Velikonoce přinesly štěstí

Partnerské vztahy
  • Anonymní
  • 01.04.17

Chci se s vámi všemi podělit o můj příběh, kdy ze mě vyrostla manželka a máma na plný úvazek.

Můj příběh začíná v roce 2008. Každý rok na Velikonoce je u nás ve městě tradiční pouť - atrakce, jídlo, pití, alkohol, prostě taková roční opíječka. Obzvlášť na Velikonoční pondělí není možné na pouti potkat střízlivého člověka. Kluci nás vyšupou dopoledne a odpoledne jdou holky za nima na pouť.

Já ten rok byla sama bez partnera, a tak jsme vyrazily se ségrou samy. Co čert nechtěl, zahlédla jsem tam kluka, o kterém jsem si řekla: „Ty vole, to je ON.“ Věděla jsem jeho jméno i příjmení od kamaráda, který se mi ho snažil už dřív dohodit, ale já nějak neměla zájem. Ale na tý pouti mě uhranul. Asi to bylo i tím, že měl asi 3 promile. :-D Mně bylo 18, jemu 19.

V té době frčelo ještě ICQ. Hned jsem psala tomu kamarádovi, aby mi dal na něj číslo na ICQ. Ještě ten den mi ho poslal a já mu napsala: „Ahoj, jak se máš?“ Žádná odpověď. Asi až po měsíci mi napsal, že dobře a nějak jsme si trochu začali dopisovat. On nebyl ten typ, co vysedává věčně u PC, takže mu třeba den dva trvalo, než odepsal. Jednou navrhl, že bychom se mohli sejít. Na tuhle otázku jsem čekala dost dlouho, proto jsem hned napsala, že jo.

5.4.2008 jsme se sešli. Přišel o 5 minut dýl, ale doteď to nechce přiznat. Měli jsme sraz někdy odpoledne kolem třetí, ale celý den jsme se procházeli. Domů mě odvedl někdy kolem jedenácté večer. Ale žádná pusa, žádný náznak, nic. Až večer mi napsal, že taková holka jako jsem já se málokdy vidí a že by se rád zase zítra viděl. No huráááá. Tak jo.

Když jsme se sešli, šli jsme zase na procházku. Odskočil si do obchodu, že musí domů koupit rohlíky. Já čekala venku a on místo rohlíků přinesl růži. Nemůžu říct, že to byl romantik, to byla na dlouhou dobu jediná kytka, co jsem od něj dostala. :-D K tomu mi řekl, že nechce, abych mu uletěla a dal mi pusu. Já mu řekla, že taky nechci, aby mi uletěl a na to mi on odpověděl, že nemá křídla.

No a tak začal náš příběh. V roce 2011 jsme se přestěhovali do malé garsonky, oba jsme pracovali. V roce 2014 mě v lednu požádal o ruku a v roce 2015 jsme měli pohádkovou svatbu. I když si umím představit honosnější výzdobu, různý činčurády a podobně, ale my jsme se snažili neutratit za svatbu veškerý peníze, protože jsme chtěli na svatební cestu. Ale i přesto byla naše svatba pohádková a rádi na ní vzpomínáme.

Tři měsíce na to jsme opravdu odletěli na svatební cestu - do vysněných Spojených států. Naše cesta trvala 17 dní, které jsme si naplno užili, i když některé situace tam byly nepříjemné (např. to, že mi při příletu do New Yorku řekli, že se někam zatoulalo moje zavazadlo a doručili mi ho na hotel až 3. den po příletu).

Tou dobou jsme se začali snažit o miminko. Jednou to nevyšlo, napodruhé pozitivní těhotenský test. Nicméně se jednalo nejspíše o biochemické těhotenství a skončilo to tak rychle, jak to začalo. No nic, jedeme dál. Pak to jednou nevyšlo a napodruhé pozitivní těhotenský test. Obavy jsem měla hned od začátku, ale lékař řekl: „Paní, jste těhotná.“ Hurá. Bohužel nastaly komplikace a já musela na rizikové těhotenství hned v 6. týdnu. No a co, hlavně, aby bylo miminko v pořádku.

Týdny plynuly a plynuly a já byla stejně plná strachu, abych miminko v pořádku donosila. Manžel si nepřál vědět pohlaví miminka, ale já si ho říct nechala. Bylo to jasné už v nějakém 17. týdnu. A tak jsem nakupovala růžové věci bez účasti manžela. A pak přišla blbá náhoda a já se ke konci těhotenství prokecla. On si pořád myslel, že čekáme kluka, tak byl dost překvapený.

Bohužel mi poslední týden těhotenství začala ubývat plodová voda, tak musel být porod vyvolán 3 dny před termínem. A bylo to. 28.11.2016 se nám narodila Klárka, naše nejkrásnější princezna pod sluncem.

Mateřstvím se toho strašně moc změnilo - nemáme tolik volného času, musíme se přizpůsobovat tomu malýmu drobečkovi, řešíme spoustu jiných záležitostí. Ale neměnili bychom.

A já v tom klukovi, kterého jsem před 9 lety potkala opilého na pouti, poznala muže, se kterým bychom si navzájem snesli modré z nebe a muže, který se dokáže postarat o mě a o Klárku. Je to báječný manžel a táta. I on má své mouchy, ale kdo nemá?

Tímto deníčkem bych mu chtěla milionkrát poděkovat za to, jaký je a za to, že mi tenkrát na tom ICQ odepsal.

Miluji Tě. Tvoje Míša

Váš příspěvek
tetaagáta
Kecalka 395 příspěvků 01.04.17 08:57

Pošli to ještě do Bravíčka.

Pety2
Závislačka 2532 příspěvků 01.04.17 09:38

Mi se deníček líbí, k tomu přece deníčky jsou, je to trochu sladké, ale píšeš o tom nejkrásnějším, co na světě máme - o své rodině, o svém muži a dítěti. Přeji vám nekonečně alších společných šťastných dní :kytka:

Betynka87
Kelišová 6177 příspěvků 01.04.17 11:11

Náhodou, je to krásný :kytka:

rozand
Závislačka 4068 příspěvků 01.04.17 12:15

A proč mu radši nepoděkuješ osobním dopisem?

solip
Kecalka 462 příspěvků 01.04.17 12:19

Ja jsem si vas pribeh precetla rada :kytka: lidi vetsinou pisou spis o tom spatnem, tak je fajn si obcas precist, ze jsou jeste i spokojene a stastne rodiny ;)

Jitusee
Extra třída :D 10206 příspěvků 01.04.17 17:32

Hele a kolikateho se u vas slaví Velikonoce? Deníček je teda pro čtenáře uplne nezajímavý, ale asi jsi ted plna emocí a chtela sis to sepsat, uchovat.. proc ne :)

ivulebobule
Kecalka 276 příspěvků 01.04.17 17:38

Hezky, konecne neco obycejneho a mileho :kytka:

Michalka80
Kelišová 6458 příspěvků 01.04.17 17:45

Je to roztomilé… :palec:

Kacka Koci
Povídálka 46 příspěvků 01.04.17 23:49

Krásný denicek, hodně štěstí do života preji????❤????

Laddmie
Závislačka 3378 příspěvků 1 inzerát 04.04.17 22:43

Pěkné! Ať se máte všichni pořád dobře a jste si oporou.

Poci
Stálice 61 příspěvků 13.04.17 11:57

Krasne, az me to dojalo 8o ;)

VERENKA
Nováček 8 příspěvků 15.04.17 12:19

@Jitusee Ale nepovidej, proc nezajimavy? A co tvuj zivot? Trosku to o tobe vypovida.Ale chapu, proste jsi se musela za kazdou cenu k clanku vyjadrit. Zrejme rada ctes o nestesti druhych! Me se denicek moc libil prave tim ze byl** obycejny**, protoze prave tim byl neobycejny a lidske stesti je proste zazrak. :srdce: :mavam: :P :mrgreen:

Jitusee
Extra třída :D 10206 příspěvků 15.04.17 16:45

@VERENKA Jo? A neni to nahodou tvůj deníček, ze se pro můj neutrální nazor tolik rozcilujes? :lol:

Mischellinka90
Povídálka 11 příspěvků 15.04.17 19:14

Az jsem myslela, ze popisujes casovy sled naseho vztahu :-) 2007 jsme se jako 17ti leti dali dohromady,2010 prvni bydleni,2014 zadost o ruku,2015 svatba a koupe nemovitosti,2016 na­rozeni dcery :-) Je fajn, ze jeste existuji pary, co se poznali jako mladosi a vztahy jim stale trvaji ;) :-) :pankac:

Vložit nový komentář