Snažilkovský deníček XI.

Snažení
  • monticka
  • 09.06.03

Ahojte holky nejsnaživejší! Tak je víkend za náma. Já jsem utahaná, zničená a už se těším do postýlky. Ještě Vám ale musím napsat deníček. Kdyby tu v pondělí ráno nebyl, asi bych Vám tím radost neudělala:)

Náš víkend byl ve znamení řvoucích motorů závodních vozů. Pánové naleštili svá auta a jeli dělat doprovodná vozidla na závody do vrchu - Ecce Homo ve Šternberku. Já jsem své zájmy dělila mezi Klárku s Barborkou a závodní auta.

V něděli dopoledne jsem se sestrou a Klárkou vyrazila na výstavu terarjních zvířat. K vidění bylo několik krásných hadů, malý krokodýlek, nějaká ta ještěrka a spousta pavouků, asi tarantule nebo co. Ségra byla štěstím bez sebe, když se jí pán zeptal, jestli si chce toho maxipavouka vzít do ruky. Já jsem udělala krok stranou a Klárka se ke mě přitulila chi chi. Asi se jí taky moc nelíbil. A to by ho chtěla sestra doma. Já jí říkám, že v tom případě k nim nechodím na návštěvu:) Po zvířátkách se pokračovalo v „dopoledním programu“. Šlo se na závody. Čím větší rambajs a kravál auto dělalo, tím byla Klárka spokojenější, tak jsme usoudili, že i ona bude pokračovat v rodinné tradici a bude chodit na závody:)

Odpoledne jsme šli celá rodina k tetě užívat si bazénu. Klárka je plavec jedna báseň. Jen z ní člověk nesmí spustit oči. I přes veškerou snahu byla někdy přitažlivost zemská rychlejší než mi. Ale Klárka si vždycky jen bez jediné slzičky utřela obličej a pokračovalo se ve vodních hrátkách.

Mám spálená ramena, ale jinak parádní víkend. Dokonce přijela teta se strejdou ze Vsetína. Strejda byl naprosto unešený z Barborky. Zpíval ji nemravné valašské písničky a ona spala a spala:)

Tak já jdu do vany a spááááát. Vám přeji krásné ránečko a krásný celý týden.

Jestli mi něco u niklo z Vašich pátečník příspěvků, moc se omlouvám, ale dnes už je přečíst asi nestihnu.

Pá pá Vaše Montička

Hodnotilo 2 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
 
Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 09.06.03 06:39

Zas je tu nový týden a halda práce na krku.Naštěstí mě čeká dovolenná.V sobotu odlíždím směr Slapy zregenerovat si si tělo i ducha.
Ještě,že budu u vody.Ty horka mě zabíjejí.Připadám si jako opékaný buřtík.A protože každým dnem očekávám MS,tak se potím více,než jindy.Je to fakt síla.Byla jsem poprvé vyzkoušet koupaliště.Která jste z Prahy,zkuste koupaliště v Divoké Šárce.Budete si v jednom z bazénů připadat jak na severním pólu.Měla jsem dojem,že mi upadnou nohy.
Dneska jsem měla zvláštní a nádherný sen.Zdálo se mi,že jsem bydlela s manželem na nějakém hradě a přišla k nám spousta kamarádů a přátel okouknout našeho novorozeného klučíka.Mimísek byl moc krásný a já byla pyšná matka.Myslíte,že alespoň nějaké sny se plní?
No nic.Tak já půjdu něco dělat.Mějte se všechny fajn a brzo nashledanou.

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 09.06.03 07:15

ahoj berušky
zdravím vás po krásném úmorném víkendu:-)
v sobotu jsem odletěla na MS a otevřela 1. krabičku antibiotik:-( Večer jsme vyrazili s koblížkem do hospůdky na Letné a nejen my. V neděli jsem se věnovala Oliverovi, už jsou mu 4 měsíce . Spolu s jeho mamou jsme vyrazily na procházku,chvíli koukal z kočárku,ale pak vytuhl.
Příští víkend jedeme na prase,už se hrozně těším.
Něvěstinky,dou­fám,že svatební den proběhl v pořádku a v klidu.
Nafteto - mně se včera zase zdálo, že se mi narodila holčička:-)
Pusinko - přeji pohodovou první jízdu:-)
joo, ve středu nedorazím,protože má být asi 33 stupňů a tak zbaběle prchám k rybníku.
mějte se mooc krásně a přeji plno //

 
Anonymní  09.06.03 07:48

Ahoj

tak tu máme zase pondělí, a mě se tak nechtělo vstávat. Ale podařilo se jen díky novému deníčku.
V pátek jsem měla dovolenou.Dělala jsem zkoušky v autoškole. Ale mám ho. HURÁ.
Takže jsem teď opravdový řidič. Ale ty nervy. Už bych to nedělala.
V pátek samozřejmě byla oslava. Šli jsme s manžílkem na večeři. Pak jsme se šly podívat na Perštýnskou noc. krásný jarmark. A to hodně důležité. Dostala jsem od něj krásné a milé překvapení. Koupil dva lístky na koncert Jakuba Smolíka (můj oblíbenec), na který jdem zítra.
Jinak snad nic. Termín MS mám 17.6. a poctivě beru předepsané léky. V těchto teplotách je to prostě „báječná“ věc. Ještě ke všemu se nesmím koupat v rybníkách. Aspoň, že máme na zahradě hadici na osvěžení.
Dneska je zatím u nás pod mrakem, příjemný vánek. Mohlo by to trochu vydržet. Mějte se snažilkovsky a ahoj.

Bella

 
Filipka
Kecalka 165 příspěvků 09.06.03 08:40

Ahojky snažilky, jak tak pročítám Vaše příspěvky, tak zjišťuji, že uplynulý víkend byl pro úmorný pro všechny, nejen pro mě.

Jeli jsme slavit kamarádovy padesátiny, který je živý důkaz toho, že věk fyzický často neodpovídá věku duševnímu. Peklo se prase, které mě ale nechává chladnou, zato ostatní si našťouchli bříška (kdyby to nebyli chlapi, klidně bych se jich zeptala, kdy se to narodí :-)))

Přes oba dva dny jsme jinak byli u Slap. A protože jsme človíčci činorodí a nevydržíme se jen tak povalovat u vody. Většinu času jsme trávili beach volejbalem. A to jsem neměla dělat. Zahráli jsme si parádně, ale moje záda a ramena hlasitě protestují. Je ze mě absolutní škvarek a večer mě musel mužíček ošetřovat Panthenolem. Stejně byla moc velmi krušná.

A teď něco ze snažilkovského soudku. Jsem zvědavá, která tento týden zahlásí dvě čárky. Já to na 99,9 % nebudu. V pátek jsem byla u dokotra na injekci a při té příležitosti mi sdělil, že i druhý odběr dopadl dobře a je spokojen (zkoumal mi hladinu hormonů v druhé polovině cyklu), tak už vážně nevím, kde je chyba.

Chce mi změnit terapii. Od příštího měsíce mi 3× měsíčně dávat Pregnil (doufám, že to píšu správně), což jsou opět nějaké hormony na podporu těhotenství.
Jestli má s tímto preparátem někdo z vás zkušenosti, prosím, napište mi.

Tak to je ode mě pro tentokrát všechno. Mějte se sluníčkově, což v tomhle počasí není takový problém a přežijte vedra.

Držím všem palce a těším se na
||
zprávy.

Filipka

 
Anonymní  09.06.03 09:02

Ahojky snažilenky, i já vás zdravím v novém týdnu.
Víkend jsme trávili s naší neteří Táničkou. V sobotu jsme se byli koupat v rybníku, nejdřív tam vůbec nechtěla a pak jsme jí nemohli dostat z vody. No paráda, skoro pořád se mě chytala za krk, takže jsem večer necítila krční páteř. Ale jinak to bylo super. Večer jsem s akmarády grilovali masíčkoa vůbec jsme se dobře bavili. Naplánovali jsme víkendovou vodu, pojedeme Vltavu na raftu. Už se moc těším.
V neděli jsme na malou chviličku zaskočili na pouť. Ale vzali jsme to díky horku opravdu rychle. Táňa se povozila na 4 kolotočích a utíkali jsme domů na zmrzlinku.
A včera večer jsem už jen žehlila a žehlila, ale zase se musím pochlubit, že jsem tu kopici prádla konečně vyžehlila.
Přeju všem krásný týden, plný II.
Já koncem týdne čekám MS, určitě přijde, protože tenhle měsíc jsme se tulení opravdu moc nevěnovali, konečně po roce jsem si užívala, že se nemusím tulit na povel. No doufám, že mi rozumíte, tenhle měsíc se zase vrhneme do tuleníčka, aby jsme přelstili ty lenivé spermijky :-)))))
Mějte se krásně a neuvařte, když je tak¨hle horko, čauky Maru

 
Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 09.06.03 09:10

Ahoj spolusnažilky, tak tu máme opět pondělí. U ná víkend proběhl jako obyčejně doma. Manžílek byl celou sobotu v práci a tak jsme s Tomíkem byli venku jen dopoledne a odpoledne celé prospal doma v chládečku. V neděli byl s taťkou ráno na makačce, takže jsem měla celé dopoledne klídek. odpoledne se byli oba moji chlapi ostříhat, tak mám doma fešáky. Jinak jak už víte, jsem odletěla s týdenním předstihem na mistrovství, takže už probíhá opět snaženíčko. Takže termín MS mám až na 29.6.2003.
Dnes jdu poprvé do autoškoly. Jízdy dnes nebudou, ale dozvím se vše co je třeba. Už se docela těším, i když mám pořád strach.
S Tomáškem nás tento týden čeká lítání po doktorech, příští úterý jde na ostraňování toho ječného zrna, tak musíme na předoperační vyšetření. A 17.6.2003 v 8­.00 jde na to. Chudinka. Už ho to trápí od září. Už ani neví co jsou zdravá očíčka.

Margrata : Děkuji za podporu, ale dnes ještě žádná jízda nebude. Tak s držením palečků ještě vydrž. Dýám vědět, až poprvé vyjedu do ulic, bay jste si holky pražandy mohly dávat pozor :-).

Bella : Obrovitánská gratulace k úspěšnému dokončení autoškoly. Zrovna se mi tahle zprávička dnes hodí. Tak už je zase o jednu ženskou řidičku víc. Až budeš mít chvilku, tak mi napiš, jak to probíhalo. Díky.

Mějte se krásně a držte se. Tento týden má být teploučko, tak ať to všechny přežijeme ve zdraví. A přeji hodně // testíčků. Petra a Tomášek

Jo a abych nezapoměla dala jsem asi 4 nové fotečky do albumu nás snažilek, tak kdo máte zájem můžete juknout. Je tam slibovaný Tomášek jako Batman.

 
Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 09.06.03 09:15

Ahojky všem při pondělku,

hlásím se hned, jak je to možné, abych poreferovala o svatbě naší Mišulky. Takže s Brusinkou jsme zašly před obřadem pěkně do pizzerie, abysme naplnily bříška. Mimochodem Brusinka se už pěkně zakulacuje a ukázala mi i fotečku mímouška, heč :o))). Po dobrém obídku jsme dorazily do Dendrologické zahrady a čekaly na příjezd nevěstinky. Musím na ní prásknout, že jí to děsně slušelo a vedle ženicha jen zářila. Svatba byla moc pěkná, s Mišul jsme se vyfotily, vysypali na ní a Péťu pytlík rýže a zase se jelo domů. Zítra už bude Mišul v práci, takže vám jistě napíše i další podrobnosti z oslav.

Jinak já pomalu balím kufry, pobolívá mě bříško a bradavky, což je u mě neklamná známka blížícího se mistrovství. Jen je mi líto, že o víkendu chceme jet na vodu a já kvůli tomu mistrovství nemůžu na loď a navíc se bude spát ve stanech, hygienické podmínky veškeré žádné a do toho mistrovství… - taky by se to mohlo trošku opozdit.

Přeju všem krásný začátek horkého týdne a těším se na středu - asi na hoďku a půl dorazím a pak máme sraz se střední - 2 roky po maturitě.

Ještě nesmím zapomenout pogratulovat Belle k řidičáku, hezky si užívej jízdu a doufám, že ti budu moct brzy gratulovat taky k l l

Loučím se, páčko

Romík

 
Anonymní  09.06.03 09:20

Ahoj Filipko,

Pregnylu se neboj. Píchají mi ho 1 x měsíčně, den před IUI. Kvůli ovulaci, po pregnylu nastává po 24 - 36 hodinách. Záleží jak velkou dávku dostaneš.
Ale slyším poprvé, aby ho píchali 3 x měsíčně.

Bella

 
Lipka
Kecalka 235 příspěvků 09.06.03 10:16

Ahoj,

hlásím se po víkendu, který byl úplně super, máme rádi teplo, tak nám tohle počasí vyhovuje. V sobotu jsme byli s kamarádkou a s našima holkama na výletě, v neděli s našima na chalupě.

Bello - gratuluju k řidičáku, já ho dělala v lednu, vím jak jsem byla šťasná, že už to mám za sebou. Strašně jsem se bála řídit, ani jsem si ho něchtěla dělat, ale teď mě řízení strašně baví

Filipko - já jsem taky na podzim brala Pregnyl a taky 3× měsíčně, vždycky ob den.
Brala jsem ho spolu s Clostilbegytem na podporu ovulace, tentokrát bez úspěchu, ale před pěti lety se po jednom měsíci braní těchto léků podařila naše Maruška

Zatím ahoj
Lipka
Lipka

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 09.06.03 10:35

Ahojky!!!

Dnes to vypadá, že bude trochu snesitelnější počasí. Ta horka jsou úmorná. Od soboty jsem začala zobat Proveru - 2 tablety denně na 10 dní. Pak bych to měla dostat a měla by mi doktorka udělat hormonální testy. Jsem zvědavá a napnutá, jak to bude probíhat.
V sobotu jsme byli u Jinolických rybníků, pod Prachovskýma skalama. Byli jsme si tam vyhlídnout kemp na léto. To byla paráda. Celé odpoledne jsme ztrávili namočení ve vodě, až večer, mě bystré to snažilce, došlo, že jsem minulý týden doléčila slabý zánět a že ta rybniční voda asi nebude nic moc. No, jsem hold tele… a navíc taky trochu připálené.. :-D

Bello - gratuluju!!! Přeju šťastné řidičství bez nehod!

Pusinko - pevné nervíky!! Já jsem taky dělala autoškolu v létě a to je člověk doslova uvařený v autě.

Maru - to by bylo překvápko, kdyby to právě proto vyšlo!!! S tou hromadou prádla si mi připoměla, že už jsem včera neměla sílu. Poslední 2 týdny jsem pořád někde byli a tak jsem neměla čas vyprat. Včera postupně pračkou prošlo 6 várek, než jsem šla věšet další várku, tak jsem sbírala suchou předchozí a já tam mám gigantickou hromadu… Už se těšim, dnes je chladněji, tak se na to vrhnu.

opakování matka moudrosti :-DD:

SRAZ V PRAZE!!! VE STŘEDU 11.6.2003 od 16.hodin v „koblížkárně“ dole na Václavském náměstí v prvním patře v Koruně. Doufám, že se neupečem.

Užívejte si horký týden a „dobíjejte baterky“ ze sluníčka :-))

Šárka (Kaitlin)

 
Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 09.06.03 11:23

Ahojky
Moc jste mi chyběly, jinak jsem si dovolenou a víkend báječně užila. Koupala jsem a smažila na slunci a záda a zadní strana nohou to kapku dost odnesla ale jinak to bylo moc prima. Kdyby bylo po mém tak jsem ještě zůstala doma :-).
Ve čtvrtek jsem si začala měřit BT a jsem z toho zmatená. MS jsem prodělala 1.6. a to takovou podivnou (přišla o 7 dní zpožděně a zdála se mi krátká oproti normálu) a 5.6. jsem naměřila BT 37,1°C a další den taktéž a v sobotu 37°C a dneska 36,6°C. Já si myslela že mám začínat někde kolem 36,5 a pak že by to mělo stoupnout a kolem 37 by to mělo být až v druhé půlce cyklu. No nevím jestli s tím měřením zase nepřestanu. Abych řekla pravdu tak mě to pěkně vyjančilo že určitě nejsem v pořádku a prostě mě napadali samé špatné myšlenky :-(.

Ivanka ? neřekla bych že nejsi statečná. Kdo se dneska nebojí? Nikoho takového neznám. Jde o to ten strach překonat a to ty zvládáš. Myslím že na sebe můžeš být hrdá. Přeji ti aby vše dobře dopadlo. Musíš ještě na chvíli zatnout zuby a jít do toho po hlavě a hlavně věřit.Myslím na tebe.

Magrata ?Je dobře že se na to přišlo takhle brzy. Přeji brzské uzdravení.

Kaitlin ? srazíku se zúčastním. Dorazím snad chvilku po 16 hodině.

Bella ? gratuluji k řidičáku. Přeji spoustu km bez nehod.

Opatrujte se a pozor na tepla, má být od zítřka zase přes 33 °C. Krásný den.Maky

 
ajka
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 09.06.03 11:28

Ahoj holky,

tak se hlásím po sluníčkovém víkendu. Jelikož jsem jak můj mužíček říká na solární pohon, tak mám teda hooodně nabito. Taky jsem večer žehlila jako divá.
Hlásím změnu stavu, ale nevím na jaký. Momentálně jsem asi teda nechráněná předsnažilka. Jelikož se mi Lenička po té horečkové nemoci ze dne na den odstavila, tak jsem skončila s HA pro kojící maminky. Rozhodli jsme se, že žádné další hormónky brát nebudu, že si budem dávat bacha. Tak jsme si jednou dali bacha a zjistili, že to není ono :o) No a tak si bacha dávat nebudem. Stejně mám pocit, že mé tělo bude stávkovat stejně jako před těhulkovstvím. MS jsem měla naposled 11/2001. Takže to vidím opět na injekce a hormónky a tak by bylo zbytečné se hlídat.

Bella - moooc gratuluju k řidičáku. A přeju všechny km bez nehody

Chystá se tento týden někdo na testováníčko???

Krásný týden přeje
AJKA

 
SIMCIK
Stálice 57 příspěvků 09.06.03 11:40

Ahoj holky !
Všem děkuji za držení palců, ale nebylo co testovat. V sobotu klesla BT a v něděli jsem sbalila kufry a letěla na MS. Zítra jedem do Pronatalu pro injekce a půjdem na první IUI. Tak uvidíme.

Víkend byl super. V pátek a sobotu jsme byli v Duchcově na slavnostech. Bylo to moc fajn. Včera večer jsem byla vděčná za krátkou bouřku, alespoň se trochu pročistil vzduch. Škoda, že nemůžu s vámi na srazík ( z Teplic to mám trochu z ruky ), ráda bych vás poznala. Tak si to hezky užijte.

Bello - gratuluji k řidičáku. Obdivuji tě, já si na to vůbec netroufám ( asi budu pořád jezdit MHD ).

Mějte se krásně, valí se na mě hora práce. Čauky Simčík

 
Jane01
Povídálka 39 příspěvků 09.06.03 12:33

Ahoj holky snažilenky,

po čase se opět hlásím. Minulý týden jsem měla strašný fofr, tak jsem neměla čas něco napsat, ale dneska jsem to všechno důkladně dohnala.

Na Mistrovství jsem stále ještě neodjela, i když už dneska je přesně 5 týdnů od zákroku. Ale o víkendu jsem už na sobě zpozorovala, že mám pravděpodobně OVU ? tak jsme do toho práskli a začali se snažit. To by byla sranda, kdyby to vyšlo ! To by se doktorům špatně zjišťovali termíny, vždyť poslední MS jsem měla 20. března !

No necháme se překvapit.
V práci si už zkouším těhotenství nanečisto. V těchto vedrech vypiju za pracovní dobu 3- 4 litry vody, takže na záchod chodím co čtvrthodinu. Doufám, že to bude za chvíli už doopravdy.

Kaitlin ? já jsem byla s rodinou v sobotu na koupališti a taky ve mně zahlodal červíček. V minulých 14 dnech jsem taky brala bobule na zánět, ve čtvrtek jsem je dobrala a v sobotu se už ráchám v chlorované vodě. Jsem to ale trumbela, ale snad z toho nic nebude .. !

Romiku ? nevím, nevím, já přesně tyhle příznaky měla a byla jsem těhotná !

Simčík ? je mi to moc líto, ale uvidíš, třeba se to poprvé hned povede a ty budeš nejšťastnější mamča na světě

Bello ? taky se přidávám ke gratulantům. Já obdivuji všechny, kteří se vůbec odváží řidičák udělat. Já vím, že kdybych i třeba zkoušky zvládla, za volant bych sama nesedla. Jsem hrozná
zmatkařka a při první velké křižovatce bych určitě zazmatkovala, vyskočila z auta a utíkala pryč. Proto si ani řidičák snad nikdy dělat nebudu.

Mějte se krásně, dnes se to počasí dá trošku líp snést, tak asi vyrazíme do města na nákupy.

Jana

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 09.06.03 13:15

Ahoj holčiny!

My jsme byli v sobotu v zoo v Liberci, lidí tam bylo jako máku, ne každý touží se slunit u vody stejně jako my s manželem. V neděli byli u nás na návštěvě manž. rodiče, tak jsme strávili příjemné odpoledne na zahradě ve stínu švestky. Na dnešní den byla opět velmi super noc. Hromy blesky a náš bafan z toho byl opět na větvi až jsem se dostala do fáze, že bych ho nejradši uškrtila :-). Mám to jako trénink na mimčo až mě bude v noci budit že má hlad.

Bella: blahopřeji! To jsi dobrá, mě manžel stále přemlouvá abych si řidičák udělala a mně se do toho moc nechce. Nějak mi neschází a mám z toho také trochu strach, že bych se měla po:,–(it za volat a jet.
Doufám, že nám 17.6. žádný odlet na MS nebudeš hlásit.

Maru: třeba vám to zrovínka vyjde, když jsi se nehlídala.

Pusinka: tak ať se ti v autoškole líbí a strach z tebe opadne.

Maky: to je opravdu divočina ty tvé teploty. Také jsem se dočetla jak píšeš, že v první polovině cyklu se pohybují okolo 36,5 °C a až po ovulaci stoupnou o 0.2 až 0,5 °C.
Chtěla jsi si jít popovídat se svou doktorkou, nebo jsi už u ní byla? Tak ji vše vylič, ona ti určitě poradí. Neměj obavy.

Hezký den!

Jitka

 
molly
Kecalka 115 příspěvků 09.06.03 14:22

Ahojte holčiny!
Já měla výkend sama pro sebe,manžílek i s dcerkou jeli k babičce. Ríkala jsem si,jak si odpočinu,ale večer mi už bylo smutno. Ted už je mam oba doma.
Koncem týdne se vrháme na další snaženíčko (už se moc těšim :))

SIMCIK: hlavu vzhůru a hlavně věř.Budu držečt palce :)

BELLA: gratuluji k řidičáku a závidim,taky se pořád nemůžu dokopat,abych si ho udělala. Ale jak vidim nejsem sama :)

AJKA: nikdy nevíš,příroda si s námi hraje,třeba to pujde samo. Jinak přeju hodně štěstí u snaženíčka, at má Lenička brzo sourozence.

Přeju vám,at se neupečete,komu bych se pak svěřovala a stěžovala si ?!
Hodně pozitivních testíků.
 MOLLY

 
Anini
Kecalka 371 příspěvků 09.06.03 14:56

Ahoooj snažilenky,
moc Vás všechny zdravím, jsem pořád na nemocenské, dnes jsem si přišla do práce jen pro výplatu, jinak odpočívám na terase, popíjím ledovou kávu, no v tom vedru ideální :o)

Ani jsem nestihla přelouskat deníček, nemůžřu se tu zdržovat moc dlouho.
Všechny se mějte kráásně, já se zase v pondělí asi ukážu v práci,tak napíšu. Od středy začínám chodit na rehabilitace, už se těším, bazén a zábaly a elektrody, no balada.

tak se mějte moooc jrásně.

pápá
Anna

 
Ijanka
Povídálka 38 příspěvků 09.06.03 15:16

Ahoj všichni,
i já se hlásím po víkendu. Spolu s manželem jsem strávila víkend pod hruškou na zahradě a bylo nám krásně, večer bylo grilování. To byla balada. Škoda, že to tak uteklo. Jinak očekávám brzký odjezd na MS, takže zase příště.
Bella: gratuluju k řidičáku
Pusinko: vůbec se neboj, nejhorší je první jízda, ale ta uteče, jako nic a pak už budeš jezdit jako profík. Já jsem se taky strašně bálá, ale teď už si život bez auta nedokážu představit.
Kaitlin: moc ně mrzí, že nemůžu na sras, ráda bych Vás všechny poznala. Sice náhodou v Praze budu, ale na školení a to skončí až někdy večer.
Mějte se a někdo už oznamte //

Iva

 
Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 09.06.03 16:20

Ahojky holky. Moc mi to ted nevychazi s chatovanim, tak se omlouvam, ze vzdycky po chvilce utecu. No jo, co se da delat, kdyz prace vola :)

Vikend jsem prozila v pohode a klidku, Milacek mel narozeniny, tak jsme byli na veceri a trosku jsme popijeli. V sobotu a v nedeli jsme lezeli v bazenu na zahrade a vecer jsme s prateli grilovali. Tak tak jsme utekli v nedeli pred bourkou!!!

Jak to vypada s testovanim tento tyden? Je nejaka nadejna snazilka?

U nas neni v tomto nic noveho.

Krasny „horky“ tyden a nejake to dvoucarkove stesticko vam preje

Marka

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 09.06.03 19:11

Čaučánek holky!

Tak jsem se těšila na chladnější den a ono nic. Ale cestovaní městskou hromadnou dopravou mám pro dnešní den za sebou.

MISUL: Už se těším na svatební fotečky!
BELLO: gratuluji k řidičáku!

Jinak u mě nic nového, jsem po MS, takže vzhůru do nového snaženíčka.
Mějte se krásně
pá Montik

 
Lucije
Kecalka 418 příspěvků 09.06.03 23:39

Ahojte holky moje!

Tak co, nevěsty, jaký byl Váš VELKÝ den? Jéééžiš, néééé, vlastně MLADÉ PANÍ !!! Počasí bylo na objednávku ukázkové, takže věřím, že i celá svatba byla sluníčková a teď už Vás čekají jen sluníčkové dny. Sice se sem tam objeví mráček, ale na jeho odfouknutí teď budete už dva, takže to bude hračka :o). Přeju jen to nejkrásnější!

Bello gratuluji ke složení „zkoušek z dospělosti“. Alespoň pro mě získání řidičáku znamenalo větší fušku, než maturita. Taky mi pak trvalo dlouhých sedm!! let, než jsem se odhodlala řídit sama. A to jsem si i pořídila auto! Ale vždy jsem musela shánět někoho, kdo by mě odvezl, páč sama jsem si prostě netroufala.
Pusinko doufám, že Ti budu moct stejně jako Belle pogratulovat už za pár týdnů! A jaký byl první den?

My jsme byli v sobotu v Lešanech u Týnce nad Sázavou. Je tam óóóhromné vojenské muzeum a v sobotu zahajovali sezónu. Ale kvůli tomu jsme tam až tak nebyli. V rámci toho všeho tam totiž přijely i staré autobusy a můj manžel je jejich vášnivý obdivovatel a je to jeho velký „kůň“. Ví o nich úplně všechno a kdyby to bylo jen trošku možný, určitě bychom měli nějaký ten busík doma. Jenže „sbírat“ autobusy není jako sbírat pivní tácky :o). Ale kdybych vyhrála nějaký ten melounek, určitě bych mu nějaký koupila.
Nakonec to byl vydařený den, všechno jsme nakamerovali a nafotili. Já průběžně konzumovala pivko, klobásku, zmrzku a ještě jednou dokola, ale nic mi kupodivu nebylo. Taky jsem se všude řádně namazala, KRÉMEM!, ale jen na výstřih zapomněla a to teda pěkně bolí. Hlavně, že jsem se natřela i pod kraťasy :o).
V neděli jsme si už jen užívali doma a těšili se, až KONEČNĚ sprchne. No, to byl teda nakonec pěkný šupec. U nás (Pha 5) byla polovichřice, lilo šíleně, do toho kroupy a to trvalo přes půl hodiny. A u našich, vzdušnou čarou 5km, prý jen sprchlo.

Už se strašně těším na dovolenou. Letíme od zítřka ZA 14 dní NA 14 dní na Zakynthos. No, blíží se to, už si pomalu dělám hromádky, no, ale nejradši bych letěla hned teď!

Tak děvčata, už se mi klíží očka a napsala jsem toho dost, takže mějte se krásně a těším se na srazík! Snad do té doby někde nepadnu vedrem…
Pa, Lucka

 
Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 10.06.03 06:35

Ahojky holčinky!
Mám na Vás takový dotaz.MS stále nepřicházá a tak budu muset asi na vyvolávačku.Udělala jsem si testík a vyšel negativní.Myslíte si,že ta vyvolávačka by způsobila potrat,kdyby tam mimi bylo?Jestli jsem ten testík třeba nedělala moc brzo.
Jo,a pak mám ještě jeden dotazík.Za jak dlouho taková injekce zabírá a jestli stačí přijít do ordinace a říct,že jí chci.
Díky všem za odpovědi.
Martina

 
Petulinka1
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 10.06.03 07:16

Mos Vás všechny zdravím,

Nafteto - vyvolávačka (myslím že jmenuje Agolutin) rozhodně nemůže spůsobit potrat ba naopak případné těhotenství podpoří, takhle mi to alespoň vysvětloval můj gynekolog. Jinak na každého zabírá asi jinak ale já to po ní vždy max do 3 dnů dostala ale berou si rezervu 14 dní.

Tak holky už se těším na koblížek doufám že se tam nerozpustíme :-)

Dnešní noc myslím byla dobrá co se týče teplot - dalo se normálně dýchat bylo kolem 12°C. No uvidíme jak bude přes den :-(

Takže mějte se krásně

a posílám pro všechny očekávající //

Ahoj Petra

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 10.06.03 07:28

Ahojky,
tak ja se bohuzel zitrejsiho sraziku nezucastnim. V otmhle horku bych do Prahy asi nedojela a upekla se ve vlaku. Navic u manzelovych rodicu susi seno, takze pojedem pomahat. Moc si to uzijte a dejte si koblizek za me.
Lucko, moc jsem se tesila, ze si s tebou popovidam, doufam ze se potkame na nejakem pristim sraziku.
Bello, gratuluji k ridicaku. Jen ho nenech doma lezet a hupky supky za volant a preju spoustu kilometru bez nehod.
Holky moc vam vsem dekuju za podporu, ale me urcite jako adeptku na II TT vzskrtnete, protoze opravdu zadne tulenicko neprobehlo. Proste jsme byli porad nejaky unaveny a vubec to tenhle mesic nevychazelo. Zato pristi mesic se na to vrhneme :-)))))))
Preju vsem krasny den ahojky Maru

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 10.06.03 07:28

ahoj berušky,
je ráno a v autibuse se už pomalu nedá dýchat. Už se těším na odpoledne ,protože balím plavky a utíkám k vodě,jsem prostě kachna:-)
Bello - taky ti gratuluji k řidičáku.Já jsem ho udělala až na potřetí,protože jsem byla šíleně nervozní.
Nafteto - prostě řekni doktorovi,že si to nedostala a on tě vyšetří.Vyvolávačka neublíží,já jsem po ní menstruaci dostala hned druhý den
O víkendu jsme domlouvali se známými dovolenou,a jestli to všechno dopadne dobře,tak pojedeme na 14 dní do Španělska.Už jsme tam chtěli jet předloni,ale ve Francii se mi udělalo šíleně špatně a tak jsme to museli odstopovat zpátky.Letos pojedeme autobusem. Filip si dělal legraci,že bychom si mohli přivézt Španěláčka.
zítra si užijte srazík i koblížky:-)), mějte se moooc krásně a hlavně tekutiny

 
Kajdula1
Kecalka 239 příspěvků 10.06.03 08:17

Ahoj holčiny,
hlásím se jen na skok. Jsem jen na chviličku v práci, chytl se mě totiž nějaký bacil a v sobotu se vdávám. Takže až mi přijde střídání, letím k doktorovi a pak domů se hezky vyhajat!!!
PA zdraví Kajdula

P.S.: V pondělí bych už snad měla být v práci, tak o svatbě budu referovat!!!Už se nemůžu dočkat a příští týden v sobotu odjíždíme na svatební cestu!!!!Jupí­íííííí!!!

Ahoj Kajdula

 
monicka01
Kecalka 266 příspěvků 10.06.03 09:44

Ahoj holky snažilkovský,
všechny Vás moc zdravím a přeji spoustu energie v tomhle děsným vedru:-)
Já jsem celý víkend trávila na chaloupce, kterou máme v Krušných horách. Bylo krásné počasí tak jsme se vrhli na ty naše polnosti. Dopadlo to tak, že necítím ruce a nohy - strašně moc mě bolí svaly:-) V neděli jsem padla za vlast a tak se nade mnou můj miláček smiloval a vzal mastičku a masíroval a masíroval. Nakonec to dopadlo tak, že se to nějak zvrtlo a skončilo to krásným tuleníčkem:-)))
Příští víkend jedu do Rakouska na safari - už se moc těším - hlavně jak se povozím na velbloudech - fuj to budu, ale krásně smrdět:-)))
Holky všem přeji spoustu // čárek a hlavně žádné odlety na MS. mějte se krásně pohodově. pa pa pa Monika ( moni )

 
Misul
Kecalka 120 příspěvků 10.06.03 10:09

Ahojky Holcinky,

tak jsem se „namlsala“ volnicka, patecek a pondeli mi jenom prospelo, protoze, kdybych mela jit do prace hned vcera, asi bych tu spala na zidli.

Nejak se stale nemuzu probrat do reality, uz se TO opravdu stalo. Myslim, ze vse probehlo na 1-cku, az tedy na jednu zalezitost. Jelikoz jsem jela ze sveho puvodniho bydliste, moje mamca objednala mikrobus,abychom to meli v klidu, pak jsmee meli jet ke skoro manzilkovi a pak na obrad, no jenze - predstavte si, ze oni si to spletli o mesic, mysleli, ze svaatba ma byt v cervenci, sly na me mrakoty, chtelo se mi brecet, zvracen, chtela jsem vrazdit, uz jsem to vydela, ze to nestihnem, nastesti nam pristavili nahradni AUTOBUS, a to doslova, pro 44 lidi, klasika zajezdni bus.

Pak uz vse bylo O.K. ani nevite jakou jsem mela radost, kdyz jsme prijeli na obrad a ja videla zname mile tvaricky Brusinky a Romika, stestim jsem skoro opet brecela. Bylo desny vedro a ja myslela, ze se rozpustim, ale jsem tu, vse dobre dopadlo.

Premyslim, kam mam dat nejake fotecky, a koukam, ze je tu nejaka fotogalerie, tam muzu fotecky vkladat sama nebo ne? (to jsem technik co :)

Drobecek :))) to zvladl taky, ani mi nebylo moc spatne a brisko taky dalo na svatbu pokoj. Zitra jdu na prvni ultrazvuk, jsem zvedava, tak moc, juuu. Stale se tu snazim sirit bacilky tehulky, jestli bude vsechno po ultrazvuku v poradku (urcite bude, jsem proste mimo, ale to je asi normalni), tak se pomaliku prestehuju, ale budu vas mit stale pod dohledem.

Cekam kdo bude dalsi // :)

Mejte se moc krasne, Berusky, jdu vymyslet neco s tema fotkama a dam vedet.

Pa Misa

 
Lucije
Kecalka 418 příspěvků 10.06.03 11:05

Ahojky Maru!
To nevadí, že se zítra v koblížkárně neuvidíme. Není přece všem srazům konec :o). V úterý 8.7. se vracím z dovolené, no, a 9.7. je přece druhá středa v měsíci! (tak si to zapiš do deníčku!) A tu si určitě nenechám ujít, ovšem pokud se do té doby nic nezmění…
Pa, Lucka

 
Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 10.06.03 11:27

Ahoj snažilky, tak tu máme další horký den. Právě jsme se vrátili s Tomáškem z pískoviště a jsme uvařený. Doma máme naštěstí docela příjemně, tak to jde.
Jinak včera jsem absolvovala první hodinu v autoškole. Zatím to byla jen taková seznamovací hodina, abychom věděli co a jak a co nás vlastně čeká. Jsou tam jen 2 kluci, jinak jsme tam samý ženský. Instruktoři jsou takový starší pupkatí pánové, ale moc sympatický. Aspoň, že tak. Působí docela klidně. No uvidíme. Oficiálně začínáme příští středu od 14.00 hod. teorií, takže všechny středy mám naprosto zabitý a srazíčků se zůčastňovat nemůžu. Budu tam sedět až do 16.30 a hlavně tam budu mít u ségry Tomáška, takže pak poletíme rychle domů, aby taťka nic nepoznal. Pokud ale nějaká 2 středa v měsíci odpadne, tak určitě na srazík přijdeme. Ve čtvrtek jdu na trenažér v 10.00 tak Vám pak dám vědět jak mi to šlo, no a pak hurá na parkoviště a do ulic. Ale nebojte pražandám dám zavčas vědět aby se schovaly :-))).
Dnes jdeme na 17.50 s Tomáškem na EKG. Jsem moc zvědavá jak ho udržej v klidu. Zítra ráno na krev.
Co se týče zítřejšího srazíku, tak je mi to holky moc líto, ale s Tomíkem nepřijedeme. Má být 33 stupňů a to je na malej organismus Tomáška moc silný kafe, takže budeme zalezlý doma. Ven chdoíme zá:,–(ně jen dopoledne a pak jsme v chládečku doma nebo na balkoně. Tak se nezlobte.
Co se týče snažení, tak to je v plném proudu, ale jelikož jsem teprve v začátku cyklu, jsem zatím v pohodičce. Ale až se to zase překulí do druhé poloviny, tak budu celá napnutá jak to tentokrát bude.

Holky tak vám přeji krásný víkend a neupečte se mi. A zítra si za mě a Tomáška dejte něco dobroučkého.
A je tu nějaká nadějná těhulka? Budete některá testovat?
Zatím pa Petra a Tomášek

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 10.06.03 11:58

Ahojda!!!

Tak tu máme další horký den. Kéž bychom mohly všechny být raději u vody… :-)

Tak jsem provedla prozatimní sčítání lidiček na náš srazík a vypadá to zatím následovně:

Petulinka - nezapomeň knížku :-))
Lipka s Maruškou - přijdou o chvilku déle, ale to rozhodně neva!
Lucije - konečně se poznáme!
Brusinka - už jsme se dlouho neviděli a jsem zvědavá na tvůj pupík, jestli už povyrost :-))
Amálka - měla by dorazit po sedmé
Maky - přijde chvilku po 16.hodině
Romik - dorazí na hoďku a půl a pak mizí na jiný srazík :-)
a já na, snad, celou dobu.

Ijanka - Ivo, zkus dorazit večer, pokud budeš mít ještě sílu, Amálka taky dorazí až po sedmé! :-)

Maru - to je škoda, že tě neuvidíme, ale protože denně jezdím vlakem, tak tě plně chápu.

Mějte se, musím se vrhnout do šanonů, mám toho nějak moc! :-)

Šárka (Kaitlin)

 
Ijanka
Povídálka 38 příspěvků 10.06.03 12:37

Ahoj holčiny,
tak pořád čekám na odlet a pořád nic, v noci už jsem ani nemohla spát, když už se to rozjede, no a nic, ale nějak si netroufám doufat, že by to mohlo vyjít. Pořád mám všechny příznaky, tak možná zítra ráno zkusím testík, ať vím na čem jsem.
Jinak zítra si to užíjte a kdyby náhodou na nás na školení byli hodní, tak se za vámi stavím. I když se možná ztratím hned ráno, já holka maloměstská v Naší Matičce.D:
K internetu se dostanu až v pondělí, takže budu mít absťák, ale nějak to budu muset vydržet.
Mějte se sluníčkově a //
 Iva

 
Lea
Kecalka 207 příspěvků 10.06.03 12:40

Ahoj holcinky,

tak vas zase zdravim po kratsi odmlce. Ja jsem psala v patek, ale odpoledne a to uz bylo asi pozde.
Holky, my jsme se prestehovali! V sobotu. Do domku! Ja jsem si vzdycky prala mit domek a ted se mi to konecne splnilo.
No jasne, prace tady bude jak na kostele, ale to neva, protoze pak se nam tady bude kraaaaasne bydlet. Prave strhavam tapety v kuchyni. Jo, a bydlime 2 ulice od more. Krasa!
Jinak jsem vcera presne 28 den cyklu odletela na MS, beeeeee:-((
Ja fakt nevim, tak cyklus mam temer pravidelny. HA jsem brala asi rok, ale prinejmensim pred 6 lety. Zadne potize, krome tech par mykoz, nebo jak se tomu rika, co se chyti v posilovne nebo v bazenu, jsem nikdy nemela, oba jsme zdravi, zijeme muzu rict taky celkem zdrave v ramci normalu, snazime se uz 7 mesicu a porad nic. No je to normalni :-) ?
Jeste porad nepropadam panice a rikam si, ze kdyz odectu nejakej ten mesic, kdy snazeni nebylo na 100%, tak se vlastne zas tak dlouho nesnazime a jeste nema cenu delat ukvapene zavery. Ale stejne, ja byla vzdy presvedcena, ze se nam to musi podarit na poprve. Naivka, co?
Holky, mne je tak lito, ze s vami nemuzu jit na srazik (ale Anglie je opravdu trochu z ruky:-((
Ale nase navsteva v lete vypada opravdu nadejne, tak treba to vyjde!
No nic, tak ja jdu pokracovat v tech tapetach.
Mejte se krasne a neupecte se mi. Tady je tak neco malo pres 20°C a pofukuje vetrik.

Tak opravdu ahoj
Vase Lea

 
Anonymní  10.06.03 13:44

Ahojky, brousím Vám tady po stránkách i když vlastně nijak nepřispívám. Jenom k Pregnilu v injekcích. Já ho dostávám v nemocnici v Neratovicích vždy po ultrazvuku, když se prokáže, že mám nastimulovaná Clostilbegytem nějaká vajíčka, tak právě dostávám Pregnil (doufám, že to také píšu dobře!!!????), na uvolnění vajíček tak zvanou vyprovokovanou ovulaci. Tak nevím to je moje zkušenost. Zda-li jsou tam ještě nějaké hormony na podporu těhotenství, to nevím. Spíš se pak dává preparát Utrogestan na udržení těhotenství. To je moje zklušenost. Moc zdravím Veronika

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 10.06.03 14:33

Čauky, holčinky mě fakt mrzí, že vás neuvidím, ale ještě navíc sušíme to seno u manželových rodičů. Ale jestli se ujme, že se budeme scházet každou druhou středu v měsíci tak už si zapisuju do kalendáře, že určitě přijedu ať je třeba 40°C (když bude nejhůř tak pojedu naším klimatizovaným autíčkem). A už přivezu i fotečky z dovolené, teda jestli je chcete vidět :-))))
Tak si to opravdu užijte i za mě, budu na vás s hráběma v ruce myslet a budu závidět koblížky a báječné studené koktejlíčky. Ahojky Maru

 
Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 10.06.03 14:52

AHOJKY
Taky je vám takové teplo. Řeknu vám taková neklimatizovaná kancelář přímo pod střechou a s okny směrem slunce je opravdu balada. Máme tu 32,5°C. Pak nemám mít přehřátý organizmus (viz mé zmatené BT) :-)

ajko ? Lenička už bude mít brzy sourozence? Tak ať se daří :-)

Jane ? vydrž, byl to zásah do organizmu a tak to bude chvilinku trvat ale určitě se to brzy srovná

Lostris ? u doktorky jsem ještě nebyla nějak na to teď není čas ani nálada. A co ty jak si vůbec dopadla?

Anini ? brzy se uzdrav.

Ijanka ? přijď na srazík po školení. Koblížek po perném dni přijde jistě vhod.

Nafteto ? taky jsem někde četla že vyvolávačka nemůže ublížit. Ještě nedávno se tak prý testovalo těhotenství ? píchli včeličku a když MS nepřišla předpokládalo se že jsi těhotná. Víc k této problematice nevím.

Maru ? na cestování je opravdu moc teplo.

Kajdula ? koukej se dát do pořádku ať jsi o víkendu fit :-)

Misul ? tak ještě jednou přeji aby se ti v tom ?novém? životě líbilo. Jsi krásná mladá paní a za chvíli budeš krásná mladá maminka ? tolik štěstí najednou. Moc ti to z celého srdce přeji.

Pusinka ? ten řidičák zmákneš levou zadní. Já jsem si dělala autoškolu dálkově a jezdila jsem jen po večerech a v zimních měsících. Trenažér autoškola nevlastnila tak mě rovnou po:,–(ili do auta :-).Když jsem dělala zkoušky tak začal padat sníh a pěkně to klouzalo. A testy, to je jen teorie a dá se to naučit.Hlavně pak hnedle jezdit. Mě kolega po:,–(il dva dny po získání řidičáku do auta a poslal mě do Štěchovic :-). Dneska už si nedokážu představit že bych nemohla sama jezdit autem, byla bych jak bez ruky:-).
Ať to Tomáškovi všechno dobře dopadne.

Kaitlin ? pěkně jsi nám to sečetla jen co je pravda :-)

Ještě jsem se chtěla pochlubit. Včera to byli dva roky co jsme si řekli s manželem ANO a tak jsme to byli malinko zajíst. Dostala jsem červenou růži a řetízek s granátkem. Bylo to krásné překvapení.

Těším se na srazík. Maky

 
Cibulka1
Kecalka 134 příspěvků 10.06.03 15:29

Ahoj holky!
Moc vás zdravim.Dlouho jsem tu nebyla, část deníčků jsem četla a zbytek dozenu.Důvodem bylo to, ze jsme byli s manzílkem na dovolené a potom jsem neměla pristup k internetu.Všem novým tehulkam všechno nej, nej, nej.Moc se opatrujte!!!
Naše situace v tomto směru je taková, že ještě měsíc a můzeme se zase snazit!!Uz aby to bylo.Vyjde nám to asi na dovolenou(ta prvni ovulace).Plnim hujera o sto šest, každy den hodinka cvičení ak tomu plavání a výlety…a tuleníčko…Taky jím pořád ten mamavit a pořád si zpívám, aby miminko přišlo do udržované mamky.
Mějte se moc dovolenkově…
Kristýnka

 
Anonymní  10.06.03 16:14

Jeste jednou ahojky,

vlozila jsem do „nove fotogalerie“ dve fotecky, jeste nejake vyberu a rozsirim.

Takze kdo mate chut, juknete se.

pa Misul

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 10.06.03 19:28

Ahojky!

Kéž už by sprchlo:) Ale až bude pršet, budeme taky nadávat:)

LUCIJE: my jsme byli na Zakynthosu loni. Krásně si to tam užijte. Jen si nezapomeňte vzít něco na komáry, ať za to pak nemusíte utrácet penízky, jako my:)

NAFTETO: vyvolávačka opravdu mimískovi ublížit nemůže. I mě doktorka říkala, že je spíš na podporu případného mimíska. Jinak jsem měla počkat 14 dní, jestli MS nedorazí a až pak jsem šla na vyvolávačku.

Já prchám do vany:)
Mějte se krásně a pá pá
Montička

 
Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 11.06.03 06:38

Ahojky všechny!
Tak jsem včera trpěla v práci jako pes.Bolelo mě břicho,až jsem měla dojem,že prasknu.Tak jsem se naštvala a vyrazila k doktorce.Naštěstí jsem jí předem zavolala,takže jsem zjistila,že tam jako obvykle není.TO se stane vždycky,když jí potřebuju.No nic.Sestřečak mě poslala na Bulovku.
Tam jsem strávila dvě a půl hodiny v čekárně.Nejprve mi dělali z krve test na HCG,aby vyloučili těhotenství.Ne­pomohlo přesvědčování,že jsem si dělala dva testy a byly negativní.To trvalo hodinu a půl.Pak jsem ještě dvacet minut čekala na doktora,který si musel odskočit k rodící mamíně.A ten mi bodnul tu injekci.
Domů jsem dorazila zpocená a začala mě bolet obě kolena.Síla.
Tak čekám,kdy ta injekce zabere.Každý říká něco jiného.Sestra,že do deseti dnů.Doktor,že do pátku.Tak nevím.Břicho mám nafouklé a docela bolí.Už aby to bylo.
Tak se v tom vedru moc neupečte.

Miišul-Málem bych zapomněla popřát k svatbě.Musela to být nádhera.Tak přeju hodně štěštíčka,aluníčka a lásky na celý život nejen vám oběma,ale i mimískovi.

Přeju Vám všem příjemný den a úspěšné tuleníčko.
Martina

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 11.06.03 07:27

ahoj berušky,
včera jsem dorazila domu,hodila lehkou sprchu a lehla si na terasu. Smažila jsem se,do toho mě kousal kocour.Prostě pohodicka. Filda byl na zkoušce s klukama,tak jsem ani nevařila.
dneska mám plavky a hned po praci makám k rybniku.
musím se vám k něčemu přiznat,po 2 letech jsem zase začala kouřit,ale jen malinko.Prostě taková cigaretka na terasce,když člověk přijde unavený z práce.Koblížek říká,že jsem pako.
Nafteto - to muselo být nepříjemné čekat v nemocnici v tomhle vedru:-( Doufám, že už tě dneska bříško moc nebolí.
Montičko - jak je v práci?
Pusinko - já když jsem byla na trenažeru,tak jsem se málem poblinkala,ale pak už to bylo v pohodě.Moje první jízda vedla přes magistrálu a to jsem měla zpocený úplně všechno. Držím palce
Kajdulo - přeji nádhernou svatbu:-) a ještě hezčí svatební cestu
užijte si srazík,dejte si koblížka i za mě a zatím pa

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 11.06.03 07:36

Ahoj snažilky!

Já jak sedím už přes týden v průvanu v práci i doma, protože jinak bych to asi v těch vedrech nepřežila, tak teď pěkně prskám a smrkám, ale teplotu nemám. Jsem hlupačka, že chodím do práce, protože má hypochondrická kolegyně by v takovém stavu jako jsem já do práce nepřišla ani náhodou. Loni v červenci byla doma s chrapotem i když jsme nikdo na ni nic nepoznal. Tak jsem si vám hned po ránu postěžovala.
Jinak je vše zatím v pohodě a já jsem v klidu, dnes jsem 19. den cyklu a minulý týden jsem na základě ovu testu vypozorovala asi ovulaci (protože podle teploty ani náhodou), tak uvidím jak to dopadne.

Maky: to z vás musí lít jako z konve, 32,5 °C no to je fakt síla. Výsledky bakteriologického vyšetření zatím nevím. Budu si volat doktorce až v pátek, protože minule to trvalo také přes týden. Příští středu jede manžel na spermiogram, říkal, že se moc těší :-))). Vezmu si půl dne dovču a pojedu s ním, jako psychická podpora.

Misul: byla jsi krásná nevěsta, moc vám to slušelo. Hodně štěstí!

Cibulka: no super, tak to se z dovolené možná vrátíte tři :-)

Nafteta: ti přeji ať se už moc dlouho netrápíš a ta vyvolávačka ti zabere co nejdříve.

Mějte se všechny moc hezky a nezapomínejte hodně pít (samozřejmě ne alkohol :-)).

Jitka

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 11.06.03 09:32

Ahojda,

tak a máme tu prý nejteplejší den. Ráno, když jsem přišla do kanceláře, tak jsem zjistila, že se tu přes noc nakumulovalo teplo a bylo tu 33!!!! Už jsem vyvětrala a zapla větráky, takže se mi to povedlo stáhnout na 26,5… Maky plně tě chápu, trpim tu stejně :-((
Vlastně jsem vám ani nepoděkovala, hlava zklerotická uvařená, za vaše informace o zkušenostech s Proverou. Děkuju! Bála jsem se, že mi po ní bude špatně, ale zatím nic nepozoruju, tak snad to vydrží. Ještě ji mám brát do pondělí a teoreticky bych do konce příštího týdne měla dostat MS. Tak jsem zvědavá. Paní doktorka mluvila tak, že jsem vycítila, že ta MS musí přijít a vlastně vůbec nepřipustila, že by se teď dalo otěhotnět… jenže to nezná moje doufáníčko, snad se mi ji povede převézt - tulíme se a tulíme… :-DDD

Nafteto - to je trápení, v tomhle horku mít ještě bolesti břicha - foukám ti ho na dálku!!!! Myslím si, že pokud doktor řekl, že to dostaneš do pátku, tak to tak bude. Já mám zatím zkušenost, že jsem vždy MS dostala do 3 dnů.

Magrata - tede fuj, hambo, nekuř! :-DDD Co by na to asi říkal prcek v bříšku??? Zkus alespoň ledovou kávu… :-DD

Cibulka - Kristýnko, to by bylo prima, kdyby se to povedlo hned o té dovolené!!! Držim palce! :-)

Lostris - Jitko, a co to pořádně vyležet??? V tomhle horku by ti stejně bylo doma líp než v práci a hlavně přechozené nemoci by se mohli projevit neblahodárně při snaženíčku!!!! Maruška by taky určitě byla radši, kdyby měla mamku doma!

Mějte se krásně, už se těším na dnešní sraz, doufám, že to stihnu být tam ve čtyři, možná přijdu lehce po čtvrté! Pro ty co mě neznají - mám dnes na sobě dlouhé světle hnědé šaty s tmavě hnědými květy a lístečky a přes ně rozepnutou meruňkovou halenku s krátkým rukávem - tak se ke mě hlaste, prosím, ať tam nebloudím jak bludný holanďan… :-)) Vzala jsem tentokrát i foťák, tak můžem stvořit nějakou tu hodnotnou fotku :-))

Šárka (Kaitlin)

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 11.06.03 09:43

Kaitlin: máš asi pravdu, že by bylo doma lépe, ale mě až na tu rýmu naštěstí nic jiného není. S tou Maruškou jsi si mě spletla s Lipkou, ta má dcerušku Marušku. :-)) Já mám zatím pouze čtyřnohé chlupaté potěšení. To neva, je nás tady hodně. a kdo si to má všechno pamatovat :-).

Užijte si dnešní srazík a mohly by jste se také vyfotit a fotky potom nascenovat, jako to dělají holky v Brně.

Jitka

 
Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 11.06.03 09:47

AHOJKY
Dneska se dá po několika dnech i dýchat. Jsem zvědavá jak vysoko dneska vyšplhá ručička teploměru :-(

Ráno jsem se docela nasmála. Kolega (28let) na mě koukal a povídá mi ?ty jsi tak hubená (myslím že jsem akorát ? poznámka autora). U nás byla v neděli návštěva a ta holka byla tlustá a včera u nás zase byla jiná návštěva a ta holka byla taky tlustá? a pak z něj vylezlo, že byly obě těhotné. Nemyslel to ve zlém. Spíš mi přišlo, že se nad tím rozplýval .Říkal jak je to zvláštní, že to není žádný pivní mozol, ale tvrdé, velké, kulaté břicho a občas se i pohnulo. Ale nedovolil si sáhnout když to nebylo jeho manželky. Prý si počká na vlastní :-).

Možná, že ty moje BT nejsou až tak zmatené. Po MS jsem měla 37 a něco málo přes, teď v pondělí a v úterý to kleslo na 36,6 a dneska se opět šplhají k 37. Podle poševního sekretu i časově by na včerejší den připadala OVU tak nevím. Myslíte že je normální mít v první půlce cyklu 37°C?
Dneska jsem se probudila, začala měřit a?.. usnula jsem u toho a probudila jsem se dost pozdě a málem mi ujel vlak :-). Myslíte že by to v práci vzali jako omluvenku : ?usnula při měření BT? ??? :-))))) Nakonec je to měření docela sranda :-)

Krásný den a už se těším na odpoledne.Maky

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 11.06.03 10:02

Ahojda,

jejda - Lostris, sypu si popel na hlavu… Promiň!!! A to jsem si myslela, že už za tu dobu mám naprostý přehled a tohle se mi nemůže stát!!! Vzala jsi to sportovně :-DD, že pozdravuju Robina :-))

Maky - tak se tady směju a šéf si musí myslet, že jsem se zbláznila, když je to nad fakturama… Jenže já dneska ráno taky u toho usnula!!! Tvoje teploty jsou vážně vysoký, jenže to nic neznamená! Každý máme „svoje“ teploty někde jinde!! Takže tulit, tulit, tulit!!!!

Šárka (Kaitlin)

 
Lea
Kecalka 207 příspěvků 11.06.03 10:10

Ahoj holky,

chci vam poprat, at si uzijete dnesni srazik. Budu na vas vzpominat. VYpada stale jasneji, ze pojedeme v lete domu asi mezi 20.7-20.8. tak snad se v tu dobu bude taky konat nejaky srazik a snad se mne tam podari z HK dostat.
Tak se mejte hezky, ja jdu zase strhavat tapety.

Je tento tyden nejaka nadejna snazilka? Uz by to zase chtelo nejakou // zpravicku.

Ahoj Lea

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 11.06.03 10:45

Leo - až přijedeš, tak můžem udělat srazík už jenom pro to, že tady budeš :-DD
Pěkně si to tam oprav, ať máš hezké hnízdečko pro mimíska. :-))

Šárka (Kaitlin)

 
Lea
Kecalka 207 příspěvků 11.06.03 10:54

Jeee Sarko,

dekuju za mila slovicka.
moc to potesi, zvlast daleko od domova.

Pa Lea

 
Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 11.06.03 11:04

Kaitlin ? dobře že máš foťák já ho dneska zapomněla, respektive nezapomněla, ale má ho půjčený tchán.

Lostris ? některé srazíky nafocené jsou jen ještě nejsou vyvolané fotky ale už se to snad blíží a hned jak je budu mít naskenuji a dám do fotogalerie neboj, neošidíme vás :-) té podívané

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama


Reklama