štěstíčko.
Všem budoucím maminkám rychlé porody a žádné komplikace a kdyby to nebylo rychlé a komplikace přišli tak se nebojte vše se dá zvládnout a ten poklad který si ponesete domů stojí za to.
Vím co píšu my jsme se pěkně potrápili ale vše je zapmenuto a užíváme si našeho už skoro 8 měsíčního sluníčka.
krásně předvánoční časy Lucka a Filip

 
Malta
Závislačka 4097 příspěvků 29.11.05 21:49

To je uzasny porod, moc blahopreju k Misankovi a taky si moc preju mit takovou rychlovku.

Bara 35tt

 
WERINKA
Ukecaná baba ;) 2193 příspěvků 30.11.05 06:44

týýýýýýý bláááááhoooo!!!!!!tak to byl fofr! Moje kamarádka měla termín 10.11., ale pořád nic a nic a nic… no a malá Eliška se nakonec narodila až 25.11. 23.30 a tatínek nestihl ani dojet a už slyšel jen Elišku křičet!
Taky bych si přála RYCHLÝ POROD!

WERINKA 29tt

 
monique
Zasloužilá kecalka 601 příspěvků 30.11.05 09:30

TOMKETKO,

moc díky za povzbuzení, to jste si to ani nestačili „užít“ :-)

My čekáme taky Míšánka, tak třeba si vezme příklad ze svého jmenovce. Porod už můžem čekat vlastně každým dnem a já jsem vděčná za každé takové povzbuzení.

Tak ať vám Míša krásně roste, přeju moc zdraví a štěstí!

Monika + Michal 38+4tt

 
Oluska
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 30.11.05 10:12

Ahoj

Moc krásný porod, až mi skoro ukápla slzička. Přejeme Vám hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka.

Oluška a Martínek

 
Zuz2
Kecalka 434 příspěvků 30.11.05 10:38

Tomketka - prajem veľa šťastíčka a zdravíčka aj maminke aj miminku. Taký krásny a rýchly porod si praje asi každá maminka.

Zuz 32tt

 
hvezdicka
Kecalka 312 příspěvků 30.11.05 10:55

TOMKETKO,blahopreji k Mišánkovi,skělý porod takový bych také chtěla,ale na to si počkám do dubna,každopádně vám přeji hooooodně zravíčka.
Hvezdicka 22+3tt

 
magdulka
Kecalka 242 příspěvků 30.11.05 16:06

To jsi měla úžasný. Já rodila 24 h a bylo to něco tak strašnýho, že bych to nikomu nepřála.I díky tomuto se bojím mít druhé dítě. Bylo to strašný. S odstupem času se na to dívám líp ale znovu bych to prožít nechtěla.

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama