Reklama

Šestý měsíc

Rodičovství
  • emimino
  • 04.09.01

Čtvrtek 27.1.2000 začíná můj šestý měsíc vážím 6,5 kg a měřím 61 cm.


Neděle 6.2.2000 - dnes jsem sama poprvé seděla, aniž bych se opírala nebo mě někdo držel. Pravda, stabilita nic moc, ale to brzy doženu.


Pondělí 7.2.2000 - slavím svůj první svátek - dnes je totiž Veroniky.
Taky jsem dnes byla navštívit paní doktorku. Vážím 6,75 kg. Dostala jsem poslední ( třetí ) očkování proti tetanu, záškrtu a černému kašli. Skoro vůbec jsem neplakala. Zato jsem paní doktorce ukázala, jak umím hačat, hajat na bříšku a obracet se na bok. Taky jsem se na ni pořád smála, povídala jí a chytala ji za ručičku. Paní doktorka si nás pozvala za měsíc na šestiměsíční prohlídku.


Úterý 8.2.2000 - dnes je den „D“. Dneska jsem poprvé papala i něco jiného než mámino mlíčko. maminka mi uvařila rýžovou kašičku a když jsem ji spapala, tak jsem bumbala čajíček z hrníčku s hubičkou. A řeknu ti, milý deníčku, všechno to bylo moc dobré.


Středa 9.2.2000 - dnes jsem měla na oběd mrkvičkové pyré - a tak moc mi chutnalo, že jsem už ani nechtěla mlíčko od mámy. Máma mě ale ukecala, prý aby mě nebolelo bříško a zbytek mrkvičky mi schovala na zítra.


Neděle 20.2.2000 - dneska nás táta odvezl s mámou k babičce a dědovi do Šumperka. Budeme tam na návštěvě celý týden a táta si pro nás přijede až v sobotu.


Sobota 26.2.2000 - celá naše rodina ( táta, máma, já, babička, děda, strejda ) jdeme popřát prababičce k 75. narozeninám.


Neděle 27.2.2000 - jedeme zpátky do Břeclavi. Včera jsem oslavila svůj první půlrok.


6. měsíc:
Co už umím - sama hačat, obracet se ze zádíček na bříško, papat kašičky a bumbat z hrníčku s hubičkou
Co se mi líbí - papat a bumbat jako velké mimino ( papat lžičkou kašičky a bumbat z hrníčku čajíček ), čůrat do vody když se koupu, když mě chytí na ručičky a létají se mnou jako se včelkou Májou.
Co se mi nelíbí - když chtějí abych spinkala a já si chci ještě hrát.


Reklama


Reklama

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama