Snažilkovský deníček - Brusinka V

Snažení

Zdravím všechny snažilky, Kéž by se tento týden zase urodily nějaké čerstvé těhulinky. Už je načase :))) Hodně štěstí v testováním a nadějné snažiky přikvačte s radostnýma novinama :))

Jak jsem v pátek psala o svých obavách ze zničených předních nohou, tak je to téměř pravda. Akorát mám ještě namoženější vnitřní stehenní svalíky než ruce. Jojo, když se vydám na běžky po dobré 5 leté pauze tak se nemohu divit :-))) Ale nakonec jsem byla ráda, že mě kamarádka vytáhla.

Byly jsme v neděli v Bedřichově. Počasí bylo opravdu ukázkové. Úplné azuro teplota akorát. Tak teplo by mi bylo snad i kdyby bylo ?10. Byla jsem zahřátá až až :-)) Po pár kilometrech jsem byla mírně zoufalá, že to snad nemohu celý den na těch lyžích vydržet. Ruce mě bolely už po pár metrech :-)) Nakonec jsem to nějak překousla a těch 25 km jsme objely. Naštěstí přálo počasí, tak kamarádka na čekacích zastávkách nemrzla a mohla se slunit :-)

Jak jsem záviděla jednomu chlapíkovi vlečného psa :-)))) Taky jsem vzpomínaly na běžkařky snažilky a zatla a jela.

Nejlepší bylo závěrečné zakufrování. Říkaly jsme si, že jedem nějak dlouho z kopce a samozřejmě jsme vyjely o dobré 3 km pod parkovištěm. Ještěže, jsme měly rezervu a nemusely jsme do Prahy pěšky. Autobus jsme stihly nakonec v pohodě :-)

Při občasných myšlenkách na rozlámání lyží a hůlek (nějak mi to prostě pořád prokluzovalo :-))) jsem si říkala, že aspoň ten Hujer je tento týden splněn :-)

V sobotu jsem měla taky dobrou příhodu. To byla zase další kamarádka z práce. Domluvily jsme se na půldenní výlet v okolí jejího bydliště. Bydlí pár kilometrů za Prahou a všude lesy na výlety jako stvořené. Naskočila ke mně do vlaku a hned příští zastávku od jejího bydliště jsme vystoupily a výlet začal. Jak začal tak také (pro kamarádku) skončil. Néééé zas tak tragické to není. Žije :-))) Ale asi po kilometru jí to na silnici na posypu podjelo a rozsekla si koleno. Manžel pro ní za chvilku dojel a asi po 1 hodině jsem měla na mobílku zprávu, že z toho jsou dva stehy. A to jsme se ještě ve vlaku bavily o jejích botech, že jsou v pohodě, jen trochu kloužou.

Ach ty zhmotňující se myšlenky :-)) Při běžkování jsem si taky pomyslela, když jsem plužila z kopce seč mi síly stačily , že jsem ani nespadla. No, za pár minut to bylo. Padala jsem relativně pomalu plně si vědoma, že pád je nevyhnutelný. Ty nohy se prostě rozjíždějí a rozjíždějí a už je k sobě asi nedostanu. Naštěstí jsem se nepřetrhla ani nijak nenarazila :-))

Případný mimísek pokud to přežil , tak by měl přežít všechno :-)))

Ale myslím, že tam ještě nečíhá. Jsem teprve v první částí cyklu a ovu nenastala. Jedině, že by se zadařilo Jonášovou metodou :-))

Tak holčiny sportu zdar, ale hlavně tomu bílému (tulivému) :-)))

Hezký týden přeji a pohodu a dobrou náladu,

Pa Martina

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Brusinka
Kecalka 436 příspěvků 24.02.03 08:24

Ještě dodávám termíny:
Bella - 2.3. (po první IUI)
Pavka - +- 1.3.
Bdanča - 1.3.

Papáček, Martina

BDanca
Kecalka 198 příspěvků 24.02.03 08:32

Ahoj holky,
tak jsme zase v novém týdnu a v dalších snaženích. Myslela jsem si, že se nám to už povedlo, ale v pátek mě začaly bolet prsa a hned v sobotu břicho, tak jako před MS. MS se má dostavit teď o víkendu, tak uvidím. Sakra, zase to asi nevyšlo.

Pro Petulku: chlapi, když nad něčím moc přemýšlí, tak většinou nevymyslí, nebo neřeknou nic normálního. Znám to, mám to doma:-)))

Pro Lucii: moooc držím palečky, ať vše dobře dopadne.

Pro Maky: Tak co, dostavila se MS, nebo ještě čekáš?

Abych nezapoměla, viděla jsem, že se tady rozběhla dost drsná řeč s Verčou. Skoro jsem se začala bát, že mi vybuchne počítač. Snad si vše uvědomila a teď už bude psát do naší noty.

PS: tento článek jsem zkopíravala z minulého deníčku, protože jsem si nevšimla, že tu máme už nový, tak protot je to dvakrát.Psala jsem ho dnes ráno ještě než poslala Brusinka příspěvek ze svého výletu.
Mějte se krásně a tulte se.
Daniela

Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 24.02.03 08:41

Ahojky holčinky,
tak je tu zase pondělí, to je hrůůůůůza. Já jsem o víkendu vyrazila na lyže také splňovat Hujera, ale narozdíl od Brusinky moje pády nebyly bez následků. Mě tak strašně bolí zadek :o)))))))))
Ve středu jdu k panu doktorovi, mistrovství se nekonalo (že by nějaká nedostavěná hala ? :o))))) a mimísek taky ne, na testíku je pořád jedna čárka, tak už jsem přestala důvěřovat přírodě a nechám vědu, aby na mně vyzkoušela, co umí a pak hurá do dalšího snaženíčka.

Bella:móóóc držím palečky, 2.3. na tebe budu myslet a doufám, že to dobře dopadne. Příští pondělí čekáme na dobrou zprávičku od tebe.

Všem:přeju pohodový start do nového pracovního týdne a pokud možno dvoučárkového.

Romík.********

Romisek2
Povídálka 21 příspěvků 24.02.03 09:24

Ahoj holčinky,
zdravím Vás v novém týdnu.Novým těhulinkám bych ráda ještě dodatečně popřála hodně štěstíčka i jejim mimískům.No a snažilkám držím neustále palečky.Minulý týden jsme byly na horách,ale musely jsme se předčasně vrátit,protože jsem chytla chřipku.A včera jsem chytla MS.Takže nás čeká další snaženíčko.
Mějte se dvoučárkově
Romíšek

Lucije
Kecalka 418 příspěvků 24.02.03 10:13

Ahojte děvčátka moje!
Tak se Vám hlásím po náročném víkendu.
V sobotu jsme si šli s manželem pro „miminka“. Čekali na nás dvě, pěkně už připravené se zavrtat. Viděla jsem je na monitoru, byla to sice jen velká bublina, plná menších bublinek, o velikosti ani ne 1mm, ale už to bylo NĚCO. Pak jsem si tam oblíbeně dvě hoďky schrupla :o)).
Potencionálních mimísků bylo nakonec „jen“ sedm (z 18-ti), takže 5 jich máme schováno, kdyby… Ale na to teď radši nemyslím. Proto raději nehlásím „odlet“, abych to nezakřikla, i když jsem to v min. deníčku myslim psala.
Ležím pěkně doma. No, ležím, sedím, občas se projdu. Vlastně už od minulé středy jsem z 95% stále v posteli, a to je šíííílený. Určitě znáte, když se Vám blbě sedí v kině, jak pěkně bolí záď. Tak mě takhle bolí všechno. Není náhodou taky Hujer za to, kdo vydrží dýl v posteli?! To bych byla jasnej víííítěz :o))!!!!
Holky, přeju Vám krásný celý týden! Aspoň že to počasí má být jako dnes. Jéé, já bych šla na procházku! Ale naštěstí máme terasu, takže když bude „nejhůř“, vezmu si bundu, tlustý ponožky a půjdu se slunit. Jsem zelená jak sedma :o).
Mějte se,
pa Lucka

PS.: Přeju Vám všem z celého srdce, aby ta Vaše miminka přišla přirozenou cestou. Je, mírně řečeno, deprimující vědět, že už ve vás ten život JE a teď čekáte, jestli bude mít dost síly vyvíjet se dál a vaše tělo ho přijme… Ale nám to VÝJDE!

Gabina2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.03 10:23

Ahoj snažilenky!
Minulý týden jsem vás trochu zanedbávala…měli jsme doma na návštěvě tchána a pak nás navštívila nějaká střevně- žaludeční chřipka :o(. I když trvala jen jeden den, tak nám nebylo moc dobře…Takže mi z toho vychází, že tento měsíc pro snažení nebyl moc příznivý :((( Ale snad jsme se už ze všech chorob vyhrabali a s čistým štítem začneme na novo…alespoň máme hezky natrénováno ;o)

Taky jsem četla debatu s Verčou a na její obranu dodávám, že jsem na konci minulého deníčku četla její omluvu. To se občas stane každému- hodně stresu, nervy ujedou atd. Tak navrhuji zakopat válečnou sekeru :o) a soustředit se na společnou věc…:o)

Jo a učinila jsem dva pozitivní objevy, a to: 1- před měsícem byla v 17 hodin venku tma jako v pytly a včera ještě krásně svítilo sluníčko!!!!
2- když jsme se včera kolem té 17 hodiny vraceli domů KRÁSNĚ zpívali ptáčkové a vůbec už bylo cítit JARO ve vzduchu. No prostě nádhera!!!!
Tak se mějte tento týden předjarně tulivě, pokud možno dvoučárkově :o)
 Gábina

Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 24.02.03 10:26

Ahojky Lucko,
držím ti palečky, div si je nerozmačkám. Přeju ti strašně mooooc štěstíčka a neboj, oni se ty potvůrky bublinky u tebe zabydlí a pošupajdí ven až za devět měsíců. Chápu, že je pro tebe stresující to čekání, jestli to výjde nebo ne, ale ber to z té lepší stránky. Dneska věda dokáže divy. Lidé mají možnost mít vlastní miminko, i když před dvaceti lety by byli neplodní. Takže tfuj tfuj tfuj a hezky odpočívej, ať to všechno dobře dopadne a z tebe je brzy maminka.

Holčinky, viděli jste včera tu reportáž o tom, jak nějaká mladá dívčina porodila někde na veřejném záchodě a to miminko pak vyhodila do koše? Já jsem u toho skoro brečela. Je tolik párů, které na to svoje štěstíčko čekají a i přes medicínké divy se jim nepodaří mít vlastní děťátko a rádi by se třeba o tohle starali… Je mi z takových zpráv úplně hrozně na duši. No ale to je život…

Přeju všem krásný start do nového týdne a těm které čekají na ms držím palečky, ať nepříjde.

Romík.

Lipka
Kecalka 235 příspěvků 24.02.03 10:36

Ahoj,
všechny Vás při pondělku moc zdravím.

Brusinko - já ujet 25 km na lyžích, tak je po mně :o)).
Lucko - moc moc držím palce, aby všechno dobře dopadlo :o)).

Já jdu v tento a příští pátek na krevní testy, tak pak se uvidí co se mnou dál. Jsem zvědavá, jestli se mi hladina hormonů od podzimu aspoň trochu zvedla.
Doufám, že se tento týden objeví nové těhulky, kařdý týden aspoň jedna, to by bylo fajn :o)))).
Ahoj Lipka

Hanulka1
Závislačka 3197 příspěvků 24.02.03 11:00

Ahoj všechny,
zdravím vás v novém týdnu. A jsem velmi zvědavá co je nového.
U mě nic akorát, že se vracím z Mistrovství a je předemnou nový měsíc snaženíčka.
Snad mi ten můj chlap zase v tu inkriminovanou dobu nebude muset odjet na služebku.
Jinak si s Verčou zkusíme objednat ten kalendář od Dr. Jonáše.
Tak se mějte krásně a tulení zdar
 Hanka

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 24.02.03 11:51

Ahojky snažilky!
Tak jsem tady,ale stále jednočárková.ALepoň že je to snaženíčko tak příjemná činnost.Jinak jsem jako u vytržení,když čtu ty vaše komentáře.Vůbec nevím, co to zmanená Hujer.A co je to ta Jonášova metoda taky ne.Poučte ubohou snažilku,co chce být těhulka.
Jinak venku mě lechtá sluníčko na nose a jen velic e nerada sedím v kanceláři.O ví­kendu jsme měli rodinnou sešlost jako vzpomínku na mého tatínka,který nedávno zemřel.Ale dopadlo to tak,jak by asi sám chtěl.Poseděli jsme,popili,zav­zpomínali a bylo nám docela veselo.Zlatým hřebem naší společnosti byl můj jezevčík Rambo.Oštěkal­.očichal a oskákal všechny.A večer padl za vlast úplně hotový.Tomu se říká společenská únava.
Jinak se u mě objevilo slabé špinění a také trošku slabší bolesti v podbřišku.To prý souvisí s ovulací.Tak uvidím,jak to dopadne.Jestli přijde MS,nebo dvě čárky.
Už několik dní se marně snažím poslat Brusince a jiným osobní zprávu,ale pořád to na mě haléká,že nelze využít databázi fóra.Tak nevím.Nemáte někdo tušení,co to můžé být?
Pomalu budu končit.Mějte se krásně a přeji jen a jen dvě čárky.
Martina

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 24.02.03 11:57

Ahojky snažilky, tak tu je zase pondělí. Ten čas nějak utíká. Alespoň, že už vykouklo to sluníčko. V sobotu u nás byla velká oslava 2.narozenin našeho Tomíka. Byl to hroznej zmatek. Myslím, že příští rok nikoho nepozveme. Oslava probíhala jakoby bez nás. K našemu prckovi nás vůbec nepustili. Dort s ním sfoukával dědeček, dárky si rozbalil už pomalu mezi dveřma t tak podobně. Ale co se dá dělat. Taky už nastává rok vzdoru. Tomášek se čím dál víc prosazuje a my s manželem tiše trpíme. Každý večer se ho od 7 hodin snažíme donutit spát. Většinou usne až kolem 11 hodiny. A my jsme grogy. Toho vysvětlování! Přes den si taky užiju, ale už bych to za nic nevyměnila.
Konečně se už opravdu řadím mezi Vás. Od této neděle jsem bez HA a MS ted bude 26.2. a pak hurá na tulení.

PRO BRUSINKU : Teda gratuluju k takovému sportovnímu výkonu, já na lyžíš nikdy nestála, pokud nepočítám když mi bylo asi 5 let. Máš můj obdiv.

PRO LUCKU : Doufám, že se miminkům u tebe v bříšku zalíbí a zůstanou zavrtaní a nevylezou až za 9 měsíců.

PRO OSTATNÍ : Takže tulení zdar a snažte se at je tu co nejdřív hodně těhulek. A užívejte dosyta sluníčka. JARO SE UŽ HLÁSÍ!

Amalie
Kecalka 153 příspěvků 24.02.03 12:05

Ahoj všem snažilkám,

Tak se taky hlásím v novém týdnu. MS nepřišla, už má 5 dní zpoždění, ale to nic neznamená. Těhotná určitě nejsem, nemám absolutně žádné příznaky a pochybuji, že jsem vůbec měla ovulaci, zkusila jsem měřit teploty, ale moudrá z toho nejsem.
Moc držím palečky nadějné snažilce Luciji, hlavně buď v klídečku a opatruj sebe i miminečka. Jak píšeš, musí to být zvláštní pocit mít v sobě něco živé a čekat. Na druhou stranu ještě, že vůbec taková možnost existuje.
Brusinko já jsem minulý víkend ujela na běžkách 40 kilometrů a ještě teď se z toho zotavuju, už jsem na tom 15 let nestála a docela mě to chytlo.
Taky jsem zaregistrovala Verči omluvu, tak doufám, že už je jí lépe a bude dál přispívat.

Sluníčko mi tady lechtá záda, třeba už konečně přijde jaro a to je holky ideální roční období pro početí mimísků:o)))

Amálie

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 24.02.03 12:46

Hezký začátek týdne všem!

AMALIE- pokud s MS nemíváš problémy, myslím, že to vypadá nadějně. To, že na sobě nic nepociťuješ neznamená že nejsi těhotná. V sobotu jsem se bavila s kámoškama, co děti mají, jestli už ze začátku na sobě něco pozorovaly. Tvrdili, že ten první měsíc nic. Takže buď v pohodě, přeji ti aby ti to vyšlo :-).

BRUSINKA - moc hezký výkon :-). To by byla má sebevražda. Jsi fakt dobrá.

Já byla o víkendu sama, manžel byl bohužel v práci. Ještě, že mám jeho fotky pomalu bych zapomněla jak vypadá :-)), je stále v práci (pracuje jako číšník na horské chatě a teď je sezóna, tak tam mají fofr). U mě tedy zatím nic nového. Pořád na sobě pozoruju, že jsem nervozní, tak asi odjedu koncem týdne na MS.

Přeji vám krásný den a brzo ať se tu objeví nějaká dvoučárková :-))
Ahojky Jitka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.03 12:51

Ahoj děvčátka.Vše dopadlo výborně,jsem ráda,že je manželovi lépe a mamka v pořádku.Ted se hlavně bojím,že příjde ta ošklivá věc a já budu zase smutná.Je mi líto,když vidím kamarádky s kočárkama,nebo slyčím,která je těhotná a já,chodím do centra asistované reprodukce.Ale mužíček půjde se mnou,on je v pořádku,ale jestli mi budou dělat,zda mám průchodné vejcovody,tak budu ráda,že je tam se mnou.Aspon mi bude líp.Dneska jdu ohledně nové práce,tak snad se mi bude dařit.Ikdyž ten mimísek,to bych měla větší radost,než aby přišlo ms a já si říkala,ach jo.Zase nic.V

Petulka1
Kecalka 297 příspěvků 24.02.03 13:12

Ahoj v novém týdnu!
Brusinko taky jsem byla na běžkách v Bedřichově, ale v sobotu. Vzhledem k přítomným třem chlapům jsem byla nucena ujet kilometrů 30, tak myslím, že mám Hujera tady splněného.
Lucije moc držím všechny palce a přeju ti, až to vyjde. Určitě to vyjde.

Jinak jsem manžela přesvědčila i co se týče rizika dvojčat, ale pak zase vymyslel, že nechce, aby se mimi narodilo na Vánoce. Tak jsem mu řekla, že na takové kraviny nereflektuju. Tak teď přemýšlí… No, až něco vymyslí, dám vám vědět.
I když už je teď skoro jedno, jestli se začneme snažit už v březnu nebo až v dubnu.
Mějte se krásně a dvoučárkově.
 Petra

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 24.02.03 13:52

Ahojky všichni, zdravím po víkendu a po delší odmlce. Od středy jsem byla mimo svou kancelář, takže jsem se nedostala k počítači. To byl hrozněj absťák. Sice jsem se v sobotu připojila přes notebook a mobil, ale pak se mi mobil vybil a bylo po čtěníčku, nojo ta technika. Ale teď už jsem zase v práci, akorát se mi vrátila kolegyně po dvouměsíční nemoci a střídáme se o počítač, tak uvidíme jak budu zvládat chodit na ememinio. Nerada bych aby se to tu v práci někdo dozvěděl. Snad to nebude tak hrozný.
Brusinko, teda máš můj obdiv a gratuluji k Hujerovi týdne, já už bych byla mrtvá.

Maky, jak to s tebou vypadá??????????

Romíšku, brzičko se uzdrav :-)))))))

Lucije moooooooooooo­oooooooooooc přeju ať se potencionálním mimískům u tebe v bříšku líbí a zůstanou tam alších 9 měsíců. Pěkně odpočívej a opatrujte se.

Gábina, taky už cítím jaro ve vzduchum, jenom kdybych do té práce nemusela.

Tak se zatím mějte všicni krásně a ahojky Maru

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 24.02.03 14:24

Ahojky snažilky!!!

Tak opravdu smekám před BRUSINKOU - Martino seš „frajer“ a to si ještě kliďánko ráno napsala deníček? Já bych asi vůbec nefungovala… HUJER je tvůj!!!

LUCIJE - držim palce!! Že by to byl za 9 měsíců páreček? :-))

AMÁLIE - jak se říká: naděje umírá poslední!!!

Nafteta - Držim ti palečky ke 2 čárkám!!! To by bylo… :-)

Romik - při té reportáži mi běhal mráz po zádech. Tý holčině bylo teprve 16, tak jsem si říkala, aby ji to za pár let vážně nemrzelo…

Romisek - tak pevné zdraví!! Já jsem si minulý týden užila taky nějakou střevní chřipku a bylo po Hujerovi… byla jsem ráda, že žiju, cvičení vážně nehrozilo!

Tak a teď bych si ráda posteskla o svém trápeníčku… Nedalo mi to, a začala jsem si měřit BT. Křivka jako z katalogu až na to, že už jsem 16. cyklu a po OVU ani vidu ani slechu… někde se fláká potvora… :-)))) Dneska mi nepatrně klesla teplota, tak bude snad OVU od zítřka… dám vědět. Už to začíná a to máme tento měsíc s kamarádem kondomem - teda z mého pohledu spíš nepřítelem!!! Zdá se, že zatím stejně nebyl za potřebí, ale zase si připadám jak puberťák!!! :-))))

Mějte se hezky, na mě začíná lézt jaro :-)))

Kaitlin

Pavka1
Povídálka 40 příspěvků 24.02.03 16:01

Ahoj kočenky!
Brusinka: Tak tentokrát jsi na 100% splnila Hujera!!! Gratuluji!
BDanca: Nezoufej, třeba to jsou příznaky pro otěhotnění. Budu držet palečky, ať to vyjde!
Romik: Hujera máš splněného, i když ne bez následků. Pozadí si nech foukat od mužíka, přestane bolet :o) a můžete se zase (bez bolesti) krásně tulit a snažit!
Romisek: Romíšku, já chytla taky na horách chřipku, ale střevní. Naštěstí trvana jen jeden a půl dne, ale prozvracela jsem se nocí! Tak chřipku odežeň a huráááááááá do tulení.
Lucije: Lucinko, určitě se mimísci udrží. To by bylo aby ne. Vždyť jim tady drží palečky tooooooolik lidiček. I já k nim patřím. A až zjistíš, že se tam už usídlili, dej vědět, budeme slavit :o)
Gabina: trénink je také důležitý! Tenhle měsíc se to určitě díky pravidelnému tréninku povede :o) Jinak Gabčo, taky už začínám cítit jaro v těle.
Lipka: Hormonky se určitě zlepšily a ty budeš určitě brzo oznamovat těhulkovství
Hanulka: Služebku manžílkovi zakaž! Napiš mu omluvenku za účelem povinného tulení a snažení :o)
Nafteta: Hujer znamená prostě Hujer. Minule jsme debatovali o tom, jak si zaplnit chvíle mezi snažením a MS a tak kdosi řekl, že cvičí. A aby jsme se motivovali, vyhlásili jsme Hujera. Tzn. nejpoctivější dříčku! Rambo je opravdu pohodář, co?
Pusinka: To je paráááád, že jsi bez HA. Budeme držet palečky, ať má Tomík brzo sourozence. Mimochodem Tomíkovi přeji všechno nej, nej, nej!
Amalie: Jsi taktéž Hujer týdne. Držím palečky, ať patříš mezi těhulky. To že nemáš příznaky prý neznamená, že bys nemohla být těhulka!
Lostris: Manžel je darebáček. Má si tě vzít sebou :o)
V: Nezoufej, i ty budeš určitě brzo nařadě a budeš tlačit kočárek!
Petulka: Aaaaaaa tady je další Hujer. Už tu máme přehujerováno! Gratuluji, manžílka jsi krásně zvyklala, myslím, že mu dochází argumenty :o)
Maru: Taky cítím ve vzduchu jaro! Kolegyni nenápadně odsuň a užívej počítač pro emimino :o))
Kaitlin: Ovu určitě dorazí, neboj! Nepřítele kondoma pošli pryč a huráááá do snaženíčka!!!
Já čekám na sobotu, jak se to se mnou vyvrbí. Ale mám jednu skvělou zprávu a ta mi jasní líce- máme s manžílkem zadanou zálohu na byteček. Od dubna jsme tedy ve svém!!!!!!!!

michala1
Povídálka 17 příspěvků 24.02.03 20:35

Ahojky,

Zdravím všechny v novém týdnu, jak tu připomínáte, už načichlém jarem…
Je to tak, dneska za poledne bylo tak nádherně?.
Brusinka: Gratuluji, já bych se na běžkách určitě zabila.
Lucie: Moc držím palečky, určitě to vyjde?. Já vím, že to čekání je hrozné, ale mě to čeká za pár dní taky. V sobotu jdu do GESTu na 1. ultrazvuk před IUI, takže někdy od příštího týdne budu zrovna tak čekat, jak to dopadlo. Jenom s tím rozdílem, že nebudu na neschopence, ale aspoň 2 dny volna si taky vezmu. Takže vydrž, mimísci se určitě podaří?
Gabina: já už chci taky jaro?. Ta zima už je moc dlouhá
Romik: taky jsem tu reportáž viděla, kdyby miminko raději dala k adopci?. Manžílek říkal, že by ji nejraději přetrhl a nechal si užít to, co zažilo to miminko ? pomalou smrt? je to sice drsné, ale?
Pusinka: vše nejlepší Tomíkovi?
Lostris: ach ty služební cesty, já to znám?

Mějte se všechny moc hezky a oznamujte co nejdříve dvě čárečky.
Michala

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 24.02.03 20:35

Zdravím Vás v novém týdnu!
Teda BRUSINKO, všímám, že mám co dohánět (co se týče pohybových aktivit)
Jinak mám kapku smíšené pocity. Jsem v 10. dnu cyklu. Včera mě bolelo břicho, docela nechápu proč. BT byla dnes 37.0, včera nevím, hlídala jsem neteřinku a tak jsem si teplotu neměřila. Předevčírem byla 36,9… moc tomu nerozumim. Každopádně moc doufám, že jsem nepropásla ovulaci! Jinak jsem se vrátila k normálnímu rtuťovému teploměru, protože „pípoš“ se asi zbláznil. No hlavně, že jsem si ho kopila:)
Jinak víkendík jsem strávila u rodičů a s naší neteřinkou. Manžílek se taky činil:) Byli jsme nakrmit kačenky (který už ani nejedly, jak byly přežraný). Vyrazili jsme já, manžílek, děda, babička a Klárka a dva hafani:) Mě vedl ten, co má 35 kg:) Naštěsti neměl koupací náladu, tak mě nezatáhl do řeky:)
HANULKO: slíbila jsem, že dám vědět, jak to dopadlo v práci. Zatím dobře! Snad to tak bude i dál! Když jsem četla tu SMS od kolegyňky, chrochtala jsem blahem:) Snad mi to vydrží!
Mějte se krásňoučce a pá pá
Monťule

alice01
Ukecaná baba ;) 1460 příspěvků 24.02.03 21:19

Ahoj děvčata!

Vidím že se tu hujeruje o sto šest, někdo dokonce neví, co to znamená?.Jakožto vyhlašovatelka trochu zasáhnu do dějin snažilek (lidstva?! :o)) a upřesním pravidla.

Hujera jsem vyhlásila, abyste nemyslely pořád jen na mistrovství světa, BT a TT. Měl by ho dostat ten, kdo poctivě překoná sám sebe a během celého týdne si protáhne kostru. Jednorázové plesy a výjezdy na běžkách (ať už s následky nebo bez nich) by se počítat neměly. Aby se to nepletlo, rozdělíme si Hujery do několika kategorií:

malý Hujer

Každý den desetiminutová rozcvička ? tzv. denní mininum ? 10 dřepů, 10 kliků, 10 sklapovaček + nějaké to krouženíčko pažemi? dále dle vlastního výběru, ale alespoň 10 minut a každý den!

Hujer

Během dne desetiminutovka + dvakrát týdně 30 minut plavání, posilovna, aerobic nebo jízda na kole.

Maxi Hujer

Denně 20 minut rozcvička (zvyšovat postupně počet dřepů, kliků, sklapovaček, přidat si další cviky) + dvakrát týdně hodina cvičení ? posilovna nebo aerobic

Hujer-Hujer

Denně 20 minut rozcvička, 2× týdně plavání, 2× týdně posilovna nebo aerobic (lze občas nahradit projížďkou na kole či jinou aktivitou.

A jak vypadá maminkovské denní minimum?

Vezměte si na břicho batoh, dejte do něj 9 kg čehokoliv, na záda si dejte 3 - 5 kg do druhého batohu a projděte se asi tak 3 km po okolí a pak si vyšlápněte do třetího patra.
6-10× denně zvedejte 9 kg ze země, z postýlky, ze sedačky, vyhazujte do vzduchu (pokud možno s recitací nějaké básničky), noste po bytě, přehazujte z ruky na roku.
3-5× denně si lehněte na záda, pokrčte nohy v kolenou, dejte si na ně 9 kg závaží, nohy přitahujte k bradě, ohýbejte a zase narovnávejte a zvedejte do výšky za recitace: Houpy houpy, houpy? nebo Letí letí letadlo (pro zájemce dodám další sloky?.)
Pokud večer ještě napadáte na hubu doporučují se nějaké krouživé pohyby pánví a cviky na šikmé břišní svaly, případně posilování pánevního dna.

Můj týden:
pondělí: návštěva neurologie s Verunkou na břiše + návštěva rádia ? celkem asi 4 km čisté chůze + schody do třetího patra. úterý: hodinová procházka s Verunkou na břiše, z půlky do kopce a ta druhá z kopce byla v namrzlém terénu opravdu zajímavá, ale nespadla jsem. zase asi 4 km
středa: cvičení v Kenny s Verunkou + cesta tam a zpět opět se šátkem čtvrtek: plavání v Kenny opět s Verunkou na břiše a procházkou na zpáteční cestě
pátek: oběd ve vegetariánské jídelně, zase s Verunkou v šátku + procházka po městě, netroufám si říct kolik, ale minimálně 5 km, večer nákupy v IKEI a Tescu převážně s Verunkou v náručí
sobota: jenom běžné práce doma + vaření
neděle: na obědě u našich ? jak jinak než s Verunkou v šátku + hodinová procházka po lese

každý den zmíněné cviky + řecko-římské zápasy s Verunkou při koupání, přebalování, oblékání. Zatím jsem to uhrála, ale dalo to zabrat?. :o)

O Hujera se přihlásím, až bude ta každodenní desetiminutovka ? tu zatím nestíhám?.

Naše heslo?
Hujer, Hujer, Hujer!!!

Alice

Bella
Povídálka 36 příspěvků 25.02.03 07:08

Ahoj snažilky,
včera jsem měla dovolenou, a tak píšu až dneska. Jinak nic nového není, příznaky mám, ale to mám každá měsíc, takže podle toho se nedá usuzovat. Včera jsem si v lékarně koupila testík, abych byla připravená na neděli. Až na trapas, kdy se mě tam manžílek zeptal,samozřejmě dost nahlas, k čemu to mám. Paráda.
Lucko: držím palečky, aby to vyšlo.
Kdybych se do konce týdne neozvala, máme tady dost fofr a kolegyně z kanceláře je pěkná semetrika. Tak dám určitě vědět v pondělí.
Mějte se fajn.

Bella

PS: Když ste tady výmýšlely akce na tchýně, nenašlo by se něco na tchána.

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 25.02.03 07:17

Teda Ali,
ty jsi mi po ránu fakt zvedla náladu. Měla jsem co dělat, abych se neřechtala na celé kolo.
Moooooc hezky jsi to vymyslela a myslím, že ty jsi jasný Hujer-Hujer i když ty cviky co provádíš se neshodují s těmi co popisuješ.
To cvičení „maminkovské denní minimum“ je dost dobrý :-))))
K tomu Hujerovi, když se snažím skoro každý den cvičit podle p. Mojžíšové, do které kategorie by jsi mě zařadila???
Zatím se loučím ahojky Jitka

Martik4
Povídálka 47 příspěvků 25.02.03 07:52

Ahoj holky,
Alice, tvoje dělení Hujerů je fakt super, hlavně ten maminkovský Hujer stojí za to…:-) A nějaký mini Hujer by nebyl???
Já jsem dnes 16 DC, OVU podle teplot proběhla asi o víkendu (klep klep), takže 3× sláva Clostylbegytu. Teď jenom aby to mělo ten správný efekt. Takže do seznámku MS hlásím čekání ma mistrovství světa 10.3.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.03 08:01

Ahoj všichni.Jsem zatím v pohodě.Držte palce,at se zítra MS nedostaví a můžem oslavovat.Pa.verča

Brusinka
Kecalka 436 příspěvků 25.02.03 09:51

Ahoj snažilky :-))

taky mě moc rozesmála Alicčina (nebo Alicina? :-))) typologie Hujerů.
Běžkování se neobešlo bez následků:-)) Už jsem vyzdobená dvěma ooooobr opary. Jsou docela maxi, takže téměř celý horní ret je poněkud nafouklý :-))) Jiné utrácejí peníze za silicon a já to mám přírodní cestou a ještě brblám :-))) Nacpala jsem se po ránu kostkou droždí, tak snad mi to nepůjde ušima :-))) Co je nepříjemný, že když jsou ty opary v začátku (většinou se mi dělají v koloniích) tak mám pocit, že mi hoří hlava. Přitom teplota není, ale teplý pocit jo :-))))
LUCIJE: moc držím pěstičky. Pěkně se mimísku (ci) kuklete :-))))
ROMÍŠKU: honem se vykurýruj ať jsi čiperka tulilka :-))
GÁBI: už by to chtělo to jaro. Slyším to ze všech stran. Letos jsme nějak všichni z té zimy už otrávený.
HANULKO: taky si zkusím ten kalendář objednat. Ještě počkám jestli tento měsíc náááhodou a pak tam brnknu. Myslím, že ty termíny znám, ale jen tak pro srandu si to nechám poslat i od odborníků :-)))
PUSINKO: přeji dobrý snažilkovský start :-)) a žádné dlouhé mimčí otálení. Ať vás moc dlouho nenapíná :-)
AMALIE: teeeeda, to jsi dobrá. Musím přiznat, že těch 40 km si neumím moc představit. To bych se už asi v závěru opravdu doplazila. Je pravda, že po počáteční frustraci jsem taky znovuobjevila kouzlo běžek :-))) Je to dobrý způsob pohybu. Docela se člověk všestranně protáhne a „zničí“ alespoň ty končetiny mě asi budou bolet dlouho :-))))
PETULKO: teda ten manžel si ale vymýšlí. Musím přiznat, že mě ale docela rozesmívá. Je mi jasný, že Tobě to zas až tak sranovní nepřipadá. Každopádně se nedej. Nemá šanci, bude přehlasován :-))
MICHALA1 : ať jsi v Gestu úspěšná a tělíčko je pořádně připravené na akci :-))
BELLO, že na tchána platí stejný protiútok jako na tchýně :-))) A pokud vezmeme, že po zlém se nic moc nevyřeší, tak každopádně blazeovanost a „nadvěcost“ jako u tchýní s nevyvinutou emoční inteligencí :-)
VERČO držím palce ať ¨je ten důvod k oslavě patřičně očárkovaný.

Papa, Martina

Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 25.02.03 10:06

Ahojky všem snažilkám i těm co do deníčku jen nakukují,
já zítra vyrážím k panu doktorovi, neboť mistrovství se nekoná, tak jsem zvědavá, co mi řekne.

Verčo: zítra držíme palce, ať to vyjde, ale i kdyby nevyšlo, tak neboj, není to žádná tragédie. Všechny jsme tu proto, abysme ti pohladily bolavou dušičku a pak to mimčo příjde samo.

Martíku: tak to je úžasný, že ovu přišla, teď už jen vydržet ty dva týdny, co? No ale bude to příjemné čekání možná zakončené dalším mooooooooc příjemným čekáním dlouhým devět měsíců.

Alice: tak to já nejsem žádný Hujer, pokud se nepočítá poskakování okolo žehlícího prkna a sporáku. Každopádně tvoje pojetí Hujera mi zpříjemnilo tenhle šílenej den.

Michalo: to má tvůj manžílek naprostou pravdu, že by bylo nejlepší tu holku pořádně zmalovat. Já teda nevím, v šestnácti je dost brzy na děti, ale zabít ho určitě není řešení. Chudinka malá, takovej drobeček a ona ho hodí do popelnice. Musím s tou depresivní náladou přestat nebo se tu ještě rozbrečím…

Tak všem nadějným budoucím maminkám přeju štěstíčko a doufám, že příští týden začne pěkně zvesela nějakou dvoučárkovou zprávičkou.

Romík.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.03 10:35

Díky holky.Jsem ráda,že jste také se mnou.Jako můj mužíček.Nelíbí se mi přístüp některých kolegyn v práci,kdy vědí,že nemám tahat těřké knihy a tahám je.Mávaj se mnou,jak chtějí.neudělaj to samy,ale musím já.Minule jsem dostala vynadáno,za to,co mojechyba nebyla.Tak budu ráda,když se jich zbavím.Všechno musím já,oni nikam nedojdou,ale já ano.Verča

gabriella
Povídálka 48 příspěvků 25.02.03 18:44

Ahojte holčinky snaživý,

od včerejška jsem neměla čas se na vás podívat, nebo s váma požvatlat. Jen si stihnu přečíst deníček a to až večer.

Jinak mi taky dnes končí ms ale na další tuleníčko ještě nepomýšlím. Ne že bych nechtěla ale doktorka mi minulý týden našla cystu na vaječníku, takže si počkám na kontrolu, na kterou půjdu asi ve čtvrtek a taky počkám na další doporučení paní doktorky, jestli už je na založení rodinky ten správný čas, po nevydařeném těhotenství.
Nechala jsem si taky spočítat výpočet početí, podle Mudr. E. Jonáše, tak až mi to přijde, určitě se vám pochlubím, jestli bude čím.

Jinak si myslím, že Hujera si dnes zasloužím , byla jsem od rána po úřadech, stihla jsem i navštívit urologii ( mám problémy s močákem, opakovaně) velký nákup v Hypernově, napsat úkoly se synáčkem a jdu ještě kuchtit nějakou véču. Tak hrozně mě bolí nožičky :- )))

Ale teď k vám holčinky:
Gábina: Už chci taky jaro, dnes bylo tak krásně!!!
Lucie: Hrozně moc ti přeju aby se miminkám v bříšku líbilo! Jen odpočívej, co to dá!!!
Alice: Dnes bych ti dala Hujera za vymyšlení Hujera :-))))
Verča: S ničím se netahej a na ženské v práci se vybodni!
Brusinka: Odvezli by mě, po takovém výletě, jsem ráda, že umím chodit ! A lyžování?! Roztrhla bych se vejpůl :-))))

A vám ostatním snažilenkám, móóóře úspěšného tuleníčka.

Mějte se krásně, pohodičkově.
gabriella

Pavka1
Povídálka 40 příspěvků 25.02.03 19:30

Ahoj holčinky,
zase vám musím napsat, neboť se u mně projevil absťák na e-mimino. Mám jeden problém. A tak vám ho sem napíšu. Zrovna přemýšlím, jak to udělám. V sobotu to mám dostat, pokud se tak nestane, nejprve si udělám test a když nebudu těhule, měla bych se vypravit ke gynekologivi, že? Jenomže tady nastává problém. Moje tchýně, pracuje u mého gynekologa jako jeho zdrav. sestra pravá ruka a ikdyž je to opravdu ta nejzlatější tchýně, zatím jsem nechtěla, aby věděla, že jsem vy:,–(ila prášky. Neví to totiž ani moje mamča. Jen vy a sestra Petina. Gynekologa mám už od 16 let stejného a nechci ho měnit, protože až budu těhotná dostane se mi u něj a u mamči nejlepší péče, ale jak to teď provést? Poraďte, musím jít na vyvolávací injekci nebo můžu počkat, až MS dorazí sama?
Děkuji za rady Pavka

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 25.02.03 20:16

Ahojky!

Tak to teda nevim, co ti poradit:) Spis mi prijde divne, ze zdravotni sestra tveho doktora nevycte v karte, ze jsi prestala brat antikoncepci:)
Ja kdyz jsem nedostala poprvné menstruaci, tak jsem volala doktorce a rikala mi, at vydrzim 14 dni, ze to je takovy „limit“ a pak mam kdyžtak přijít. Ale věřím, že co doktor, to jiný názor.

Monťule

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 25.02.03 20:20

Tak jsem dnes u paní doktorky přišla o nějakou tu kapku krve. Budou mi dělat nějaký test na hladinu hormonů či co. Vyfasovala jsem DUPHASTON a budu se jím dopovat 15-26 den cyklu.
Jinak se mě stále drží nějaký kašel a nemůžu se ho zbavit:( Zkusím vydržet tento týden a jestli to nepřejde, skočím k doktorce.

Mějte se krásňoučce
pá Monťule

Pavka1
Povídálka 40 příspěvků 25.02.03 21:39

No ona na to mamča (zdrav. sestra) asi taky za čas přijde, ale zatím jsem to nechtěla zveřejňovat.

Gabina2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.03 22:51

PAVKO já bych taky navrhovala počkat těch 14 dní. Klidně se může stát, že otěhotníš těsně před MS a pak trvá 14 dní než by se to ukázalo na testíku. Držím palce, aby MS nedorazila a dvě čárky byly na testíku hned!
MONTIČKO na kašel se vykašli- hihi…mě na kašel pomáhá šťáva z cibule s cukrem. Já vím, že to zní strašně, ale pomáhá to! Navíc jsem to aplikovala na začátku těhot. a ani mi z toho nebylo špatně!
GABRIELLO ať ti ta kontrola dopadne dobře a je ten správná čes na snaženíčko- koneckonců, když se blíží to jaro :o)
VERČO palce určitě držet budeme..už nějakou těhulku potřebujeme, protože nás zatím klátí chřipkové bacily, a my tak toužíme po těch těhu!!!
MARTIK když OVU proběhla, tak to je z poloviny vyhráno!!! A 10.3 žádné balení na mistrovství světa, ale dvě čárky na testíku!!!
 Gábina

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.03 07:06

ty pracujes v knihovne?Lucka

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 26.02.03 07:12

Ahojky holčiny,
Gabriello přeju ať cysta brzičko zmizí a hurá do dalšího snaženíčka.

Pavko, nějaký ten den bych počkala jestli MS do razí nebo ne, zkus třeba dokotrovi zavolat a on ti řekne.

Mějte se všichni moc krásně Maru

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 26.02.03 07:14

Tak jsem se konečně dostala k tomu pročíst si všechny deníčky a zápisky.Rambo je fakt pohodář.S ním se nahání Hujer.Jít s ním na procházku je fakt výkon.Nechápu,jak ty jeho malé tlapičky můžou tak rychle kmitat.
Těším se,až bude jaro a začnu plnit Hujera na kole.Denní dávka tak 10 kilometrů to jistí.Pokud ovšem do té doby nebude úspěšné snaženíčko a nebude mimi.Potom budu cvičit jinak.Speciálně pro maminy.
Tak se mějte všechny hezkya dvoučárkově.
Martina

BDanca
Kecalka 198 příspěvků 26.02.03 07:14

Ahoj holky,
v pondělí jsem byla na vyšetření se srdíčkem. Připadala jsem si jako pokusný králík. Díval se na mě pan doktor s paní doktorkou. Doktorka sledovala monitor a doktor mi jezdil ultrazvukem po srdci. Najednou doktorka říká " to snad ne" pochopitelně jsem se strašně lekla. Najednou se začala usmívat a řekla mi, že kdyby mě neviděla, tak si myslí, že má před sebou malé dítě. Tak třeba mám dlouhý kořínek. Vše ukončila slovy " je to v pořádku, žádná preventivní kontrola není nutná". Měla jsem kdysi problémy, tak jsem musela teď na to vyšetření jít. Paní doktorka mi řekla, že je to lepší teď před těhotenstvím. Už jsem nachystaná a mimíšek nikde. MS se blíží, termín mám teď o víkendu, tak uvidíme.

Pro Pavku: souhlasím s Montičkou, také bych počkala alespoň 14 dní a řekl by ti to i pan doktor. Stejně jsi dobrá, mít tchyni i jako svou sestru i gynekologa, to je něco. Moje tchyně je také bezva ženská, ale nedovedu si představit, že bych se měla před ní svěřovat s problémama. No, klobouk dolů.

Pro Verču: držím moc palečky, uvidíš, že to vyjde!

Pro Maky: holka, tak co je s tebou? Tobě určitě vyšly dvě čárečky na testíku a nechceš nám to napsat, že? Ozvi se, všichni už čekáme.

Včera jsme se s holkama na chatu domluvily, že si bereme závazek a do léta všichni otěhotníme, tak se všichni snažte!!!

Mějte se krásně, ahoj Daniela

BDanca
Kecalka 198 příspěvků 26.02.03 07:16

Maru, ty tak pěkně žvatláš:-)))

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 26.02.03 07:23

Tak jsem konečně pochopila,co je to Hujer.A musím uznat,že je to fakt síla.Hlavně ten maminkovský.Ale na ten se těším.Zatím se budu snažit dodržovat toho normálního.Už aby bylo jaro,žačnu jezdit na kole.Teď plním Hujera na procházkách s pejskem Rambem.
A toho maminkovského začnu plnit,až to bude aktuální.Asi by mě nebavilo povídat si s batohem.
Ale musím si ten návod vytisknout.Je to na mě moc složité.
Tak ahhojky a jsem ráda,že Tě máme.
Martina

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 26.02.03 07:31

Ahojky!
Ty nás pěkně napínáš. Tak co, jak jsí dopadla, odjela jsi na MS nebo se raduješ ze dvou čárek na TT?

Chtěla jsem ti poslat osobní zprávu, jsem asi tupoun, nezadařilo se, ukazovalo mo to nějakou chybu.

Měj se fajn, ahoj Jitka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.03 07:46

Ahoj holčiny,

nevím, jestli si na mě ještě pamatujete. Já jsem ta Jana, co si tu vylívala srdíčko kvůli rozchodu s přítelem po 4 letech… :o(( (Myslím, že to bylo v Brusince II) Tenkrát jste mi opravdu mooooc pomohly, nejsem moc svěřovací typ a tak mi ty vaše rady a názory opravdu pomohly trošku si utřídit myšlenky. Ale proč píšu.

Jelikož před tím, než jsme se „dohodli“ s přítelem (tedy bývalým) na rozchodu, měla jsem dost nervy. Moc jsem nejedla, hodně zhubla, zvracela jsem a tak. Beru ale hormon. antikoncepci a tak MS přicházela opravdu pravidelně jako hodinky. Problém ale byl (a bohužel stále ještě je), že vždy tak v rozmezí 7-10 dní před MS slabě špiním. Dřív jsem to přikládala nervům, špatné stravě a tak… ale bohužel to nezmizelo. Nic mě nebolí (ani prsa, břicho), ani nesvědí (jako při zánětu), jen prostě špiním… No a v den mé MS to taky vždycky dostanu. Nevíte, čím by to mohlo být?

Jinak jsem odstěhovaná už týden a začínám se s tím pomaličku srovnávat. (Nic jiného mi taky nezbývá, že?) Ne, je to opravdu lepší i když se mi po něm moooc stýská. Holt rozum sice říká, že je to takhle lepší, ale to srdíčko… tomu to asi bude ještě nějakou dobu trvat.

No nic. Díky moc moc za případné rady, přeci jen jste proti mě už o dost zkušenější.

Držím vám všem moc palečky, ať se ty vaše štěstíčka podaří brzo, moc bych vám to přála.

Jana

BDanca
Kecalka 198 příspěvků 26.02.03 08:22

Jaňulko, bohužel s tvým problémem nemám žádné zkušenosti, ale raději bych zašla k doktorovi. Může to být vše z nervů, z toho jak jsi zhubla, prostě z celkového vypětí. Neboj se, vše přebolí a začneš nový život. Vrhni se do věcí na které Ti třeba nezbýval čas, prostě nesmíš mít čas na to myslet. Držím palečky.
Ahoj Daniela

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.03 08:25

Ahoj holky.tak je to v háji.Ms se dostavila včera odpoledne.Zítra jdu na krev,kvůli hormonům.Manžílek má starosti,protože mi budou ještě zkoušet,zda nemám srůsty na vejcovodech.ne­zažila jste to některá.Cystu na vaječníku jsem měla.V listopadu mi jí doktor zjistil a 12.2.už byla fuč.To bude ok.Jinak se nějte.Hezký den a vzpomínejte.Pa­pa.verča

Petulka1
Kecalka 297 příspěvků 26.02.03 09:27

Ahoj, Snažilky!!!
Tak manžílek dostal konečně rozum a prý už to necháme na přírodě. A tak můžu konečně oznámit, že už je ze mě (vzhledem k právě končícímu mistrovství) taky aktivní snažilka.
Mimochodem, ten můj patři k těm mužům, co si myslí, že stačí jednou zasunout :) a za devět měsíců se jede do porodnice. Tak jsem zvědavá, co předvede :).
Mějte se nádherně a jarně. Superšťastná Petra

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 26.02.03 09:50

Ahoj Petulko,
tak to gratuluju!!! Koukám, že snad už skoro všechny co jsme chtěli začít v květnu jsme ty své přesvědčily, že je lepší dřív :-))) A o tom tvém mužíčkovi - mám pocit, že přesně ten samý přístup má ten můj!!! Takže držím palečky - do léta z nás všech musí být těhulky, no ne??? :-))))))
Kaitlin

Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 26.02.03 10:19

Ahojky holčinky,
tak jsem tu od doktora. No tedy nic moc. Já mám takovou depku!!!!!!!!!!! Když jsem zdrav. sestře řekla, že jsem nedostala ms, tak mi odpověděla: No vždyť jste vdaná, tak by to snad nebyla taková tragédie, kdybyste byla těhotná. Tragédie?! Já bych byla nejšťastnější na světě! No ale podle testu se tedy ta „tragédie“ nekoná. Doktor mě vyšetřoval a říkal, že mám překrvenou dělohu. Já trubka jsem se ho ani nezeptala, co to znamená. Zítra mám jít na ultrazvuk, tak se bojím, co tam zjistí. Můj manžílek mě poctivě doprovází, tak mám oporu, ale lehko na srdci mi není. Když jsem dneska slyšela z úst té sestry, že když tedy nejsem těhotná, tak to bude nějaká porucha, tak jsem vzpomínala na Brusinku a její pláč v ordinaci, ani já jsem k tomu neměla daleko.

Peťulko: gratuluji k začátku aktivního snažení. Moc bych ti přála, aby ti to opravdu vyšlo napoprvé. Tak po návratu z mistrovství hezky skočte do postýlky, tulte se a za devět měsíců do porodnice, jak si přeje tvůj manžílek.

Verčo: to je mi líto, ale hlavu vzhůru, za chvíli ms skončí a vy se můžete vrhnout do dalšího snaženíčka.

Jani: asi bych s tím špiněním zašla k doktorovi, možná ti jen dá jinou antikoncepci a upraví se to. Moje sestra musela vyzkoušet asi 4 druhy, než našla nějakou, která jí vyhovuje.

Pavko: tak to ti tedy nezávidím, asi budeš muset s pravdou ven. Já sama tedy nevím, co bych dělala. Ale možná budeš mít dvě čárky a pak jí to oznámíš jako radostnou novinku a budete se těšit spolu. I kdyby se ti ms dostavovala pravidelně, tak si tvoje tchýně určitě všimne, že už delší dobu jsi nepřišla pro recept na HA. Tak přeju šťastnou volbu a vůbec ze všeho nejvíc ti přeju, abys tohle nemusela řešit, aby tvoje největší starost byla, který kočárek si koupíte.

Romík.

Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 26.02.03 10:23

Ještě k těm osobním zprávám, mě taky nejdou posílat. Nevíte někdo, co se s nimi děje? Dřív to šlo normálně.
 Romík.

alice01
Ukecaná baba ;) 1460 příspěvků 26.02.03 10:24

Verčo, nechceš se zaregistrovat?

Alice

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.03 11:30

Ahojte,

prajem krasny den:o) A vsetkym smutnym dusickam prajem , aby uz boli smutne len trosicku a co najkratsie...­.....Sny sa predsa plnia a vsetky,len to cakanie je zdlhave......Ale ,kde je laska,tak tam to preboli skor:o) Takze hlavicky hore a nech vidim len usmevceky:o)
to Romik : Velmi ti drzim palceky,aby vsetko bolo vporiadku a myslim,ze aj bude, neboj! Aj ja som si uz poplakala aj v ordinacii aj mimo nej…Trosku to pomaha…Daj vediet, ako si dopadla .....Nic nie je take horuce ako sa uvari:o)
Ja som bola vcera v centre a az o mesiac sa dozvieme,ci nam poistovna uhradi IFV, a ak nie,tak nas nas drobcek vyjde na 80 000,– ,to myslim,bohuzial, vazne. A este sme sa dozvedeli,ze ak spermie v „banke“ neoplodnia vajicka , tak si platime znova tu istu sumu!
Zatial verim,ze vsetko dopadne dobre:o)
A dostala som lieky na prolaktin, mam brat stvrtku z takej malickej tablety,ze ako ju rozkrojim ,to neviem:o)
Majte sa krasne a hlavne vela optimizmu, vraj to pomaha a prelstime aj prirodu a drobceka mozno vykuzlime aj bez lekarskej pomoci,ak budeme v pohode:o)
 Ivana

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »