Reklama

Tomášek

Rodičovství
  • emimino
  • 24.02.02

Milé maminky a tatínkové,ale i rodiče čekatelé a všichni, kteří milujete děti a rádi si o nich něco přečtete, ráda bych Vám přiblížila život našeho prvního miminka, na které jsme se s manželem moc těšili. Jmenuje se Tomášek, ale říkáme mu všelijak přes ? Tomáška, Tomíka, broučka, smíška, lumpíka, a různé jiné slaďoučké pojmenování až po cvrčka, který se ujal asi nejvíce hlavně u tatínka.

Doufám, že se Vám bude vyprávění ústy našeho maličkého líbit. Přeji Vám všem hodně radosti s Vašimi dětmi a budoucím rodičům držím palce aby byli na své děťátko tak pyšní jako my s manželem.

.(Tomášek ultrazvuk){bor­der:2} *]

Tomášek v 10. týdnu těhotenství, když jsme ještě netušili, že to bude kluk.
Deníček našeho cvrčka

Ahoj, jmenuji se Tomášek a narodil jsem se

23. února 2001 v pátek
ve 12.30 hod. v KRČSKÉ nemocnici v Praze 4
svým rodičům
(den po prvním termínu porodu)
Den narození :

Délka : 51 cm
Porodní hmotnost : 3160g
Barva vlasů : černá
Barva očí : šedo-hnědo-modrá
Obvod hlavičky : 34 cm
Znamení zvěrokruhu : ryby

.(Tomášek 1 den){border:2} *]

První dny :

V porodnici jsme strávili s maminkou 4 dny a každý den nás přišel navštívit tatínek a příbuzní. Ale já se už těšil až uvidím, kde budu žít. Ještě den před odchodem z porodnice mě dali první včeličku do ramínka proti TBC.
Když mě rodiče přinesli domů, tak jsem spinkal. Byl jsem unavený z té dlouhé cesty autem domů. Ale když jsem se probudil, bylo mi příjemně. Bylo to o mnoho lepší než v porodnici. Měl jsem svoji postýlku, kterou mi maminka krásně vyzdobila a já jsem měl pocit bezpečí. První dny jsem stále jen spinkal a papal a maminka s tatínkem byli stále se mnou.

První poradna :

Poprvé nás navštívila paní doktorka doma, abych se moc nebál. Prohlédla si mě a změřila. Mamince poradila jak se o mě má starat, předepsala mi KANAVIT ? 1 kapku týdně a pozvala nás do další poradny za týden.


Reklama


Reklama

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama