Tvrdá realita

O životě

Jak jsem si myslela po porodu syna, že jsem konečně šťastná ženská, která má milujícího muže a rodinu, a že má moje dítě úžasného tatínka. Jak jsem byla naivní... Ti z vás, kteří četli můj první deníček Můj Alex, tomu možná ani nebudou věřit.

Začnu asi takhle. První Vánoce mého syna pro mě budou nejhorší vzpomínkou mého života. Ten den nám totiž tatínek oznámil, že už nechce rodinu, respektive rodinný přízemní život, takhle to řekl.

„Už tě nemám rád, přestal jsem tě milovat, nevím, co se mnou je, mám špatné období, dusím se v bytě, nedávno jsem měl rozhovor s někým, kdo mi otevřel oči.“

Tohle je něco z mnoha vět, které jsem slyšela. Štedrý večer jsem strávila sama v prázdném bytě, jen ve vedlejším pokoji spokojeně spal můj syn, který neměl ani tušení, že za chvilku už nebude mít úplnou rodinu. Můj přítel byl celou dobu u své matky ve vedlejším bytě. Jak už říkal, v bytě se mnou se dusil.

Nejhorší bylo, že to přišlo všechno z čista jasna ze dne na den. Žádné hádky, žádné probémy, jen přítel od rána do večera v práci, protože ho povýšili. Nevím, jestli to tím všechno začalo, ale nikdy jsem po něm nic nechtěla. Moje mateřská mi stačila i na pokrytí veškerých potřeb Alexe i našich, kromě nájmu, který platil on. Mohl si dělat, co chce, jít, kam chce. Nikdy ode mě neslyšel náznak výčitky, věděla jsem, že má náročnou práci.

Ale já se přece také neflákala, zažila jsem si své. Po porodu zákrok na srdci, protože jsem zkolabovala, a pak starání o Alexe. Neříkám, že když jsem byla na JIPce, že se skoro dva dny staral o Alexe v porodnici sám.

Proto jsem si také myslela, že je úžasný a jaký spolu budou mít vztah. Vždyť muž si má ženy vážit už za to, že mu dala dítě. Kor u nás, když podle doktorů přítel neměl mít děti a s první manželkou také neměl. Když se to stalo, byl štastný, slova „Mmiluju tě, miluju vás“ byla na denním pořádku. I v smskách „zůstanu déle v práci, miluju vás“.

Jak jsem mohla tehdy tušit, že v tu dobu už měl něco s jinou ženou, se kterou se seznámil údajně pracovně. Co se stalo? Kde jsem udělala chybu? Je to vůbec moje chyba? Po Vánocích už jsem to psychicky neustála, sbalila se se všemi věcmi a se synem se přestěhovala k matce zpět do rodného města. Až poté, co jsem si našla svůj byt a trochu se uklidnila, mi přiznal, že v tom byla jiná žena, že se zamiloval a nemohl jinak. Že pro něj bohužel rodinné štěstí není to nejdůležitější a že má jiné priority, že na syna mi samozřejmě bude platit a bude si ho půjčovat.

Tohle všechno sice dodržel, ale já se ptám proč? Tohle přeci dítěti tátu nevynahradí. Jak tohle může někdo udělat? Odmilovat se během týdne defakto, spálit všechny mosty a popírat, co se kdy stalo a že vlastně to tak nemělo být. Jak? Ptám se každý den už skoro 4 měsíce a snažím se to hodit za hlavu a naplno se věnovat synovi.

A i když mi jeho otec tvrdí, že na tom nebude bitej, tak bude. Zažil, jak maminka celé noci brečela, a cítil, že něco není v pořádku. Teď nás čeká ještě soud o péči a smíření se s tím, že se s tou ženou, co mu vzala tátu, bude muset jednou zřejmě setkat.

Věřte, že nikomu nepřeju tohle zažít. Je to krutá životní zkušenost, z které se budu oklepávat ještě dlouho a ještě dlouho ji nebudu chápat. Nebo si mám říct, jak říkají ostatní „To jsou prostě chlapi“? Ale já myslela, že ten můj je výjimka a že si bude vážit toho, že mu osud dal zdravého krásného syna…ne že se od maminky odmiluje, protože už zřejmě neměl tolik pozornosti jako dříve.

Věty typu „Stejně by se to jednou stalo.“, „Našel jsem sám sebe.“ atd. mě dovádějí už spíše k smíchu, protože přesně tyhle jsem slyšela, když jsem ho poznala…

Co dodat? Snad jen tu ohranou větu: Jednou bude lépe a naše děti jsou naše budoucnost. :-)

Hodnotilo 38 lidí. Score 4.4.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
januse1
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 20.04.14 00:44

Tak ti je strašné! Bohužel, to nejsou jen chlapi. Je těžké to přiznat, ale i v našem „plemene“ se najdou takové svine. Za nevěru vždy můžou dva! On A jeho milenka. Obdivuji tě, jak jsi statečná! Nedokázala bych půjčit dítě k té, která nám ho vzala. Posílám mnoho sil a odvahu začít někdy nový a lepší vztah. Synek je krásný!

 
martina0310
Zasloužilá kecalka 900 příspěvků 20.04.14 02:46

Jdou mi slzy do očí a zároven se mi otvírá kudla v kapse! Co to může být za DEBILA!!! Tyhle exoty bych okamžitě kastrovala! UFF! Ty a nebo tebe si určitě najde někdo normální dospělej! :hug:

 
wladka73
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 20.04.14 04:52

Přeji Ti bezva chlapa který Tě bude mít rád a bude milovat i Tvého synka. :hug:

 
3Lu
Extra třída :D 10552 příspěvků 20 inzerátů 20.04.14 06:21

Vis, jak to vidim kolem, neee, to nejsou chlapi, to jsou lidi. Jen lidi umi byt tak kruti, zli, jen lidi tyraji zvirata, dalsi lidi, jen lidi vrazdi :zed:. Jiny druh to neumi… je to moc smutne, ale vidim to kolem. Mam tehotnou sestru, ktere ve 3m tehotenstvi pritel rekl… uz te nemiluji. Je nyni sama, uvidime, co bude dal. Musis si rikat, ze nejsi sama a ze jsi aspon zdrava. Vzdy muze byt jeste hur. Vaz si zivota a toho, ze mas krasneho syna. A neboj, partnera najdes, o to se nebojim.

 
Slečna Ferka
Echt Kelišová 8876 příspěvků 20.04.14 07:03

Tak já nevím. Zajímalo by mě: jak se otec Tvého syna rozešel s první ženou? Jestli to prostě u něj není nic novýho, jen Tys to možná nechtěla vidět…

Jinak mě dost baví ty hlášky, že takovýmu by dítě nikdy nedala atd. Dítě není jen matky, a i když otec je otrokem svýho vítečeho, pokud se o dítě postará - což tenhle zjevně jo - tak není sebemenší důvod mu ho jakkoli brát, nebo omezovat v tom, kam si ho vezme.

Myslím, že zakladatelku teď čeká nejtěžší úkol. Pokud nechce uškodit synovi, musí přijmout, že holt chlap je, jakej je, a přestat na něj být vnitřně naštvaná. Protože to by bylo nejhorší, pokud by dítě cítilo, že se rodiče nesnášejí, dělají si naschvály, nebo dokonce kdybys syna proti otci (nebo jeho nové partnerce) poštívala. Děti jsou plné lásky, a je pro ně fakt zlý, když ji někdo v nich zabíjí. Držím palec, protože tohle bude těžký.

Příspěvek upraven 20.04.14 v 07:05

 
petulka23
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 20.04.14 08:16

Jako kdybych četla svůj vlastní příběh, který je bohužel zatím hodně čerstvý. Už 4 týdny sedím sama v prázdném bytě jen se svými dětmi s občasnou otočkou manžela a s úplně stejnými větami - doma se dusím, vše na mne padá, mám moc starostí a potřebuji si srovnat svoje myšlenky v hlavě. oni na to ti chlapy mají snad nějaký manuál :pocitac: Já teda do teď nevím, jestli je v tom ženská, nebo jestli se (podle jeho chování) u něj rozjíždí nějaká psychická porucha. Ale naprosto ti rozumím, taky to přišlo ze dne na den, z krásného vztahu se najednou vypařil a člověk nechápe a neví, co udělal špatně.
Drž se, držím palce. Čeká tě smutné období ale až toto překlene, bude postupně líp :hug:

 
Selfi
Kelišová 5088 příspěvků 20.04.14 08:59

Ahoj holky, zakladatelko…
bohužel jako přes kopírák i u mne… a to jsme spolu byli skoro 10 let a k tomu manželé :(…/odešel ještě v šestinedělí/… chtěl volnost a svobodu… rodinný život ho nenaplňuje… dlouho jsem se vzpamatovávala… a i když už jsem opět vdaná a čekám své třetí dítě… /a to jsem si myslela, že už se nebudu nikdy smát, opravdu se mi zhroutil svět/.. občas i teď mě přepadne pocit úzkosti, takový zvláštní pocit křivdy…
hlavně proto, že tak jak píšeš, bylo to jako rána z čistého nebe..
nikdy mi to vlastně nevysvětlil, akorát mi řekl, že prostě neví, proč.. že mě bude mít vždy rád, ale musí jít dál…

uběhlo 7 let--- nikdy jsem k němu necítila nenávist a vždy jsem chtěla, ať se má dobře, i přesto, jak mi ublížil…
tak jako v malém princi--- pořád jsem si říkala, že budu šťastná, když bude jeho planeta zářit někde na obloze, já se na ni podívám a budu šťastná, že pořád září, i když je ode mne daleko…
trvalo to dlouho, než jsem k tomu došla, než přešel ten pocit ublížení, bolu a beznaděje…ale přišlo to…

držím moc palce, někdy se musíš smířit s tím, že na některé otázky nenajdeš konkrétní odpověď :( :srdce: drž se!

Příspěvek upraven 20.04.14 v 09:00

 
Jitulaa
Kecalka 364 příspěvků 20.04.14 09:10

Věřím že jednoho dne si na to vzpomenu ale už budu někde jinde a nebude mě to tolik svírat,, jinak já somozřejmě vím, že nemůžu dělat problémy se stýkáním atd, ani je nedělám, jen mě štve že vždycky musí ustoupit ženská, aby to neodneslo dítě,, chlap to má hrozně jednoduchý,,, přála bych těm co tohle udělají aby je potkala stejná životní zkušenost, to neni přání něčeho špatného, ale aby je to poučilo… :!

Příspěvek upraven 20.04.14 v 09:11

 
Sanlitun  20.04.14 09:50

Mrzi me, co se ti stalo :hug:

Je to parchant, nestoji za zadne slzy.

Hlavu vzhuru. Urcite na tebe ceka nejaky uzasny chlap, ktery te bude milovat celym svym srdcem :srdce:

 
Makikki
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 20.04.14 09:52

Ahooj, mojí mamce se stalo to samé, měla dvě děti a táta se na ní vykašlal, o 2 roky později poznala jiného muže, ten je pro ní vším a mě dělal celý život tátu a já mu ani nijak než tati neřeknu, není to sice biologický otec, ale je to otec, který při nás stojí, staral se o nás a vychoval nás. Hlavu vzhůru, bude lépe. I když je to asi těžké, pro mě nepředstavitelná situace… :( Ale už jen tím, jak to máme v rodině, věřím, že ty krásné časy tě ještě čekají. Kdo ví, koho poznáš za pár let, jednou budeš ráda, že tě tenhle opustil. Protože ten další tě bude milovat i s tvým synkem a kdo ví, třeba si potom uděláte i vlastní mimčo… přeji ti hodně štěstí! :hug:

 
peggy.sl
Generální žvanilka 20545 příspěvků 1 inzerát 20.04.14 09:58

Ta věta, že si muž má vážit ženy za to, že mu dala dítě je hodně nebezpečná..chlap je lovec, na tom se nic nezmění..je to smutné, vidím to ve svém okolí..neznám chlapa, který nezahýbá.. :nevim:

 
hankaaaa
Závislačka 3563 příspěvků 20.04.14 10:21

Tohle by se nemělo dít… :pocitac: snad potkáš toho svého, který vás bude mít opravdu rád :hug:

 
koldy26  20.04.14 10:44

Neumím si představit, že by se něco stejnýho - podobnýho stalo nám :,( :,( :,( DRŽÍM PALCE!!! A věřím, že na vás oba čeká moooc hodný tatínek, partner. Člověk asi netuší, co se honí chlapům v těhotenství a po porodu v hlavě. Jak oni to prožívají. Co si myslí… To je neomlovám, vůbec ne. Přeju Ti hodně štěstí, lásky a ještě víc sil. Ať Ti malý dělá radost :srdce:

 
hanka.br.
Neúnavná pisatelka 15873 příspěvků 20.04.14 12:13

@peggy.sl Možná z tebe mluví smutná zkušenost, ale nemáš právo ji zobecnit. Zakladatelko - věř, že správní chlapi jsou. Nevzdávej se. Uvidíš, že tento bolestivý a nepochopitelný rozchod je cestou k tomu pravému vztahu. Máš díky němu syna a to není málo. Drž se, hodně sil.

 
Lill87
Kecalka 132 příspěvků 20.04.14 12:19

Jsi statecna! a at chlap rika co chce jednou toho bude litovat :hug:

 
andice
Ukecaná baba ;) 2259 příspěvků 20.04.14 12:45

To je fakt děsný s takhle malým miminkem, na druhou stranu asi opravdu ve vašem vztahu něco postrádal, jinak by si jinou nenašel. Třeba jsi na něj byla prostě moc hodná a nevážil si toho, nebo jste se po narození dítěte odcizili a on místo, aby to řešil s tebou, tak to řešil s ní. Věř ale, že i na tebe čeká nové štěstí. A to největší štěstí přece máš! :hug:

 
Adduše
Ukecaná baba ;) 1114 příspěvků 20.04.14 12:59

No nesouhlasím s větou, že muž by si měl vážit ženy, za to, že mu dala dítě…to je jak někde ve středověku. ženská je jenom hadr a pak si jí někdo začne vážit, protože porodila dítě. pro mě to tak vyznívá…muž by si měl ženy vážit proto jaká je, i když třeba děti nemají. stejně tak by si měla vážit žena muže.
ale jinak je to hrozný, že se takový věci stávají, ale děje se to :( bohužel…je mi to líto. ze svého okolí znám spousty příběhů podobných tomu tvému ( ale někdy to bylo i naopak, žena byla ta záletnice).
ale asi ti bez něho bude líp a jednou si najdeš toho pravého tatínka :hug: držím palce.

 
Petule 1
Kecalka 444 příspěvků 20.04.14 13:05

To je moc smutný deníček.. četla jsem tvůj první o narození malého a nechce se mi věřit :( my máme doma trošku něco podobného, taky jsem tyhle věty slyšela od přítele, ale už je to dávno..asi je občas chytne nějaký splín a neví co by. Jenže nechápu proč si třeba nejdřív s tebou nepromluvil co ho trápí..my holky se vždycky vypovídáme a hledáme řešení, ovšem oni skočí do první náruče vyplakat se na rameno..chudáčci :zed: Přeju at ti malý hesky roste a máš z něj radost..brzo určitě potkáte někoho, kdo vás bude mít rád, věřím tomu :hug:

 
Jitulaa
Kecalka 364 příspěvků 20.04.14 13:07

Děkuji všem za podporu, Vážím si toho :hug:

 
Nikolllet
Ukecaná baba ;) 1724 příspěvků 20.04.14 13:39

Máš nádherného chlapečka :andel: určitě na vás někde čeká pořádný chlap, co vás bude milovat! Hodně štěstí :hug:

 
Gina108
Generální žvanilka 23849 příspěvků 20.04.14 13:47

Proč to bereš jako něco strašnýho? Zbavila ses slabocha a workoholika, mmch workoholika :mrgreen: Každej, kdo tvrdí jak děěěsně pracuje, tak se leda vymlouvá a šous. tá někde bokem. Hnít víc jak dejme tomu 10 hodin denně v práci není normální. To si myslete co chcete, ale naprosto vždycky z takovýho workoholismu vylezla jen špatně skrývaná nevěra. Neznám případ, kdy ne a jestli ne, je jen otázka času, kdy vyleze :jazyk:
Takže zakladatelko, nechápu proč brečíš, aspoň teď máš šanci najít klukovi pořádnýho tátu ;)

 
Siisule
Kecalka 407 příspěvků 20.04.14 14:09

Z toho mrazí :-( A moc mě to mrzí. Sama sebe si v týhle situaci neumím představit. Musíte být silná ženská… Držím pěsti a posílám spoustu síly a energii na to všechno zvládnout…

 
Sanlitun  20.04.14 14:11

@Gina108 vazne nelze zobecnovat. V nasi firme management skutecne dela dvanactky nebo i vice. To same velke poradenske firmy, apod. Lidi sedi do vecera na jednanich, pak pripravuji podklady pro vedeni firmy, atd.

 
Anonymní  20.04.14 15:30

Když se nám po delší době narodil chlapeček, manžílek měl podle svých slov konečně to dokonalý štěstí, který vždycky chtěl a už v něj nedoufal. Postupně začal tu jednou tu dvakrát týdně chodit na pivo, poté už denně, následně semtam údajně v nonstopu byl do rána, a teď jsem v autě našla cizí růžovou voňavku. To je stručný popis. A co já na to? Rozvod? odstěhovat se? ANI NÁHODOU dítě se tu má krásně, nebudu si hledat nové bydlení a kvůli jeho ubohému egu a té části těla, kterou neudrží v kalhotech, se trmácet po soudech. Pochopila jsem, přijala situaci, nastalo zklidnění a smíření a je mi už dobře. A on ať si poradí jak umí. Teď je na tahu, jestli bude chtít abych vypadla, tak to bude muset zahájit on, dá mi to lepší vyjednávací podmínky. Jsem bestie? Snad jo…

 
Anonymní  20.04.14 15:31

@Gina108 jo jakobych slyšela svého miláčka, píšu o něm výše. Když jsem potřebovala jet na služebku nebo tak. Jedinej důvod, proč ženská jezdí na noc mimo domov je, aby dělala opičky a podržela… dost zjednodušený a ubohý pohled na svět, sorry, Gino108

 
peggy.sl
Generální žvanilka 20545 příspěvků 1 inzerát 20.04.14 15:39

@hanka.br.
Nemám špatnou zkušenost sama osobně..já jsem taková mrcha, že mi chlapi nezahýbají.. :D
Vidím to u svých kamarádek..narodilo se jim miminečko a ony zapomněly, že mají taky chlapa..takže nevěra byla jasná volba.. ;)

 
maminazplzne
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 20.04.14 16:12

@peggy.sl a ty máš už zkušenost s dítětem?

 
Anonymní  20.04.14 16:15

No, probdělá noc jedna za druhou, starost o to, aby bylo mlíčko, aby prcek papal a neměl potíže, to holt moc sexy není, s kamarádkama z baru nebo tak se v tom případě těžko soutěží… ale to snad není tajemství, že po porodu se doma moc v podvazkách producírovat nedá, inteligence samečků, které to zaskočí, je na pováženou

 
alesa25
Povídálka 12 příspěvků 20.04.14 16:27

Jedno bude líp uvidíš ono to zní jako otřepaná fráze ale je to tak a hlavně toho svého osudového chlapa pro život už máš-svého syna ;)
přeji ti hodně síly a štěstí

 
Gina108
Generální žvanilka 23849 příspěvků 20.04.14 17:16

@Sanlitun denně dvanáctky? Jako neříkám jednou za čas že tam zůstanou, ale denně - těžko. :nevim: I když jó, znala jsem jistou zazmrdizovanou firmu, kde to bylo zvykem, jenže tak tři čtvrtiny času management strávil „pojebáváním“ svých podřízených a za čtvrtinu času museli všichni stihnout svou práci. Taky měli slušnou fluktulaci.

Amonymní, ty si promítáš do mých slov jen toho svýho d.bila :roll: fakt zjednodušenej a ubohej bude, to souhlasím. Na druhou stranu - nikdo se ti nemůže divit, pokud mu zahneš taky.

 
Anonymní  20.04.14 17:41

@Gina108 ale zrovna já jsem fakt měla zájem o tu práci, a musím říct, že - možná jsem měla fakt kliku - jsem nikdy ve firmě, kde by se šoustpracovalo, nebyla. Jestli já nebudu třeba nějaká hnusná obludka :lol: takže jsem přesvědčená, že nevěra se skrejvá za kde co, to je fakt, takže za práci samozřejmě asi často taky, ale fakt to není pravidlem. Někde by se za to dostal i vyhazov.

 
Gina108
Generální žvanilka 23849 příspěvků 20.04.14 17:47

Ne že jako jen v práci. Okolo mne se množí případy, kdy manžel, dokonce i manželka, chudák pořád pracuje, jezdí na samý pracovní schůzky klidně i do půlnoci a ve skutečnosti si jezdí za milenkou úplně mimo firmu, jen se na tu práci vymlouvají.

 
Anonymní  20.04.14 17:47

@Gina108 ale nazvala jsi ho trefně, já si to zakazuju kvůli klukovi a tak, ale musím přiznat, že když ho takhle příslušně zařadí někdo ´jinej, tak srdíčko zaplesá a ručky zatleskají :mavam: :dance:

 
Gina108
Generální žvanilka 23849 příspěvků 20.04.14 17:49

:lol: :lol: :lol: tak to jsem ráda, že jsem tě potěšila ;)

 
catherine100
Nadpozemská drbna 28947 příspěvků 20.04.14 17:58

@Gina108 to je dost obecné, můj chlap pracuje i 14 a někdy 14 dní v kuse i víkendy…jestli má ženskou?? no tak to mu asi královsky platí, jinak nevím kde by ty prachy bral :mrgreen: :mrgreen:

 
Gina108
Generální žvanilka 23849 příspěvků 20.04.14 18:00

@catherine100 hehe, napiš která tak dobře platí, pošlu za ní toho svýho taky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 
catherine100
Nadpozemská drbna 28947 příspěvků 20.04.14 18:02

@Gina108 tss to určitě :P se budu dělit ne :mrgreen:

 
Anonymní  20.04.14 18:04

@catherine100 a to sme celý my, se nerozdělíme a nerozdělíme :D

 
maminazplzne
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 20.04.14 18:14

Pro zakladatelku: je to těžká situace, možná o dost horší, než když o partnera přijdeš tak, že ti umře. Tenhle žije, musíš se s ním vídat a snášet znova a znova to, že tě zradil. Každý den bojovat o svoje sebevědomí a klid. Píšeš, že končíš, čekají tě soudy a tak. takže bojovat už nechceš. Možná by ti pomohlo získat trochu klidu zpátky, kdybys ho zkusila vnitřně „rituálně“ pohřbít, toho člověka, kterého jsi kdysi tolik milovala, a který už tu dneska zjevně není. Ten, kterého máš v oddacím listu, je tam nejspíš omylem, je to jiný člověk, cizí. Cizí člověk tě nebude tolik trápit. Mně pomohlo po krachu vztahu, že jsem tomu člověku večer zapálila svíčku, a s tím plamenem jsem nechávala vždycky shořet a očistit nějakou tu křivdu a zradu. Držím palce.

 
maminazplzne
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 20.04.14 18:25

@Jitulaa ten předchozí příspěvek je pro tebe, držím palce. :srdce:

 
Tesička
Ukecaná baba ;) 1613 příspěvků 20.04.14 18:32

Je mi to moc líto. Také nechápu, jak může člověk zahodit několik let spokojeného života k tomu malé dítě jen kvůli nějaké bokovce, která ho beztak za chvíli omrzí! Moc Ti držím palce, abys to co nejdříve překonala a malému, aby netrpěl, kvůli neuváženosti svého otce… :srdce: :kytka: :hug:

 
Janule34
Závislačka 4747 příspěvků 20.04.14 19:14

Můjmanžel má dvě práce, workoholik to sakra je. a jestli je v tom ženská, tak bude dost prachatá :-D

jinak pisatelce deníčku vzkazuju: neplač. takový idiot ti za slzy nestojí. když se vrátí, udělá to za chvíli zas. a ty si pak jen řekneš, že jsi s nim jen ztratila roky mládí. a neboj, věrní chhlapi existujou. je jich málo a jsou.

 
jakiki04
Stálice 66 příspěvků 20.04.14 19:37

Nechápu jak to mohl udělat, je nejen zlej a sobeckej, ale take sobockej.Ty i tvůj syn jste ho potřebovali a on se zachová, jako ubožák. Jednou se mu to vrátí. Tobě přeji štěstí a jednou chlapa, který si tě bude vážit a milovat tebe i synka.Jemu peklo na zemi

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29695 příspěvků 8 inzerátů 20.04.14 20:19

:kytka: :kytka: Otevři božolé a buď ráda, že ses kreténa zbavila :dance: :dance:

 
jane-e
Hvězda diskuse 38138 příspěvků 20.04.14 20:29

Je mi to lito, ale ber to pozitivne, nekde na tebe ten spravny chlap urcite ceka :hug: a toho uz byvaleho bych asi obratem nenavidela za to, ze neco takoveho dokazal udelat na Vanoce, v den, kdy ma byt rodina spolu :poblion:

 
kkáča
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 20.04.14 20:36

Teď teprve máš chlapa, kterej tě bude milovat celej život - máš svýho synka - ostatní neřeš, jen si užívej své nádherné miminko!

 
Attila8  20.04.14 20:52

Hrozné, hrozné, hrozné…co víc dodat!!! je to de*il nic jiného a ubožák!!! přeji aby jsi našla milionkrát lepšího než byl tento blb!! držím palce a přeji mnnoho sil!! :hug: :hug: :hug:

 
maminazplzne
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 20.04.14 21:00

Máme to taky pod vodou, zásadním způsobem, ale taky bych se nerozvedla, respektive udělám všechno proti tomu, protože taky si nedovedu absolutně představit, že bych svěřila dítě tomu pánovi a jeho piču. líně… ani náhodou :pocitac: :cert: :cert:

 
Bellinde
Stálice 69 příspěvků 20.04.14 21:07

;) Takovej člověk nikdy nenajde sám sebe, jak říkal, protože vůbec neví co chce. Bude se plácat životem od jedné k druhé, z místa na místo apod. jelikož mu to tak vyhovuje či má pocit, že musí,,něco" stihnou, zažít… Já takové lidi ve svém životě poznala a jeden z nich byl i můj partner. Díťátko jsme spolu tedy neměli, ale už je to hodně let, a do dnes nezakotvil. Tu slečnu, kvůli které mě opustil, opustil rok poté a pak přišla jiná slečna a zase jiná atd. Rodinu pravděpodobně nikdy nezaloží a tak se mu jednou ve starším věku stane, že zůstane na tom světě opuštěný…

Těžko ti teď radit a říkat,,hlavu vzhůru" bylo by to fajn kdyby to šlo, ale já vím, že trvá i rok či dva než se člověk vzpamatuje z takové podpásovky.
Jedinou pravdou je, že čas otupí ty ostré bolavé hrany. Určitě k tomu pomůže i synek. Je to láska, radost a štěstí největší, mít dítě. Nad muži nelam ještě hůl. Vím, ze své zkušenosti, která přišla po té, že ty správný muži se srdcem na pravém místě stále existují ;)

 
hanka.br.
Neúnavná pisatelka 15873 příspěvků 20.04.14 21:10

@peggy.sl Aby ti chlap nezahýbal, na to nemusíš být nutně mrcha.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Kdo jsem?

Můj Alex


Reklama