Soukromé sanatorium Pronatal

Snažení
  • 24.10.01

Všem kdo mi můžou pomoc... Hledám někoho kdo má zkušenost s tímto zařízením. A jestli se někdo najde, dejte prosím vědět, jaké máte poznatky. Všem předem moc dík. Hezký den přeje Petra Kromě komentářů je možné se zapojit i do Diskusního fóra :Šárka

Váš příspěvek
Ibiska
Nováček 2 příspěvky 02.11.01 13:17

Ahoj Šárko,
já také navštěvuji sanatorium Pronatal. Vřele doporučuji. I když je to od místa mého bydliště 170 km, vyplatí se mi to. Jsou zde velmi příjemní lékaři, sestry i recepční. O jejich kvalitě také napovídá to, že jako jediní získali mezinárodní ocenění ISO.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.01 12:21

Ahojky,

mám zkušenost s tímto sanatoriem jen jako darkyně (bohužel nevyšlo to). Personál je přímo bájčný. Vše důkladně vysvětlí, a jsou připraveni zodpovědět jakoukoliv otázku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.01 17:19

Také jsme neplodný pár a když jsem si telefonicky „oťukávala“ centra asistované reprodukce, zkusila jsem kromě jiných také Pronatal.
Musím říci, že byli skvělí, vstřícní a ochotně mi odpověděli na veškeré moje dotazy a to i e-mailem - odpověď přišla do 2. dne přímo od doc. T. Mardešiče.
Je to milé, když má člověk obavy a trápení a vidíte, že Vám chce někdo upřímně pomoci. Nakonec jsme ale vybrali Gest, i když jsme velmi váhali, ale jsme také moc spokojení s jejich profesionálním přístupem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.01 11:06

Jak jsem jiz na tento server jednou psal - se sanatoriem Pronatal mame s manzelkou jen ty nejlepsi zkusenosti. Vrele doporucuji.
Mam moznost srovnat toto zarizeni s CARem (Centrum Asistovane Reprodukce) u Apolinare. Ono neni ani moc co srovnanvat. CARu se vyhnete. Pronatal = perfektni pece, spickove vybaveni a profesionalni a lidsky pristup k pacosum zaroven.
Po jednom(!) pokusu IVF v Pronatalu cekame miminko ;-)).

jiSto

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.02 14:45

V Pronatalu jsem byla minulý rok v dubnu.
Strašně jsem se tam těšila a to hlavně proto, že budou o mě pečovat odborníci.
a že konečne budu mít miminko.
Desing sanatoria je velmi hezký.
Když jsem tam přijela poprvé, tak mi
lékař předepsal injekce a to proto, aby
se mi udělili folykuly (nevím, jestli to dobře píšu). Neudělali mi, žádné testy, ani mě
nevyšetřili, manželovi ani neudělali rozbor spermií. Prostě mi píchali injekce. Žádné
folykuly se mi nedělali. Když jsem se ptala
z jakého důvodu, tak mi řekl, že jsem moc
tlustá a že musím zhubnout a ať přijedu, až
zhubnu alespoň 20 kg. To byla moje první
zkušenost a doufám, že poslední. Ve vašem
případě to může být, ale úplně jiné. Držím Vám palce. Hodně štěstí!!!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.02 21:06

A můžeš napsat,který to byl doktor?Chodím tam taky a jedna paní si v čekárně na to podobné taky ztěžovala.Akorát jsme pak nedomluvili,který doktor jí to řekl.Tak tohle by se stávat nemělo.Člověk i tak psychicky na dně,že se mimi nedaří a pak se dozví od doktora,který Ti má pomoc,tohle.
 Dana

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.02 13:29

Ahoj, nezlob se, ale nechceš to vzít z opačného konce? Ne co pro tebe mohou udělat doktoři, ale co pro miminko můžeš v první řadě udělat sama? Pokud je to tak, že je na tobě na první pohled vidět, že by to chtělo aspoň 20 kg dolů, tak ten první krok je opravdu jasný: zhubnout. Vím, že ti to není vůbec příjemné, já taky celý život bojuju s nadváhou, ale je to pravda: nejdřív kila dolů a spousta problémů pak odpadne sama. Udělej pro to všechno, co můžeš: radikálně změň jídelníček, začni se víc hýbat, cvičit, zaplať si nějakou dovolenou se cvičením pro ženy se stejným problémem … Neboj se a nestyď se. Chce to silnou vůli a vytrvalost, ale výsledek stojí za to: budeš zdravější (!!!), hezčí, sebevědomější, budeš si připadat úžasná! Prostě změň životní styl. Nečekej zatrpkle, co ti kdo dá, vezmi to do vlastních rukou. V určitém smyslu to máš možná jednodušší: víš, co můžeš udělat. Co mají dělat ženy, které jsou po všech stránkách úplně v normě, a přesto léta marně čekají? Dej se do boje s kilama, a drž se! M.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.03 20:45

Ahoj,Pronatal mohu doporučit.Loni v březnu
mi tam „vyrobili“krásnou holčičku hned na první pokus.Všichni byli moc milí a ve všem nám rádi poradili.Ted je Michalce 13měsíců
ajsme moc rádi,že ji máme.Moje první normální těhotenství bylo mimoděložní a museli mi vzít oba vejcovody,takže pak už to ani jinak nešlo.Držím palce.Linda

Vložit nový komentář