Vysněná láska

O životě

Nevím, jak začít. Chtěla bych se s vámi podělit o zážitky ze svého života, o partnerských vztazích, o dětech. Je mi 39 let a mám za sebou dva rozvody. Když mi bylo 19 let, vzala jsem si psychopata, ale dodnes dost dobře nevím proč. Snad proto, že jsem neuměla říct ne, nebo že mi mamča řekla, ať si ho neberu a já si přece nenechám do ničeho mluvit.

Za chvíli jsem zjistila, že mamča měla pravdu a já po dvou měsících od manžela odešla. Naštěstí, kromě psychické újmy, zůstalo první manželství bez následků. Až na to, že mě první manžel vyděsil při představě, že bych s takovým člověkem měla dítě. A tak při výběru dalšího chlapa jsem se zaměřovala hlavně na to, aby byl jednou hodný otec. To se mi celkem povedlo, druhý manžel byl hodný a pracovitý. Narodily se nám spolu dvě holčičky, ale bohužel ani tohle manželství mi nevydrželo.

Nechci tady líčit detaily toho,proč manželství zkrachovalo, měli jsme na tom určitě podíl viny oba dva, ale ať jsem se snažila, jak jsem chtěla, najednou to dál nešlo. Byla jsem z toho tak zoufalá, že když jsem jednou jela autem, chtěla jsem to napálit do stromu, protože jsem se nechtěla rozvést, abych dětem nerozbila rodinu. V tu chvíli mi došlo, že bych tu rodinu svojí smrtí taky rozbila a že rozvod přece neznamená, že musí přijít holky o rodiče. Tak jsem to doma rozsekla a chtěla zkusit žít s manželem chvíli odděleně, jestli třeba nezjistíme, že bez sebe nemůžem žít. Ale happyend se nekonal.

Po odchodu manžela se mi hrozně ulevilo. Holkám bylo 9 a 12 a jelikož táta bydlel kousek do nás, tak ho mohly vidět skoro kdykoliv. Samozřejmě, že to pro ně snadné nebylo a dodnes mi to je moc líto, že jsem jim tohle způsobila, ale vím, že to opravdu jinak nešlo. Já jsem byla z chlapů zklamaná, ale moc jsem toužila po lásce a tak jsem brzy začala hledat někoho přes internet. Ještě předtím jsem si ale psala s kamarádem, se kterým jsem se seznámila v době svojí manželské krize a který bydlel celkem daleko, tak jsme se setkali jen jednou. I když jsem si v tu chvíli, kdy jsem ho viděla poprvé, řekla, že to je „on“, brzy mě to přešlo, protože pro nás vidina společné budoucnosti v tu chvíli neexistovala.

No a tak jsem se po rozpadu manželství seznamovala přes internet a čím dál víc jsem se děsila toho, že nejsem normální, když mi každý kluk na inzerát připadá nenormální. Pár lásek sice bylo, ale jen takové chvilkové, nic silného. Pak jsem jednou o prázdninách jela na výlet ke svému kamarádovi s holkama, on nás vzal na pár výletů po okolí a od té doby jsme se jednou za 14 dní o víkendech navštěvovali. Oba dva jsme k sobě přistupovali hodně opatrně, po zkušenostech, co jsme oba měli, jsme si jeden druhýho nechtěli pustit k tělu, ale pomaličku jsme prolomovali bariéry. Bylo to i bolestivé, několikrát jsme se chtěli rozejít, ale nakonec jsme začali mluvit o společném životě.

Domluvili jsme se, že se přítel nastěhuje ke mně, ale pak dlouho otálel, až jsem náš vztah chtěla minulé léto ukončit, protože jsem se jen trápila tím věčným loučením. V tu chvíli se přítel rozhoupal a začal se pomalu stěhovat a ke konci roku dal výpověď. Od ledna bydlí se mnou a s holkama a docela dobře se spolu snáší. Navíc spolu čekáme miminko a přestože mám trochu strach kvůli svému věku, tak jsem moc šťastná. Čekám chlapečka a všichni se na něj moc těšíme, dokonce už i moje holky, které jsou momentálně obě v pubertě, takže mi občas dají zabrat. Víc než těhotenství :)

Hodnotilo 5 lidí. Score 4.2.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Sýkorka2
Kecalka 457 příspěvků 09.04.11 09:33

Snad už máš po svém boku toho pravého, tak Ti přeju abys už byla v životě šťastná a spokojená. Držím palečky, ať máš pohodový porod a chlapeček Ti dělá velkou radost. :hug:

 
pavcena
Kecalka 118 příspěvků 09.04.11 10:14

Třeba je to tentokrát tak jak se říká do třetice všeho dobrého a je to ON. :kytka:

 
Lumpi1
Závislačka 2844 příspěvků 10.04.11 09:24

Držím pěstičky, do třetice všeho dobrého.

 
twigi
Povídálka 11 příspěvků 10.04.11 09:32

To je ale krásné, že to nakonec tak skvěle dopadlo :D

 
BohunkaP
Extra třída :D 14422 příspěvků 10.04.11 10:59

Hezké, taky držím palce, aby to tentokrát bylo napořád.

 
zelvicka2003
Stálice 61 příspěvků 11.04.11 08:52

Moc vám všem děkuju za přání:)

 
kotýsek
Ukecaná baba ;) 1975 příspěvků 11.04.11 13:49

Ahoky…moc krásně napsaný deníček…až dojetím mi tečou slzičky…jaký to má krásný konec…takže jen ,tak dál…at se krásně zžíváte a čekáte na miminečko. :palec: :potlesk:

 
ILDO
Kelišová 6170 příspěvků 26.04.11 17:00

:kytka: taky mám pubertáka a uz jsem i přemýšlela o deníčku s názvem Těhotenství versus puberta :?: :?: :?:

 
pajinka111
Ukecaná baba ;) 1740 příspěvků 20.06.11 15:37

hezky napsaný deníček :palec:
moc držím všechny prstíky,aby to už bylo navždycky :palec: :srdce:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama