Zase zklamání

Snažení

Zase se to nepovedlo a já jsem úplně na dně. Jsem tady dneska úplně poprvé, přečetla jsem pár Vašich deníčků, slzy se mi kutálí od rána po tvářích, a já už nevím kudy kam.

V říjnu letošního roku mi bude 43 let, snažíme se 7 let o mimi a pořád nic. Dneska ráno jsem si udělala těhotenský test, jsem 15. den po embryonálním transferu, druhý pokus IVF a test je zase negativní a já mám pocit, že se zblázním… tak strašně jsme se všichni těšili a doufali, že to tentokrát vyjde, vložili mi dvě krásná vajíčka, která byla plna života a krásně se vyvíjela. Holky, jsem zničená, úplně a totálně. 16 dní čekání a naděje, bylo to tak strašně dlouhé a všechno je pryč… tak strašně to bolí, tak strašně jsem zklamaná, co si mám počít. Tak moc jsem věřila a doufala, že se to teď povede a já budu ta nejšťastnější mamina pod sluncem a zase nic. Jsem uplně na dně, totálně zlomená a cítím se tak prázdná a zbytečná… co mám dělat? Prosím, pomozte mi to aspoń trošičku nějak zvládnout, nemám vůbec sílu jít a fungovat dál, úplně se mi zbortil celý svět… tak strašně jsem se těšila a věřila…

Hodnotilo 2 lidí. Score 3.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
xsandra
Povídálka 23 příspěvků 18.05.11 08:09

Pavučinko jsme s tebou… věřím, že je ti teď moc těžko a smutno, ale neztrácej naději… :srdce:
je tu spousta žen, které se trápí stejně, jako ty. a taky spousta těch, které už jsou moc šťastné. nenič svoje tělo smutkem a depresí. já vím, že se mi to snadno říká, ale to tobě, ani budoucímu mimi nepomáhá. spíš naopak. zase bude dobře, uvidíš! moc na tebe myslíme a držíme ti palce! :huban:

 
Lucie34
Závislačka 4268 příspěvků 18.05.11 08:28

Ahoj Pavučinko to je mi líto a posilam aspon objeti :hug: :hug: nestracej nadějí :srdce: a věř že jednou ten nejsladši uzliček štěsti budeš držet v naruči :hug: :hug:

 
beruska7908  18.05.11 08:42

Pavucinko, my se snazili „pouze“ 3 roky a az ten ctvrty se to povedlo,ale i tak chapu co asi prozivas a je mi to lito :hug:
Preju ti at se vytouzeneho miminka dockate co nejdriv :andel: hlavne se nevzdavej :hug:

Příspěvek upraven 18.05.11 v 08:44

 
Graz
Závislačka 3495 příspěvků 18.05.11 08:55

Pavučinko, ráda bych ti nějak pomohla, ale nevím vůbec jak :nevim: S tímhle si totiž stejně nakonec musí každý pomoct sám, bohužel. Tvoje současné pocity naprosto chápu, ale věř mi, že časem to tak černě neudivíš. Jediným lékem na tohle všechno je stejně jenom miminko, tak nepřestávej veřit :hug:

 
Zuzylka
Ukecaná baba ;) 1061 příspěvků 18.05.11 09:15

Tak to je mi líto :hug: .

Snad se povede příště nebo zkuste zažádat o adopci a přijdeš na jiné myšlenky :nevim: .

 
Staninka30
Extra třída :D 10109 příspěvků 18.05.11 09:40

To je mně šíleně moc líto že se vám to nepovedlo.
Ale nevěž hlavu naděje umírá poslední a třeba se ještě zadaří na další pokus.
Moc držím palečky ať jsi hodně statečná a neboj dočkáš je toho bříška. :wink:

 
Caramell
Nováček 1 příspěvek 18.05.11 10:22

Podobné strasti jsem zažívala se svou tetou, je sice o dvě necelé desítky let starší, ale i tak jsem se snažila být jí oporou. Také jí nevyšlo IFV, myslím že na něm byla dokonce 4×, i když to stálo spousty peněz nepřestala věřit. IFV nevyšly… už se smířila s tím, že děti mít nebude a před 2 lety mi přišla sms že se to povedlo přirozenou cestou. Příroda je mocná čarodějka a myslím si že tetě pomohlo to, že se nezaměřila jenom na to otěhotnění, že myslela na jiné věci a našla si novou práci (samozřejmě to těhotenství bylo v tom případě jako na truc) :-D zákon schválnosti atd… Doufám, že to čekání se ti vyplatí a moc a moc Vám držím palečky :mavam: :kytka:

 
vonkacka
Povídálka 35 příspěvků 18.05.11 10:34

Ahoj Pavučinko,vím jak moc to bolí a vím jakou zažíváš beznaděj.
Já jsem před osmi lety našla chlapa svých snů a hned jsme se rozhodli,že spolu chceme dítě. Bohužel stále nepřicházelo a bolelo to čím dál tím víc. Po roce a půl snažení jsme se obrátili na centrum repro.medicíny a doufali,že to vyjde. Začali jsme IUI.Já se cítila strašně těhotně celých 14dní,bohužel pak nastalo velké zklamání.Test negativní.Pak jsme podstoupili první IVF a zase nic,pak 2× po sobě KET a další IVF a další KET a stále nic.Už jsem byla zoufalá a psych. na dně.Důvodem bylo,že mi přezrávala vajíčka a u IVF se zase embryo nebylo schopné uchytit na sliznici,přestože jsme si připlatili AH.Celé to snažení trvalo 7let. Vzdali jsme to a řekli si,že nemůžeme mít všechno. Že je vlastně štěstí,že máme jeden druhého,dobrou práci a hezké bydlení a že dítě by byl už moc velký přepych. Můj muž jel na týden na pánskou jízdu na jachtu,kde celý týden 8chlapů jen pilo a ponocovalo a když přijel,tak já měla menzes a hned na to jsem odjela já s kamarádkou na týden na Mallorcu,kde jsme celý týden chodily po pláži,popíjely drinky a tančily. Jelikož to bylo poprvé,co jsme s manželem byli odloučeni od sebe,tak jsme se po mém příjezdu na sebe vrhli,jak jsme se na sebe těšili. Oba jsme byli odpočatí. Následná menstruace nepřišla a najednou jsem zjistila,že jsem těhotná. Měla jsem z toho skoro zástavu srdce.Je to neskutečný zázrak a můj doktor z centra to sám nechápe a říká,že zázraky se dějou.Já neplodná jsem těhotná. Od té doby věřím na zázraky.Ten náš by měl do 3týdnu přijít na svět :srdce:

 
Renull  18.05.11 10:41

Pavučinko, moc dobře chápu, jak ti je. Sama mám za sebou 3× IVF a 1× KET. Je to jak na houpačce, naděje, víra, že se to podaří a pak strašný sešup dolů, když je na testu zase jen jedna čárka.
Máš za sebou všechna vyšetření? Já až po 2.IVF šla na imuno vyšetření do Podolí a tam zjistili, že je vše špatně,po přeléčení se 3.IVF povedlo.
Naděje umírá poslední a já věřím,ž e se to jednou povede. Jak řekl jeden doktor v CAR - podaří se to jen těm, kteří se nevzdají. Takže určitě tam někde ten správný emrýsek na tebe čeká, jak vydržet!!!!

 
Pavučinka 18
Nováček 4 příspěvky 18.05.11 10:50
Poděkování všem..

Holčičky, děkuji strašně moc za podporu…jste fakt zlatý.. Je to pro mě tak strašně zničující, tak moc to bolí, tak moc jsem tomu tentokrát věřila. S internetem vůbec neumím a vůbec tomu nerozumím, jen asi zázrakem jsem se tady k Vám dostala, ale jsem Vám moc vděčná za Vaše milá a utěšující slova.. Chceme to zkusit na podzim ještě jednou, musíme dát dohromady zase nějaké penízky, všechno už si musíme hradit vzhledem k tomu že mi je už přes 40let, tak musím dál věřit a doufat, že se to třeba příště povede.. Vím, že naděje umírá poslední, ale už ted´se tak strašně bojím. Holky nemáte pro mě nějaká dobrou radu prosím a zkušenost, který CAR je v Praze nejlepší a kde budu mít tu největší péči a šanci otěhotnět?? Já vím, že mi tohle nikdy nikdo nemůže zaručit, ale chci to zkusit někde jinde,a hlavně to chci zkusit tam, kde dělají a specializují se na tu kultivaci embrya, aby bylo co nejkvalitnější,a abych měla co největší šanci..moje biologické hodiny už přímo mlátí na poplach,a opravdu těch šancí moc nemám… Děkuji z celého srdce Vám všem za tuhle velikánskou podporu..

 
Pavučinka 18
Nováček 4 příspěvky 18.05.11 10:59

Mám za sebou veškerá vyšetření, ve finále i laparoskopii,a já bohužel přirozenou cestou otěhotnět nemůžu :cry: :cry: :cry: ..nemám průchodné vejcovody :cry: …

 
rezinka29
Zasloužilá kecalka 898 příspěvků 18.05.11 11:16

:cry:
fakt mi ukápla slzička…přijde mi to nespravedlivé…moc držím palečky…hlavně to nevzdávej…mám kolem sebe několik případů kdy to vyšlo až na xtý pokus.....mooooc ti ten poklad přeju :hug:

 
EvS
Závislačka 4697 příspěvků 36 inzerátů 18.05.11 11:30

Pavučinko, držím palce, ať se to povede :hug: čekání je nejhorší… pár lidí chválilo v Praze Hloubětín. drž se :kytka:

 
Graz
Závislačka 3495 příspěvků 18.05.11 11:40

podívej se sem: http://www.pragueivf.com/cs/uvod/
nebo třeba Gennet … ten si holky taky hodně chválí
ale s výběrem centra je to podle mě těžký - každý logicky chválí ten CAR, kde se mu zadařilo

 
Caroline81
Ukecaná baba ;) 1410 příspěvků 18.05.11 11:43

Pavučinko,

je mi to moc líto. Svět je strašně nespravedlivý. Rodiče, co můžou mít děti je týrají (ne všichni samozřejmě) a ti co by je na rukou nosili je mít nemohou nebo strašně těžko. Každopádně věřím, že Vám se to povede a moc držím pěsti. :hug:

 
lidunkaS
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 18.05.11 11:56

Pavučinko, je mi to moc líto, ale nezoufej!!! :-) :srdce: Psychika je hrozně důležitá, tak se netrap a nemysli na to. Taky znám pár případů, kdy se dva snažili o mimi celou věčnost, nedařilo se ani IFV a když přišly nějaké nečekané události, kdy museli oba myslet na něco jiného, v tu chvíli důležitějšího, tak se to nakonec povedlo přirozenou cestou :-)
Takže nezoufej, doufej a věř!!! :hug: :hug: :hug:

 
Lotynka
Stálice 93 příspěvků 18.05.11 11:58

Pavucinko, nemam sice vlastni zkusenost, ale moc s tebou soucitim. Slysela jsem, ze je dobre Podoli, v Gennetu moje znama neuspela ani na 3×, ale jak rikala Graz, kazdy proste chvali tam, kde se zadarilo. Jinak bych doporucovala pred tim podzimnim terminem nejakou dovolenou, vim, ze je to strasne tezke, kdyz lide radi"nemyslet na to", ze se to neni v lidskych silach, ale u hodne pripadu to opravdu funguje, nejen u prirozeneho poceti, ale i u IVF. Rozhodne drzim moc palce, udelej si ted nejakou radost, at prijdes na jine myslenky :srdce:

 
klaraja
Kecalka 454 příspěvků 18.05.11 12:16

Ahoj pavučinko, tohle trápení mám za sebou taky, čekali jsme na prvního syna 7let..teď už je mu skoro 9 a přibyl k němu před rokem ještě jeden a to přirozenou cestou - zázrakem :wink: ..u tebe tenhle zázrak asi nehrozí, tak píšu své zkušenosti, i když už těch 9let staré..
CAR u Apolináře je státní a snaží se tam přes pojišťovnu vydolovat maximum. Nechci tu říkat přesně jak to tam dělají :wink: , ale já neplatila skoro nic. Znají prostě různé administrativní vychytávky. Přednostou je tam MUDr.Karel Řežábek, kapacita v asistované reprodukci, který k tomu napsal i nemálo knih. - takže za mě jednoznačně Apolinář - uznávaní odborníci za slušný peníz.
Kamarádka byla zase v Pronatalu v Praze, tam prý zaručují vyšší procentuelní úspěšnost, ale je to soukromá klinika a platí se tam snad za vše..je fakt, že jim se zadařilo hned na poprvé..tak i tohle zařízení stojí za doporučení :wink:
Věřím a teším se, že brzy nám všem tu oznámíš radostnou zprávu.. :mavam:

 
Simoncicak
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 18.05.11 12:53

držím palce,jsem s tebou a říkej si že naděje umírá poslední…je to smutné,nedovedu si představit jak se musíš cítit ale věřím že se miminka dočkáš.. :huban: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

 
Bára32
Stálice 86 příspěvků 18.05.11 13:19

Pavučinko,neztrácej naději.Já byla taky na LPSK v roce 2008 a řekli mi,že mám neprůchodné vejcovody.V roce 2010 jsem šla znovu na LPSK aby mi špatné vejcovody vzaly,no a nevzaly,protože jeden byl najednou průchozí.Absol­vovala jsem IUI a otěhotněla jsem,doktorka říkala,že tomu vůbec nevěřila,že se to povede.

 
Jindřiš
Extra třída :D 10377 příspěvků 18.05.11 13:27

Ahoj, je mi to moc líto. Mám za sebou jedno IVF a KET, sice jsem vždy měla to štěstí, že jsem otěhotněla, ale po každé to skončilo potratem, další IVF nás čeká snad na podzim a mám taky hrozný strach, strach z toho co se bude dít po transféru, jak přežiju čekání na test a co bude po něm. Snažím se o tom nepřemýšlet, ale myšlenky mi utíkají tímto směrem, snažím se nejvíc zaměstnat a začínám si rozjíždět práci na vedlejší pracovní poměr, aby toho času na přemýšlení bylo co nejmíň.
Vím, že celé IVF je hlavně o štěstí, super kvalitní embrya nejsou zárukou otěhotnění, úspěch IVF závisí na tolika věcech co nejde ovlivnit, bohužel.
Vím jak ti je, mně vždy z toho nejhoršího pomůže můj dr.v caru, tím, že naplánuje co dál, vždy si povíme co a jak a probere se i další postup a tím do sebe dostanu naději.
Přeji hodně síly, aby jsi teď překonala ty nejhorší chvilky a věř, že další pokus výjde :srdce:

 
Conny
Echt Kelišová 7674 příspěvků 18.05.11 14:05

Pavučinko,je mi to moc líto :huban: !!!Jestli Ti to nějak pomůže,dodá naději a já věřím,že ano,tak já jsem byla trošku i svědkem příběhu od kolegyně,se kterou sdílím kancelář…Její kamarádka nemohla mít dítě,snažili se asi 15 let :zed: ,pak adoptovali holčičku :dance: ,mají ji už asi dva roky…Tedˇ v lednu jsem šli s tou kolegyní na oslavu z práce a najednou jí zvoní telefon,tak ho zvedla a pořád nevěřícně řvala do toho telefonu „Cože,cože,co­že????“,pak to položila a povyprávěla mi to ještě celá v šoku…ta její kamoška právě zjistila,že je těhotná :dance: !!!Po 15letech marného snažení,po adopci…a největší neuvěřitelná bomba na tom všem totž je,že je jí 47LET!!!!! !!!! Takže NADĚJE JE TU POŘÁD!!!!Mocinky moc Ti to ze srdce přeju a hlavně to nevzdávat!!! :srdce: :kytka:

 
tessmi1
Ukecaná baba ;) 1586 příspěvků 18.05.11 14:09

Ahoj pavucinko :mavam: vsechno tady holky uz rekli i ja ti ze srdicka preji jen a jen stesticko a at ti vyjde miminko co nejdriv znam tve pocity a tezko se to dela a lehko rika ale neprestavej doufat nevzdavej to :wink: :hug: za me doporucuji CAR GENNET skvele jednani a snad ty nejnizsi ceny co jsem zaslechla :wink:

 
Ivy5
Echt Kelišová 8254 příspěvků 18.05.11 15:19

Pavučinko-píšeš že si se sem dostala zázrakem,protože neumíš s internetem.Vidíš-zázraky se totiž dějí a nic co se děje není náhoda-vše je jak má být.Věř,že jednou se to povede,jen se nesmíš vzdát a především(já vím,že to je to nejtěžší)na to nemyslet-když sis přečetla co tu holky radí a zažily,tak to je také vidět,že psychika je nejvíc-když víš jak je na tom Tvé tělo a co lze a nelze.Jde o to se správně trefit do správného životaschopného vajucha.Je moc škoda(to jsem na tom stejně)ež jsi to bohužel neřešila před 40roce života abys to měla zdarma-to mi moc štve,že platíme zdravotní jako všichni,věk rodiček se prodloužil,není to jako dřív a matka po 40 již není dle gynekologů vůbec nic zvláštního,ale pojišťovny nás hodili do starého železa-už by se s tím mělo nměco udělat-spojme se -a tlačme na pojišťovny a(t je to do 48!
Vonkacha-super příběh -úplně se mi postavily chlupy na rukoiu 8-o 8-o 8-o 8-o :potlesk: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec:
Caramell-také super :potlesk: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec:
Pavučinko-jsem z party holek po 40 co se všechny snažíme o miminko-a některým už se povedlo :potlesk: mánme tam i přirozeně 42 a jiné čekající mímo po IVF.Je to parta neskutečně skvělých holek a řeším již všemožné,ale moc si navzájem za každé situace pomáháme-popřemýšlej zda by Ti to mohlo pomoci a zda bys chtěla m,ezi nás-musely bychom Ti povolil pozvání-jsme uzavřená skupina a jsou tam nějaké podmínky přijetí a udržení se ve skupině,jako je aktivita-tedy dávat o sobě vědět-psát-nejenom číst apod.

Příspěvek upraven 18.05.11 v 15:24

 
Bibi30
Extra třída :D 10408 příspěvků 32 inzerátů 18.05.11 16:52

Ahoj Pavučinko, četla jsem tvůj deník a je mi líto, že to nevyšlo. Trochu vím jak ti je, protože nám se zatím taky nedaří. Sice trochu jinak, ale ve finále stejně. Já otěhotním, ale potrácím. Chtěla jsem Ti doporučit jedno pracoviště v Plzni. Jedná se o profesorku Zdenu Ulčovou-Gallovou ve fakultní nemocnici, je to gynekoložka a zabývá se reprodukční imunologií. Může to být i váš důvod proč to nejde. Nám tam problém zjistili a tak doufám, že to příště už vyjde. Paní profesorka je úžasná a proklepnou vás tam důkladně. Takže být tebou tak se objednám tam (doporučení ti napíše gynekolog) a ona vás vyšetří a poradí co a jak dál. Nestojí to tebe nic, všechno je na pojišťovnu. No prostě tak, zkus o tom popřemýšlet. Jinak přeju hodně štěstí a ať se brzy zadaří :kytka:

 
emma12
Kelišová 5932 příspěvků 18.05.11 17:03

Pavučinko :hug: držím ti všechny palce do dalšího snažení a věřím že i ty si jednou pochováš svuj uzlíček štěstí :srdce:

 
slovat  18.05.11 19:33

Pavučinko jestli jsi z Prahy nebo okolí, podívej se na http://www.roseta.cz/ - je to rehabilitační zařízení s celostním pohledem a spolupracují s IVF centry - příprava na IVF, pánevní dno, Mojžíšová atd… Mají specialistu na ženské potíže + psycholožku se specializací na ženy atd… Něco určitě hradí pojišťovna. Moje dvě kamarádky tam chodily cvičit, když se léčily na neplodnost a obě jsou teď těhotné.
A ještě vím, že má dobré výsledky MUDr. Bednářová. Je to lékařka, ale dělá čínskou medicínu a hodně se zabývá neplodností. Prý je výborná. Neslibuje nemožné, ale kombinuje západní a východní medicínu a pomáhá „vyladit“ organismus. Ta jedna kamarádka k ní p x potratech chodila. Tel. je 777042764. Myslím na tebe.

 
chica.p.
Kelišová 5813 příspěvků 18.05.11 21:57

Pavucinko, moc mě to mrzí,že jste zatím neměli štěstí,ale doufám že se už konečně vše v dobré obrátí a andělíček nad vámi stojí a povede se vám co nejdříve miminko :hug: :hug: Musí to jít,hlavně se aspoň snaž být co nejvíc v klidu,v pohodě,je to těžké ale aspoň se o to snaž.Musí to vyjít,držím všechny prsty a vy to dokážete :hug: :hug: :hug:

 
Bin
Kecalka 465 příspěvků 18.05.11 23:01

nečetla jsem všechny příspěvky, ale máš za sebou imunologický vyšteření? v tomhle věku totiž je to ten problém, proč se ani IVF nedaří..u mě se nedařilo a to mi bylo 30 a doktor mi řek, že v tomhle věku se už tělo ženy brání nejen proti spermiím, ale i proti zavedenýmu embryu…měla jsem alergii na embryonální obal a léčba na 3 měsíce to vyřešila a dneska mi tu spinkají dvojčata po 5ti letým boji. nenech se odbýt, kdyby nechtěli udělat vyšetření. jo a taky genetiku..ale to snad doufám taky máte, když říkáš, že vše vyšetřovali… :nevim:

držím pěsti na podzim :kytka:

 
lenap  19.05.11 00:29

Ahoj Pavučinko,moc dobře vim jak se cítíš.My jsme se snažili 5 let.Po prvním IVF jsem sice otěhotněla,ale po třech týdnech to odešlo,druhé nevyšlo vůbec,tehdy jsem byla taky přesvědčená že se to určitě povedlo a když jsem se dozvěděla že né bylo to pro mě strašné zklamání a hodně jsem to obrečela,na třetí pokus jsem šla s tím že pokud se to nepovede,tak zažádáme o adopci,už jsem tomu moc nevěřila a povedlo se,teď mi tady běhají dva krásní chlapečci.
Chci ti taky poradit,že pokud nemáš imunologické vyšetření,tak na něm trvej.U nas byl problém nejen fyzický,ale i v té imunitě,takže na IVF jsem šla až po půlroční léčbě,jinak by ty pokusy byly zbytečné. Přeji Ti hodně štěstí.

 
Minutet
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 19.05.11 06:44

Také se přidávám s držením palečků-i na nohou. :srdce: A také přidávám dva šťastné případy z mého okolí-kamarádka,od mládí bezčetné vyšetření,nakonec s papírem neplodnosti,ve 45 letech otěhotněla.A další známá,také po čtyřicítce snažení vzdala,adoptovali krásnou holčičku,které za dva roky přibyl přirozenou cestou bratříček.Jo jo-příroda je mocná čarodějka :lol: Proto nezoufej a věř,my věříme s tebou :palec: :lol:

 
Pavučinka 18
Nováček 4 příspěvky 19.05.11 11:42
Děkuji moc všem..jste prostě všechny úžásný...

Holky, Vy jste všechny prostě skvělý…tolik opory, podpory a pochopení od Vás všech jsem vůbec nečekala,a tak moc mi to pomáhá a dává sílu jít dál…zkrátka děkuju děkuju děkuju :srdce: :srdce: :srdce: .. Včera jsem mluvila se svojí p.doktorkou která je převlečený anděl, je opravdu úžasná, chodím k Apolináři do CARu jak mi zde doporučovala už i Klaraja,a má ve všem pravdu co zde napsala,(p.doktor se připravovala na atestaci a biflovala se, ale i tak přišla ve svém studentském volnu aby mi tam osobně zavedla ty moje úžasně skvělý dvě embryjka co se měly tak k světu,a byla to i ona, co mě přemluvila,at si tam nechám vložit obě dvě, že to je mnohem větší šance na otěhotnění, protože já byla hned od začátku proti, dvojčátka jsem nechtěla, máme v rodině troje, a vím co to je pro tu maminku za záhul,od 13ti let jsem vychovávala ségru s bráchou,a do dnes je beru jako svoje dětičky,a někdy to byl fakt záhul, no ale dala jsem na její zkušenost a radu,a nechala si tam vložit obě..),a p.doktorka mi včera řekla,at´ zatím neházím flintu do žita, at´ počkám na menstruaci kterou ještě nemám, potom at´si udělám znova test,a pak se uvidí co bude dál, že tam měla už opravdu případy, kdy byl test negativní,pak pocity přesně na menstruaci jako mám přesně já že to dostanu každou minutu,a ve finále to bylo pozitivní… Tak jsem tedy souhlasila, že počkám, zatím jsem to pořád nedostala, ale bříško mám opravdu jak balon,a ač tomu už opravdu vůbec nevěřím, zajedu koupit ještě jeden test( už čtvrtý ),a uvidím…to by byl asi opravdu největší zázrak v mém životě… Psali jste, jestli jsme podstoupili imunologii, tak tohle vyšetření nám dělali hned v začátcích, doufám teda že je to jedno a to samé jak jsi psala ty Bin(nevím jestli se do toho počítá i alergie na obal embr.), ještě jsem si tenkrát dělala legraci, že je to dobrý miláčku, alergii na tebe nemám…tak nevím, jestli toto vyšetření se vztahuje kompletně na tohle všechno. Jsem z toho ze všeho tak zmatená, vím že nejsem sama, tak moc holčin okolo mě prožívá to samé, tak moc ženských trpí a souží se…to není fér.. Taky jsem strašně moc chtěla poděkovat Tobě Ivy5 za Tvoje pozvání do skupiny, byla by to pro mě velká čest, Vaše rady, zkušenosti a pochopení a podpora by mi asi hodně pomohli, už ted´mě strašně držíte nad vodou, normálně se netu fakt vyhejbám, nezvládám to časově, ale tolik rad a vlastních zkušeností a prožitků mi může málokdo nabídnout…ještě jednou moc moc děkuji… Holčičky moje zlatý, ještě jednou všem strašně moc děkuju,a jedu si koupit ten test..měla jsem to dostat v úterý, dneska je čtvrtek, v úterý byl test negativní, tak uvidíme jak na tom budu dneska…byl by to opravdu zázrak… HOLKY DEKUJU!!!!!!!! :srdce: :srdce: :srdce: …pa…

 
beruska7908  19.05.11 13:40

Pavucinkodrzim palce,at je test pozitivni :hug:

 
klaraja
Kecalka 454 příspěvků 19.05.11 14:18

PAvučinko…to zní velmi nadějně :hug: ..těším se, že nám dáš vědět, že bříško máš nafouknuté z úúúplně jiného důvodu…věřím tomu!!!!

 
Bin
Kecalka 465 příspěvků 20.05.11 09:18

taky moc držím pěsti… :palec:

 
Silvi.100
Extra třída :D 12693 příspěvků 20.05.11 12:54

Pavučinko vím dobře, co cítíš a mrzí mě to :-( drž se a buď silná :huban:

 
Silvi.100
Extra třída :D 12693 příspěvků 20.05.11 12:59

jéé tak je ještě naděje? držím palce!!

 
maltik2008
Kecalka 371 příspěvků 23.05.11 20:08

holka co chces ve 43 s deckem? i kdyz uz to zkousite 7 let,to ti bylo 36 - dost pozde na prvni dite. je to sice krute,ale litovat te jak druzi nebudu.kazdy si je sveho stesti strujcem,ale v techto letech je to dost nezodpovedne.ona ta priroda dobre vi,proc ne!!!

 
kačle
Nováček 4 příspěvky 23.05.11 20:23

Zdravím, taky nám to nešlo, trvalo to skoro 3 roky........před měsícem, jsem objednala Gynex a dnes se mi na testu oběvily // :srdce: . Zkus to, taky jsme na to poád myslela a myslela, že už už to bude a vždycky jsem to dostala. Přeju hodně štěstí !!! :potlesk:

 
kačle
Nováček 4 příspěvky 23.05.11 20:23

Zdravím, taky nám to nešlo, trvalo to skoro 3 roky........před měsícem, jsem objednala Gynex a dnes se mi na testu oběvily // :srdce: . Zkus to, taky jsme na to poád myslela a myslela, že už už to bude a vždycky jsem to dostala. Přeju hodně štěstí !!! :potlesk:

 
alpen
Kecalka 366 příspěvků 23.05.11 20:33

Pavučinko přečela jsem tvůj deníček a držím pěsti ať jsi taky šťastná a zadaří se a v nejbližší době držíš v rukách ten krásny uzlíček štěstí :hug:

 
Cee
Kecalka 113 příspěvků 23.05.11 21:59

Milý Maltíku 2008, …víš on každý nemá štěstí třebas na partnera… a toho pravého potká cca kolem 35 i později a zplodit jen tak dítě s MAGOREM…jen abych měla dítě…protože mi tikaj hodiny…je velká nezodpovědnos­t!!!!!a sobectví /považ drobka,který je odsouzen k tomu, že rodinu mít nebude,protože máma se s tátou nesnese…/
a za druhý,někdo se třebas kolem 30 let dozví, že má rakovinu a musí se odléčit…pak musí také nějakou dobu čekat než začne se snažením a to ti je třebas už kolem těch 36 a tak začneš…
takže milý Malvíku buď ráda že tobě to vyšlo a nesuď druhé.

Jinak tobě Pavučinko hodně štěstíčka a brzy uzlíčka, moc si ho zasloužíš!!!A určo brzy bude…Nám vyšlo v mých 39a nyní po 2 letech se (jestli zlomím manžu :jazyk: ) chceeme snažit ještě!!!! :potlesk:

 
Graz
Závislačka 3495 příspěvků 24.05.11 16:04

Maltik2008 - to by mě zajímalo, co bys řekla mně - i přesto, že jsem toho správného chlapa potkala docela brzo (snažíme se od mých 25 let), i přesto, že u nás lékaři nikdy nenašli žádný problém, snažíme se o dítě marně už osmým rokem.
Máš pravdu v tom, že příroda ví nejlíp, proč to dělá, ale zase na druhou stranu - když se kouknu na fotku u tvého nicku, předpokládám, že děti máš. Pak ale nemůžeš nikdy pochopit co to je marně toužit po dítěti - a věk v té obrovské (nenaplněné) touze nehraje vůbec žádnou roli!

 
Bin
Kecalka 465 příspěvků 25.05.11 10:09

když čtu takový příspěvky jako ty od Maltika…tak jsem zároveň nas.aná a zároveň je mi smutno. NECHÁPU…proč si někdo do pr… myslí, že každej, kdo si pořizuje děti v pozdějším věku je jen sobeckej kariéstita…milý Maltíku uvedu Ti 3 příběhy…

1. mojí kamarádce letos bylo 30 a smutně kouká na všechny šťastný páry kolem sebe…touží po lásce a dětech a není jí přáno i když je to krásná, milá a chytrá ženská…prostě nemá na chlapy štěstí…to si má dítě někde upíchnout a 10tis nájem pak platit z čeho, až bude na mateřský? a když půjde do práce…tak jí plno lidí odsoudí, že není s miminem doma a dělá kariéru a že si ho teda neměla pořizovat… :zed:

2.známá měla dítě ve dvaceti…ale když bylo holce 15 došlo k tragický nehodě…aby si známá nesáhla na život a nešla za svým dítětem…pořídila si dítě v 36ti…

3. někdso se snaží o dítě od 20ti, ale když po dvou letech přijde k doktorovi a řekne, že to nejde, tak doktor máchne rukou a řekne „přijďte, až vám bude třicet“…po odstěhování se do Prahy vyhledá daný pár CAR již ve 26ti…i přesto se podaří dítě až za dlouhých 6 let…bylo snad ve 22 pozdě to začít řešit???

nesuď ostatní, pokud neznáš jejich příběh!! :cert:

Příspěvek upraven 25.05.11 v 10:10

 
PT123
Neúnavná pisatelka 17278 příspěvků 25.05.11 19:04

Pavučinko hlavně se nevzdávej - ať si kdo chce co říká. Maltik2008 asi budu hnusná, ale nemáš vůbec tušení o čem mluvíš. Neumíš si představit co je to toužit po dítěti a vědět, že ti jenom touha nepomůže.
Mě je 31 snažit jsem se začala s manželem když mi bylo 28 a jak to dopadlo??? Klidně jsem si mohla odpustit 7 let antikoncepce.
Pavučinko nevím jestli svým věkem splňujete s přítelem podmínky adopce, ale může to být cesta. Hlavně se nevzdávat. :hug:

 
emma12
Kelišová 5932 příspěvků 25.05.11 20:38

To co napsala Maltik2008 je dost :cert: podle fota má sama tři děti a evidentně neví jaké to je něčím takovým procházet .
Pavučinko nevzdávej to možná ti není dvacet ,ale určitě budeš skvělá máma :hug: lepší než některá arogantní mladá :zed:

Příspěvek upraven 26.05.11 v 10:47

 
Otylka
Zasloužilá kecalka 947 příspěvků 25.06.11 19:51

MALTIK - nedá mi to nereagovat!!!! Viš houby o pisatelce tohoto deníčku a je to od tebe hodně bezohledné, ale dle fotky u tvého nicku soudím, že ty jsi problémy asi nikdy neměla. Nevím co bys třeba řekla mě… Ve 27 letech jsem poprvé přišla o miminko, ale s manželem jsme si říkali jsme mladí ještě máme čas.. Po třech letech jsme začali opět zkoušet a mě pak rána …ve 30 letech mi zdělili, že mám rakovinu. Následovala chemo a ozařování. Nimimálně 2 roky NESMÍŠ mít děti. Bohužel manžel si našel jinou - následoval rozvod…ve 33 jsem zůstala sama…chvilku to trvalo ale ankonec sama nejsem…snažíme se již 5 let - mám za sebou 2 neúspěšné spontánní těhu, spoustu vyšetření, léčby a léků, pak 3 IVF, 1 nativ.. letos mi bude 39 a veř, že řešíme vše dost intenzivně. Ono pokud jsi sama není možné řešit touhu po mimi v CAru.

Matlik - než příště něco napíšeš, tak trouchu přemýšlej!!!

 
suvik
Nadpozemská drbna 25223 příspěvků 25.06.11 20:02

Na mou kamarádku se chlap vykašlal v 34 letech - o dítě se snažili dva roky s pomocí CARu. Teď bude hledat nového partnera (až ji přejde smutek), dítě by určitě nějaké chtěla.

V očích lidí jako je Maltik je to ale nezodpovědná osoba že :-? . Jak smutné, Maltiku, jak smutné a jak jednoduché takto přemýšlet.

 
mertinka
Kecalka 397 příspěvků 26.06.11 20:34

V jedne s diskuzy jsme vycetla ,ze mas Maltiku 5 deti,21,20,13,5 a 3 roky…opravdu nevim jak muzes toto napsat zenske co se snazi zoufale o dite..radeji bez komentare..... :-(

 
DASJANKA  29.01.12 18:58
proč

jsi k pAVUČINCE TAG HNUSNÝ/Á :evil: :pocitac:

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama