Zebřičkový deníček 156. díl

Snažení

Ahoj holky, jak jsem slíbila Maru tak za ni dneska píšu deníček a doufám, že si to na Šumavě hezky užívá a připravuje se pomalu na ty svoje dvojčátka, které jí předpověděla Monička:) Přemýšlela jsem o čem vám budu psát a budete se možná trochu divit, ale nebude to vyprávění o mě. O tom, že mám za sebou jednu bolavou životní zkušenost víte, sem tam se o tom zmíním i v našich deníčcích protože před tím nezavírám oči a pořád to ke mě patří a patřit bude. Pak bych mohla psát o porodu Adámka, ale už to budou dva roky takže je to neaktuální:) a myslím, že za chvíli nám bude popisovat své čerstvé zážitky z porodu Kati nebo Andrejka tak to nechám na nich:)

Takže jsem se rozhodla nás v tomto deníčku trochu odtajnit protože se skoro všechny schováváte pod přezdívkami a vlastně málo kdo ví (teda pokud nestudoval pozorně náš seznámek) jak se vlastně jmenujeme a co které jméno znamená:-)

Myslím, že se sluší abych začla naší šéfovou:-) Takže naše šéfová MARU není Maruška jak by se mohlo na první pohled zdát, ale je to Markéta:-)
Jméno MARKÉTA znamená perla a je to jméno původem íránské. Nosí jej celkem 55.187 obyvatel České republiky

Pak tady máme početnou skupinu Jitek a mezi ně patří např. Jitutu32, Lostris, Jiitulle
Jméno JITKA znamená židovka, žena z Judeje a je to jméno původem hebrejské. Nosí jej celkem 81.246 obyvatel České republiky. Svátek připadá na 5. prosinec.

Další početnou skupinu tvoří Kateřiny mezi ně patří např. Kati, Karla, Kotě
Jméno KATEŘINA znamená čistá, cudná, mravná a je to jméno původem řecké. Nosí jej celkem 105.587 obyvatel České republiky. Svátek připadá na 25. listopad ****
Pak tady máme Moniky a to jsou Monička a Alex
Jméno MONIKA znamená bohyně; rádkyně a je to jméno původem řecké nebo latinské. Nosí jej celkem 62.182 obyvatel České republiky. Svátek připadá na 21. květen ****
Je mezi námi taky Petra. Hádejte kdo to je? Je to Adka
Jméno PETRA znamená skála, skálopevná a je to jméno původem řecké. Nosí jej celkem 101.243 obyvatel České republiky. Svátek připadá na 17. srpen.

Pak tady máme Šárku a tou je Kaitlin `Jméno ŠÁRKA znamená horský hřbet, návrší a je to jméno původem české. Nosí jej celkem 36.438 obyvatel České republiky. ``

A taky jednu Kristinu což bylo pro mě největší překvapení. Je to Andrea 2. Doufám, že jsem to nepopletla:-)
Jméno KRISTINA nosí 7.917 obyvatel České republiky. Jeho význam ale zatím v naší databázi není zanesen.
Toto jméno má také verzi KRISTÍNA, kterou nosí 983 lidí. ``

Další je jméno Michaela v našem deníčku je to Michaela VE a Míšenka
Jméno MICHAELA znamená podobná Bohu, jako Bůh a je to jméno původem hebrejské. Nosí jej celkem 71.606 obyvatel České republiky. Svátek připadá na 19. říjen

Alena a to je naše Twiggi
Jméno ALENA znamená světlo, pochodeň a je to jméno původem řecké. Nosí jej celkem 110.817 obyvatel České republiky. Svátek připadá na 13. srpen ****
A taky máme Simonu což je Sima
Jméno SIMONA znamená slyšící, naslouchající. Nosí jej celkem 26.153 obyvatel České republiky. Svátek připadá na 12. prosinec.

Další v pořadí je Romana a tou je Žabucha
Jméno ROMANA znamená římská; Římanka. Nosí jej celkem 22.060 obyvatel České republiky. Svátek připadá na 18. listopad.

Pak je tady Andrea což jsem já a to všechny víte protože se nepodepisuju přezdívkou:-)
Jméno ANDREA znamená odvážná, statná a je to jméno původem řecké. Nosí jej celkem 38.523 obyvatel České republiky. Svátek připadá na 26. září.

Taky máme jednu Daniela tedy Miu
Jméno DANIELA znamená Bůh je můj soudce. Nosí jej celkem 24.478 obyvatel České republiky. Svátek připadá na 9. září.

Dále je tady Božena což je Nella
Jméno BOŽENA znamená Bohem obdařená, blahoslavená a je to jméno původem české. Nosí jej celkem 61.102 obyvatel České republiky.

Pak Renata nebo-li Rafuška
Jméno RENATA znamená znovuzrozená, obrozená a je to jméno původem latinské. Nosí jej celkem 31.113 obyvatel České republiky. Svátek připadá na 13. říjen.
Toto jméno má také verzi RENÁTA, kterou nosí 16.287 lidí.

A taky je mezi námi jedna novomanželka, která si právě užívá svatební cesty tedy Lenka nebo-li Leňule
Jméno LENKA znamená Helenka nebo Magdalenka (zkrácenina). Nosí jej celkem 118.479 obyvatel České republiky. Svátek připadá na 21. únor

********
A taky Zdenka nebo-li Zdenca, ale tady si nejsem jistá a taky údaje platí jen pro ČR.
Jméno ZDEŇKA nosí 80.487 obyvatel České republiky. Jeho význam ale zatím v naší databázi není zanesen.
Toto jméno má také verzi ZDENKA, kterou nosí 32.807 lidí.

A v neposlední řadě Martina a tou je Amálie
Jméno MARTINA znamená zasvěcená bohu Martovi; bojovná a je to jméno původem latinské. Nosí jej celkem 80.356 obyvatel České republiky. Svátek připadá na 17. červenec.

Holčinky, vím že tady nejsou jména všech, ale pokud některé chybí tak to není nijak osobní mám vás všechny moc ráda a doufám, že se na mě nezlobíte, že jsem vás teda trošku odtajnila:-)

Všem vám přeji krásnou neděli a ať je u vás lepší počasí než tady v Ostravě, kde je zataženo a prší:-(

Zatím papa

Andrea a Adámek`

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 29.04.07 18:24

První!!!!!

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 29.04.07 18:30

Andrejko, moc milý deníček :-)
A o tvém porodu bych si taky přečetla moc ráda, vždyť brzy budete mít narozeninky :-) No a potom nám můžeš popsat tvé plánované otěhotnění a pocity těhulky s malým lumpíkem motajícím se mezi nevolnostma, přibývajícíma kilama, otokama a rostoucím bříškem :-))))

Adka alias odtajněná Petra ;-)

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 29.04.07 19:06

tak mi to nedalo a musim aj takto zo spitala pridat prispevok.Zdenca je zdenka to je fakt ale ja sa musim priznat ze som povodne krstena Zuzana. a to je sa mi tak zda tiez hebrejske meno :-).mam sa fajn inak v spitali mi je fajn mam to tu all inclusive z postele vyhlad rovno na telku balkon na izbe…no skratka rekreacia ako vysita.Moze mi v pohode zavidiet aj MARU zo sumavy :-)) paaaa a idem zas nieco solidne robit :-) lezat a vegetit.

 
Jiitulle
Kecalka 213 příspěvků 29.04.07 19:13

To jsi napsala mooooc hezky,aspoň konečně o vás vím něco víc

 
Andrea2
Kecalka 422 příspěvků 29.04.07 19:43

Ahoj ANDREJKO,
díky za nový deníček, moc se mi líbil.
Pobavila jsem se, když jsi psala o překvapení u mého jména:-)). Já jsem se původně snažila vymyslet nějakou inteligentní přezdívku (ha, ha), ale protože mě nic nenapadlo, tak jsem užila jméno Andrea, což je moje druhé jméno, které mám po své kmotře:-).
My jsme zůstali v Praze, protože k nám na víkend přijeli kamarádi z Berlína, tak trávíme čas společně.
Jinak vám všem přeju krásný zbytek volných dnů a už se těším na vaše zážitky.
Andrea2+Eliška+Ka­čenka(36+5tt)

 
Jiitulle
Kecalka 213 příspěvků 30.04.07 08:35

Tak dneska se chystáme na Vranovskou přehradu,jsme pozvaní na „pálení čarodějnic“.Měli jsme jet,už dneska ráno,ale moje drahá polovička nedostala dovolenou,tak pojjedeme,odpo­lene.Zůstaneme tam až do zítřka a potom zase hurá do práce.
Tak si pěkně všichni užívejte prvního máje,a hlavně ať dostanete polibek pod rozkvetlím stromem.Ale nevim,kde ho budeme hledat,protože už je všechno odkvetlý :-D

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 30.04.07 10:03

Ahojte Zebřulky!

Ajjaa - moc hezký nápad na deníček, opravdu mě některá jména překvapily. Je zvláštní, že jsem nad tím nikdy moc nepřemýšlela.

Andrea2 - tak co holky? Pořád se držíte, co? Aby nás Kačenka nakonec nepředběhla, těch pár dnů nehraje roli a Jája jistě bude lenoch, jako všichni kluci :-)

Dnes proběhla naše další kontrola, byla jsem strašně zvědavá, jestli se něco změnilo. A…???

A je to téměř stejné, tak jak jsem očekávala. Číper spotřebován, branka se otevírá na 2 cm, hlavička hodně naléhá. Jednoduše řečeno, jsme připraveni k porodu, teď už to záleží jen na Jájovi, kdy se rozhodne přijít na svět.  Já  myslím, že nejdříve to bude až tak tento víkend a nebo i později. Přece jenom si pořád myslím, že bych měla brát v úvahu termín porodu podle MS (19.5.), když jsme byli na IVF a tam je den oplození jasný. Ale co, ať je to kdy chce, ten týden není velký rozdíl. Na Jáju se už těšíme, jen by mohl ještě tak týden vydržet, aby trošku přibral. I když mám pocit a manža taky, že mi bříško ještě roste a Jája síli. Mám zase další kilo nahoru, takže už 13 kilo navíc!

O víkendu jsem byla u rodičů a na chalupě, ale dnes jsme doma, protože manža musel do práce. Zítra uvidíme, moc dopředu neplánujeme, nejspíš tak nanejvíš zajedeme na chalupu.

Asi tu dnes bude mrtvo, protože máte jistě dovolenou, ale i tak ještě za váma mrknu! Pa Kati+Jája 38+2tt

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 30.04.07 10:09

Ještě jsem zapomněla připsat : jestli do té doby neporodím, tak další kontrola+KTG na týden 7.5.

kati

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 30.04.07 10:12

Ahoj holky,
zdravím jenom v rychlosti!

Ajjo - ty jména to byl dobrý nápad, nikdy jsem nezkoumala, co to moje znamená!

Jinak moc a moc prosím pošlete penízky na srazík, zatím mi dorazily jenom dvoje, jedny jsou určitě od Moniky, ty druhý nevím, ale zdá se mi to málo, mělo nás být deset, takže podle toho jsem brala tu zálohu! Dneska tam ještě zavolám, že jí to přinesu do konce týdne, tak doufám, že to dopadne!
Jinak se mějte moc hezky a ať vás dneska neupálí!!!!

Jo a víkendík byl skvělý, malý je zlatíčko, škoda že musel dneska k mámě, prý jedou k ségře toho jejího debila (jinak ho fakt nazvat neumím!), no však mi povídal, že mu mám sladkosti od babičky nechat u nás, aby mu je nesnědl! No fakt nechápu, jak může jíst dětem sladkosti! Je to prostě debil!!! Ale malej to má moc dobře v hlavičce srovnaný!!!!

 
misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 30.04.07 12:03

Ahojky  

Andrej  -  Ajjo  - moc  hezký  deníček,  docela jsi mě  překvapila  s těmi   jmény, kdo se za přezdívkami skrývá.  Jo  a popis  porodu to já taky můžu číst  donekonečna.  Vždy mě to dojme.  

Kati  -teda  tak už do  finále  jo?no já  rodila přesně  39+0,teda tak  teď  m ůžeš  rodit každý den,ježiš  já ti tak závidím. za chvíli  budeš  mít  Jáju v náručí    

No  a jak  se máme  my?Anička je  chudinka moje nemocná, šíleně chrochtá,má rýmu  a kašel.  Asi jsme   to chytly na plavání,jelikož já stím   taky trošku bojuju a to   od doby kdy  jsme  byly  plavat. V noci  mi nespinká, a  trošku se dusí jak  jí ta rýma teče  do krku, no takže nespím  i já, ale je  mi jí tak  líto. Dostalo  se  jí   to i do očiček,takže opět na mě  kouká smutnejma nemocnejma  očičkama  a mě se  chce  pokaždé brečet. Já vím že bude nemocná ještě tisíckrát,ale  prostě vidět ten pohled, kdy vaše dítě  je  nemocné a hledá u vás  pomoc a  vy mu pomoci  nemůžete,jej hrozný.ale teplotu  nemá, a baští.a to je základ.  

Jo a naučila  se  paci  paci,takže cokoliv po  ní chci,tak  začne tleskat a dělat paci paci a směje se u toho.zlatíčko moje.  

tak se  mějte krásně, a zatím  

Míšenka+nemocinkaná Anička  chudinka  moje největší

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 30.04.07 19:41

Míšenko, hlavní je, že Anička papá. Doporučuju hodně odsávat (nejlépe vysavačem) a zvednout postýlku, aby měla hlavičku výš a tolik jí to nebude v noci dráždit. držte se, chápu jak ti je i pitomá rýmy se mnou mává, když vidím jak Viki není dobře a já jí můžu akorát chlácholit v náručí (ale i to jí pomáhá). Držte se.

Adka

 
misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 30.04.07 21:49

Adko - no odsáváme jak to jde, jen  mi  u toho Anička  šíleně řve jak tur.já se  pak  bojím  abych jí neublížila. ještě  jí  občas vystříkávám  nosánek  mořskou vodou -  Sterimar.no taky  u toho ječí.a ještě mi najednou spinká na  bříšku.to taky nedělala.doufej­me,   že to brzo přejde.No taky pořád  chovám  a muchluju  a pusinkuju  a objímám.nejradši bych to  vysála z ní ať  je  špatně mě a jí dobře.    

Míša

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 30.04.07 22:25

No jo, to by každá máma radši vzala na sebe, ale bohužel to nejde… jestli máš tu odsávačku na vysavač, tak jí ublížit nemůžeš, Anička je ještě poměrně prcek, tak jí snadno přepereš, po pár odsáváních máš cvik a je to za pár vteřin. My nedávno odsávali asi 30 denně a už je ze mě profík. sice Viki i smrká, ale ještě nemá takovou sílu aby to vysmrkala všechno. a ta poloha na bříšku - Viki tak spinká akorát při rýmě, tak se jim asi líp dýchá. Zkuste ještě podepřít tu postýlku, aby měla hlavičku vejš a třeba namoč plenu a přehoď přes postýlku, bude se jí líp dýchat. Přeju ať to brzy přejde.

A.

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 01.05.07 18:55

ahojky zebřičky:-)  

tak jsme doma z chaloupky a jak jsme si užívali a jaké drama nám Barunka přichystala ( bylyi jsme i v nemocnici ) Vám napíšu večer - toje napínání co, ale dopadlo to dobře - nejhůř jsem asi dopadla já - to se dozvím zítra. No netahejte to ze mě večer písnu co a jak. tak zatím pa Monika a malej špinavej sociál :-DDDDDDD  

Přečtu, dočtu a písnu    

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 01.05.07 20:32

Ahoj holky,  

zdravím vás po pár dnech a jsem ráda, že se vám deníček aspoň trochu líbil:-) Klidně teda příště popíšu svůj porod:-)  

My jsme byli v sobotu na rybách. Adi nadšený z prutů a z házení kamínků:-) takže asi koupíme nějaký dětský prut na narozeniny. Kromě soboty počasí nebylo nic moc a fakt zima takže jsme nevýletovali a ještě k tomu si Adámek udělal úraz takže vůbec nechodil a byl zase jako miminko:-( Spadl přes práh, ale fakt škaredě a zůstal ležet. Vÿpadalo to, že to snad má zlomené jeli jsme do nemocnice tam nás poslali na rtg, ale zlomené to naštěstí není jen naražené. Dneska už ale pomalu vstal a odpoledne začal i chodit tak jsem ráda. Vozili jsme ho jen v kočátku a bez bot protože ho ta nožka tak bolela, že mu nešla nazout. No hlavně, že už ho to přestává bolet a zase nám chodí:-)  

Včera jsme čistili koberce ať to tady trochu vypadá a moje babička měla Adámka celé odpololedne venku. Seděl poslušně  v kočárku jen aby si na tu nožku nestoupl:-( ale zvládli to spolu a vrátili se z venku spokojení jako vždycky:-)  

MONI: sice zatím nevím co se Barunce přihodilo, ale to už je snad něco víc než náhody nemyslíš? Doufám, že jste všichni v pořádku.  

Díváme se na hokej tak zatím papa  

Andrea a Adámek        

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 01.05.07 20:40

TWIGGI: tak to je super, že jste si hezky užili s malým. Už má rozum tak určitě moc dobře ví kdo to s ním myslí dobře a kdo ho má rád:-) Peníze jsem posílala minulý týden, ale už nevím přesně který den tak snad dorazí v pořádku.  

MÍŠENKA: snad už je Aničce lépe.  

KATI: tak co vy s Jájou? Určitě je ještě u maminky v bříšku že jo:-)  

ANDREJKO: a kdo ti vymýšlel jméno? Kristina s měkkým i se mi moc líbí:-)  

ADKA: pozdravujeme Viktorku:-)  

KOTĚ: jak se cítíš ty moje spolusnažilko pro tento měsíc:-)))?  

A+A

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 01.05.07 21:04

Ahojte Zebřulky!

Twiggi - to je fajn, že jste si malého hezky užili. Myslím, že je do života dobře připraven z té své rodiny, už ví, jak to chodí a ví jak na ně.

Misenka - už je snad Aničce lépe. Myslím, že to budu taky tak prožívat, jako vy všechny maminy.

Ajjaa, Monicka - teda, co ty vaše děti nemají všechno společné, už i úrazy! Hlavně, že jsou v pořádku!!!

Holky, už se těším, že vás tu bude zítra víc a napíšete, jak jste se měly!

Tak, co? Jste políbené? Já ne:-((( Manža na to zapomněl, i když jsme byli na chalupě, pak u našich, všude kvetly stromy a obě mamky mu to připomínaly. A on nic. Docela mě to mrzí :-(. Tak snad s Jájou neuschneme.

Tak jste jistě pochopily, že je Jája ještě v bříšku. Myslím, že to opravdu vydržíme nejméně do konce tohoto týdne a možná i do toho příštího :-)))

Pěkný večer Kati+Jája 38+3tt

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 01.05.07 22:23

Ahojky zebrunky, hlásím,ž e jsem zptáky ze Šumavy, bylo tam  nádherně a moc jsme sit o užili. Víc napíšu zítra ani jsem nečetla nic z deníčku tak to zítra napravím, mějte se pohodově papa Maru

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 01.05.07 22:29

Ahojky zebřičky:-)  

Tak to píšu podruhé a snad naposledy, protože  mi opravdu není dobře, ale výsledek se dozvím až zítra - no řekla bych, že to vypadá na angýnu:-O(((( OPravdu je mi mizerně a Barunka už taky začíná nudlat a pokašlávat:-(  

No a jak jsem psala -dnešní první máj byl opravdu vcelku vydařený - Barunka si chaloupku moc užívá - unudlaná a špinavá - prostě socka hadr:-D ale spokojená a usměvavá a ukecaná :-DDDDD No adle dneska při úprku dolů z louky k chatě upadla ( Nikdo neví jak ). No prostě vůbec nechodila - nemohla došlápnout na nohu,a le když jsem jí ošahávala tak nic -neplakala - jo sice stále dokola opakovala jauvajs a bolí a bebíčko,a le známe děti že:-D V každém případě, se to nelepčilo ani po obědě a spinkání - udělala dva kroky a padla jak šraňky. Tak jsme vyjeli na pohotovost - no holky na dětskou musel Zdenda sám beze mě,protože já jsem se mazala domů převlíknout, protože jsem jela ve špinavých tepláchách :-D No abych to urychlila - na dětské pohotovosti herečka hadr - op¨ět předvedla jak nemůže chodit tak ji doktorka poslala na chirurgii. Tak jsem už dorazila i já - Baruška slupla jablíčko a 6brumíkovo lodiček. No a pak dorazil pan doktor a Barunka u dveří spustila ajoj bebí není a pa :-D Doktor ji omakal a nic pak řekl postavte jí ať j¨de a naše Barunka jak modelka přešla místnostnost a vykecávala se sestrou.No styděli jsme se strašně -omluvili jsme se a šli spokojeně domů. Od té doby lítala jako čert. Tak toť naše májové story s tou naší héééérečkou:-O))))  

Ajja - no opravdu je to zvláštní viď a jestli mi ještě napíšeš, že to byla levá noha tak mě snad trefí:-D  Jinak moc hezký deníček a o porodu klidně napiš pak se ráda přidám i já:-D  

Kati - tak Jája je hodnej kluk - čeká na toho 5.5. viď. Jo a já jsem taky nepolíbená:_O) ale u nás to bylo tou Barunkou a u vás určitě nervozitou manži z blížícího se porodu. Ti chlapi to nesou těžce:-O)  

twiggi - doufám, že to tvoje malé zlatíčko uvidím i na srazíku:-O)  

Míšenka - doufám, že už je Aničce líp a neboj tohle jsme všechny obrečely a rady Adky určitě dodrž -Aničce se hodně uleví -a chladná místnost:-O)  

Adka -tak holky co je nového - doufám, že Viki řádí jako ďas:-D  

Maru - taky doufám, že sis Šumavu a dobré pitíčko užila, protože pak už bude útrum:-D  

Zdenca - tak co Sisa a jak sis rozmyslela ten náš srazík????  

Kotě - tak jak se cítíš naše mourovaté koťátko:-O)  

Leňulko - tak mladá paní už se těším na pořádné fotečky  

Andrea2- tak jak se máme holky -už se to taky blíží co - jejda utíká to strašně rychle  

No a vy ostatní -na koho jsem zapoměla - hlava je vygumovaná,a le zítra se vše doplní a zážitky s Barunkou na chalupě a zvířectvem - určitě se zasmějete až budu popisovat jak Barunka honila kůzlátka:-DDDDD  

Tak jdu do postele, protože Zdendami tu usnul u fotbalu a já se jdu ještě napařit a vycucnout nějakou tabletku na krk:-DDDDD  

Dobrou noc a sladké sny   přeje Monika - neupálená čarodějnice:-D a malá spící princeznička herečka    

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 02.05.07 10:14

Ahojky,
tak letím opět v rychlosti, Viki se proměnila ve vřešťana, tak je tu veselo :-( V noci se pořád budila, volala mě, teď má průjem, no růst zubů opravdu miluju…

Andrejko, Moničko, to je něco, takový náhody, úplně mě mrazí… Tak ať teď se shodujete jen na tom veselejším, Andrejka se snaží o mimi a Monička jí v tom samotnou určitě nenechá ;-) To byl jen tip :-)))
No s těma porodama byste mohly hezky navnadit Kati s Jájou ;-)

Moni, to víš, Viki řádí jak černá ruka, je to fakt náročný, v pondělí jsme převáželi embrya z Pronatalu do Gennetu, bylo to veselý, Viki se rozhodla, že v autě s námi je nuda a pořád chtěla vystupovat, což jsme jí samo nedovolili, tak aspoň vřískala, vykroutila se ze sedačky (!), okousala si sandálky, vypárala zip na kalhotech a pro jistotu mě ještě zlila šťávou :-) Moc hezký výlet.
Ty se brzy uzdrav!!!

Kati, už jdeš do finále, ty jo, brzy si Jáju pomazlíš.....

Adka a vřískající Viki

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 02.05.07 11:14

Ahojte Zebřulenky!

U nás svítí sluníčko a vypadá to, že tam bude trošku tepleji než včera.

Monicka - Barunka je opravdu herečka, ale hlavně, že to nic nebylo. Políbená jsem nakonec byla až dnes, když jsem to manželovi připomněla. Nesli jsme do sklepa kočárek, tak mě tam políbíl pod  meruňkovou marmeládou, no, strašná romantika :-)
Myslím, že Jája nečeká ani na toho 5.5., ten vykoukne ještě později, jsem o tom přesvědčená.
Tak co angína, je to lepší? U nás to taky začíná, moje mamka má angínu a manža mi začal taky poskrkávat. Snad to nechytnu, moc bych nechěla rodit s ucpaným nosem, natož s teplotama.

Adka - teda Viki je opravdu čertice! A to si všichni myslí, že jsou takoví jen kluci, ale jak tak čtu zážitky s Viki a Barunkou…holky, co budete dělat, až se vám narodí ti kluci?

Leňule - tak co svatba a svatební cesta. co mimčo??? Jsem zvědavá, tak rychle napiš!

Kotě - jak  se cítíš? Ještě týden, co a pak už budeš potvrzená těhu!

U nás nic nového, jen jsem nějaká pořád unavená. Včera jsem šla spát už před 22.h. Když chvíli něco dělám, tak začnu mít slabé nohy a cítím se unaveně. Ale hned to rozhýbu, včera jsem hrabala trávu, dnes jsem dávala dopořádku kuchyň a odpo půjdu na procházku. Taky se ještě snažím cvičit, ale už to nejde tak lehce :-)

Kati+Jája 38+4tt

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 02.05.07 12:26

Kati, zkus častěji odpočívat, to víš ta zátěž na konci těhu je pro nohy a klouby veliká. A pak už si fakt neodpočineš. Častěji během dne si hoď nožky na stůl, ať tě tolik nebolí a neotékají.
No co budu dělat? Budu doufat, že kluci budou hodnější. Ona Viki není zlobivá, je prostě svá, živá a netrpělivá (holt celá já).
Pozdravuj Jáju ;-)

Adka

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 02.05.07 13:22

Ahoj holky!
Tak mám penízky zatím jenom od čtyřech z vás! Od Maru, Kaitlin, Moniky a tak čtvrtá je myslím Panda. Napočítala jsem nás deset, teda beze mě, ale pořád mi ještě chybí, tak se mi prosím ozvěte!

Ajjo - tak možná jsi ta čtvrtá ty, já nevím jedny penízky byly bez jména u ostatních jméno bylo, ale poslaný byly z pošty, tak jsi to třeba ty!

Kati - tak to mu teda pěkně vynadej!!! Já jsem políbená určitě, no a s tím stromem to nevím, nějak nám všechno odkvétá!!!!

Moniko - tak to teda máte doma pořádnou herečku :o))) jo a zatím to vypadá, že malýho uvidíš, pořád to vychází na ten víkend co máme srazík, tak snad se to do tý doby neotočí!!!!

Adko - tak to je teda Viki pěkný číslo!!!!

 
kote
Ukecaná baba ;) 1075 příspěvků 02.05.07 15:55

**Nástěnka 1.část **

Zebřičky dočasně jednočárkové:

Adka007..- KET přelom květen / červen 2007
Agatha..
Agness..- 14.2.2006 zah­lášeno, že snažení o druhé dítko bude za 1,5-2 roky
Ajjaa…- 28.3.2007 zahlášen začátek snažení o sourozence pro Adámka
Ajinav…- 1.IUI - 3.1.2007
Alex012......- 4.IVF do konce roku 2007
Arny…-
Dalika - 3.IVF listopad 2006
Hanulka…- výhledově -  snažení o druhé dítko
Janka1…- 3.IVF květen 2007, 10.5. návštěva CAR
Jiitulle…
Kaitlin…- únor (?) 2007  - zažádáno o adopci (sourozenec pro Šimonka)
Kajdula…
Katy1.....- únor 2007 - IVF, 2.3. - konzultace v CAR
Kote…- léto 2006 - zažádáno o adopci, 25.4. IUI
Konopka.
Leňule + Alex1.....- 19.4. potvrzeno TĚHU v CAR
Lostris…
Maciasek…
MartulaR-2 
Maru......- 26.4. návštěva v CAR, 19.4. - hysteroskopie, 4.IVF - snad červen 2007
Marky.....
Monticka.. - únor 2007 - zahlášeno snažení o druhé dítko, duben 2007 - IUI
Nadulka…
Pajinkaa…
Panda.....- 2.1.2006 zahlášen začátek snažení
Rafuška..- říjen 2006 - zažádáno o adopci, podzim 2007 - druhá příprava na přijetí dítěte
Samsulka…
Sima......- KET  - květen 2007
Twiggi.....
Zdenca…- KET  - leden, únor 2007
Zabucha…- leden 2007 - zažádáno o adopci,  léto 2007 - IVF

Zebřičky dvoučárkové:

Andrea 2 -  4.5. 37+3 tt (Kačenka),  TP 22.5.2007
Danulenka - 24tt
JJ.........- 1.5. 20+6tt
Kati.......- 5.5. 39+ 0 tt,  (Jája), KTG + kontrola 7.5., TP 12.5.2007
LuciaM…- 2.5. 17+2 tt (Nezbedníček)
Lesina…- 2.5. 29tt
MichaelaVE…- 2.5. 14+2 tt (Brouček), TP 29.10.2007  

 
kote
Ukecaná baba ;) 1075 příspěvků 02.05.07 15:59

**Nástěnka 2.část **

Zebřičky se zebřičátky:  

Monicka…- 10.5.2005 v 10:56 hod. se narodila Barborka, měří 56 cm a váží 3680 g
Ajjaa......- 10.5.2005 ve 13:45 hod. se narodil Adámek, měří 54 cm a váží 3950 g
Andrea2…- 8.7.2005 v 6:15 hod. se narodila Eliška, měří 49 cm a váží 3250 g
Slanka*..- 8.7.2005 v 12:05 hod. se narodila Marianka, váží 3520 g
Jasmine..- 19.7.2005 v 1:10 hod. se narodil Filípek, měří 44 cm a váží 2560 g
Barbucha.- 18.8.2005 v 16:35 hod. se narodil Matyášek, měří 54 cm a váží 3880 g
Jarča......- 28.8.2005 ve 13:00 hod. se narodila Štěpánka,měří 50 cm a váží 3640 g
Bosorka..- 7.9.2005 v 8:19 hod. se narodil Honzík, měří 51cm a váží 3700 g
Adka007..- 4.10.2005 v 16:08 hod. se narodila Viktorka, měří 48 cm a váží 3150 g
Ivanka…- 12.10.2005 se narodila Miška, měří 51 cm a váží 3300 g
Olivia.....- 17.11.2005 v 0:30 hod. se narodila Adélka a váží 4008 g
Vendelina- 30.11.2005 v 8:55 hod. se narodila Emmička , měří 48 cm a váží 2600 g
BaruskaII- 10.12.2005 v 13:30 hod. se narodila Kačenka, měří 49 cm a váží 2140 g a Eliška, měří 48 cm a váží 2780 g
Lotranda..- 28.12.2005 v 10:00 hod. se narodila Michaelka, měří 49 cm a váží 3300 g
Wilma…- 31.12.2005 se narodila Adélka, měří 49,5 cm a váží 3250 g
Claudie…- 10.1.2006 v 12:50 hod. se narodil Matyášek, měří 51 cm a váží 3340 g
Ed.........- 5.2.2006 v 12:16 hod. se narodil Sebastiánek, váží 4120 g
Bohun…- 10.2.2006 v 0:24 hod. se narodila Lucinka, měří 49 cm a váží 2770 g
Babů>......- 21.2.2006 v 1:27 hod. se narodil Matyášek, měří 49 cm a váží 2740 g
Rysavka.-25.2.2006 v 0:37 hod. se narodila Markétka, měří 52 cm a váží 3550 g
Tinna.....- 27.2.2006 v 1:00 hod. se narodila Barunka, měří 50 cm a váží 3230 g
Marka…- 18.3.2006 v 13:55 hod. se narodila Markétka, měří 51 cm a váží 3150 g
Falco.....- 24.4.2006 v 8:15 hod. se narodila Klárka a Matýsek
Kaitlin…- 14.2.2006 se narodil Šimonek , od 3.5. je u mamky a taťky
Nothingn.- 26.5.2006 v 15:30 hod. se narodil Vojtíšek, měří 49 cm a váží 3410 g
Cami.....- 26.6.2006 se narodili Anička a Bertík , měří 46 cm a váží 2600 g
Narcisek.-   27.6.2006 se narodila Nikolka, měří 52 cm  a váží 3500 g
Karla.....-      12.7. 2006 se narodil Tomášek, měří 51 cm a váží 3850 g
NellaB…- 1.8.2006 se narodila Nelinka , měří 49 cm a váží 2970 g
Míšenka.- 6.9.2006 v 14:18 hod. se narodila Anička, měří 49 cm a váží 3440 g
Mikaa…- 27.9. 40+2 tt (Mikaaček), TP 25.9.2006 ????????
Pavca.....- 1.10.2006 se narodila Markétka, měří 54 cm a váží 4170 g
Mia.......- 28.11.2006 v 18:37 hod. se narodil Hugo, měří 51 cm a váží 3750 g
Amalie..- 19.12.2006 v 18:41 hod. se narodila Stelinka, měří 53 cm a váží 3780g
EvulaI .....- 27.2.2007 se narodil Sebastiánek, měří 48 cm a váží 3270g
Jitutu32…- 16.4. se narodila Janička, měří 49 cm a váží 3440g  

 
kote
Ukecaná baba ;) 1075 příspěvků 02.05.07 16:17

Čau zebřulky,  

je vidět, že volné dny na vás měly dopad a moc jste tu toho nenakecaly, užívaly jste si sluníčka a volna, to je dobře :-) Já jsem byla u rodičů na Moravě, rozdělali jsme dětem houpací síť, co jsem dostala od svého manžílka ke třicetinám a děti si z ní udělaly loď, koukaly jim jenom hlavy a pořád lezly dovnitř a ven… bylo to fajn. Na čarodějnice jsme jeli do vesničky za Hradec, kde budeme snad časem bydlet, byl tam obrovský oheň a vesnické děti si hrály se zapálenými košťaty… no neměla jsem z toho moc dobrý pocit, přece jenom mám k ohni respekt. A včera jsem trochu uklízela, byla jsem bruslit a užila jsem si pěkný den. Manža měl závody v orientačním běhu, tak jsem byla sama doma, nepolíbil mě (no snad neuschnu) ale chtěl, večer, jenže mně už se nechtělo z pelíšku zase ven, byla jsem nějaká promrzlá a koukala jsem na hokej :-)  

Moni, Ajjoo, ty vaše děti jsou fakt nějaké spjaté osudem. Beztak až je jednou seznámíte bude z toho láska na první pohled :-))  

Adko, at se Vikinka brzy uzdraví. Já jsem teď o víkendu smrkala se synovečkem, který má taky rýmu, jenže on nechce smrkat, už je mu pět a umí to, ale nechce se mu. Tak furt potahuje a mě to děsně rozčiluje, tak jsem mu řekla, že jestli nebude smrkat, nejede k nám v létě na prázdniny no a co myslíš, smrkal :-)  

Kati, dračice, prosím Tě, už nic nevyváděj a jak píšou holky, nohy nahoru a hezky v klidu počkej, až Jája nakoukne.  

Jinak po IUI se cítím OK, utíká to tentokrát celkem rychle, na víkend jedeme zase pryč, tentokrát do Českosaského Švýcarska, manžel tam ještě nikdy nebyl, tak to jedeme prozkoumat. Takže mi to čekání na výsledek snad uteče stejně rychle jako doteď. Jen tentokrát beru utroš a není mi to moc příjemné, když ho polknu, motá se mi hlava a když zavádím, teče ze mě nějaký ten vosk či co to je za sajrajt a tak se v noci budím „vlhkem“. Ale co bych pro své vytoužené mimi nevydržela, no ne?  

Tak pa pa, krásný zbytek dne  

Koťátko

 
Andrea2
Kecalka 422 příspěvků 02.05.07 17:22

Ahoj holky, 

tak koukám, že jste si všechny hezky užívaly volných dnů. Jak už jsem psala, my jsme nikam nejeli a zůstali v Praze, měli jsme doma totiž návštěvu z Německa. Takže jsme chodili po Praze a bylo to fajn. 

Dneska jsem byla na kontrole v porodnici a nález je opět stejný, tzn. nic se nechystá, absolutně klidný nález. Na jednu stranu bych už klidně šla rodit, ale na druhou stranu je ještě čas a já jsem docela ráda, protože potřebuju ještě vyřídit pár důležitých věcí a ještě něco dokoupit. Taky mám docela radost, protože se zdá, že plánované malování porodních sálů v době mého termínu bude asi odsunuto. 

Holky, omlouvám se za stručnost, ale Eliška, sic byla dneska plavat, tak překypuje energií a dožaduje se procházky na písek. Tak já v rámci zachování duševního zdraví padám dělat bábovičky:-))))). 

Andrea2+Eliška+Ka­čenka(37+1tt)

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 02.05.07 17:55

Ahojky, koukla jsem na seznam kdo pojede na srazík a pořád mi to nevychází na 11 lidiček jak jsi psala Twiggi.
Já vím o :  

Panda
Maky
Ajja
Monička
Leňule
Twiggi
Amálie
Kaitlin
Maru
Lucie  

Kdo mi chybí???????????
maru

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 02.05.07 17:58

Já hlava děravá - mluvila jsem s Amálkou a s Maky a taky měly obě platit, tak nevím kde se penízky toulají :-(
 Maru

 
misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 02.05.07 20:57

ahojky    

tak  se jen v rychlosti hlásíme jak  to s námi  vypadá.  

No rýma  už je  určitě lepší, už jí ani netečou nudle,ale  kašel se  hodně zhoršil,chudák   šíleně  kašle,úplně   slyším,jak se  jí  to na těch průduškách  trhá.no snad to  taky brzo  přejde. dneska  v noci už  hezky spinkala  celou noc.  

Právě  hledám  nějakou dovolenou v Čechách,  chceme  v jižních  Čechách,  nějakou chalupu,ale  je  to všechno drahé nebo obsazené.Jo  a  Tomáš si  ještě  vymyslel, že  to c hce u řeky.no  nevím nevím  jestli něco najdeme.kdybyste měl  někdo tip,  budu ráda.  

No  tak  já zase pádím.  

Míšenka+Anička tuberáček

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 02.05.07 21:26

Zebřičky,
přeji vám dobrou noc.

Moc se vás tu neukázalo, tak snad zítra se polepšíte!

Andrea - chápu tě, taky bych už šla rodit, ale na druhou stranu jsem ráda, že jája drží, každý  den v bříšku je pro něho lepší. I když se k porodu nechystáte, tak to může být z ničeho nic, aby jsi nás nakonec nedpřeběhla .-)

Kotě - to víš, že to uteče. Co nevidět je tu víkend a pak svátek a už budeš testovat.

Sladké sny a pa zítra Kati+Jája 38+4tt

 
Alex012
Stálice 58 příspěvků 02.05.07 22:10

Ahojky zebřičky,

tak se zase hlásím, konečně už máme opravený počítač, musela se vyměnit celá základová deska. 

Zase se nám fakt daří:-(.   

Přes víkend mi vykradli auto. Parchanti zlodějský mi ukradli přední aerbeg, takže když jsem chtěla jet v pondělí poprvé po třech týdnech po neschopence do práce, vykoukli na mě dráty z volantu. Udělal to nějakej profík, protože centrální zamykání vůbec nepoškodil a aerbeg si odborně odmontoval. Parkuji přímo před bytovkou, a samo sebou nikdo nic neviděl a neslyšel. Celé pondělní dopoledne jsem pak strávila na policii:-(. Do práce jsem dorazila až v 11:15hod., kde byli rádi, že jsem konečně přišla, protože jsem jim telefonovala, že se zdržím, z čehož museli mít fakt děsnou radost. Pojištěné to sice mám, ale spoluúčast je 5000,– Kč:-(((.

Když se to s-r- tak se to s-r-!!!  Pardón, ale ulevila jsem si.

Dočetla jsem si minulý deníček a chtěla jsem vám poděkovat všem za podporu, však ono se nám to snad jednou zadaří. Obulela jsem to zase tradičně, ale život jde dál. Jak se říká čas ani prd nezastavíš. Hlavně, abych to jednoho dne neprošvihla už nejsem nejmladší.

Jitulle: Ket v Gennetu stojí 5200,– Kč bez prodl. kultivace. Prodloužená kultivace (4-6 den od oplození ) stojí 2500.-Kč, ale nevím, zda jí provádí i u Ket.  

Adko007:  Do Gennetu běžně nechodím. Doporučil mi to můj lékař MUDr. Doležal z Kostelce nad Orl., má s nimi smlouvu, ale musím říct, že se mi to tam líbilo ze všeho nejvíc. Krásný  moderně zařízený jednolůžkový pokoj s vlastní sociálkou( WC+sprchový kout), a TV. Byl tam se mnou po celou dobu na pokoji i manžel, což nikde jinde nešlo. Byla jsem v Iscare i Pronatalu, ale tady se mi zdál i nejlepší přístup. Byli na nás všichni moc hodní, škoda jen, že to nevyšlo. Ráda bych tu podstoupila i 4IVF, ale oni zatím nemají smlouvu s VZP. Možná od letošního července. Jinak bych musela změnit pojišťovnu. Embrya mi zaváděl MUDr. Jaroslav Hulvert. Testovala jsem doma 15den(neg.), v ten den jsem jela ke svému lékaři a ten mi vzal krev. 16den ráno byl výsledek a přestala jsem brát léky, protože to bylo negativní, ale MS dorazila až 19den a to s plnou parádou.

Monika S. : To já jsem taky zaplatila za embrya a na papíru jsem měla uvedeny 4ks, ale skutečnost byla bohužel jinná.

Maru: Kdy že je ten srazík, že bych se tam zajela za vámi alespoň mrknout.

Krásný večer
Pá Alex  

 
Andrea2
Kecalka 422 příspěvků 03.05.07 07:59

Dobré ránko všem, 

Eliška ještě spinká, tak si tu užívám snídani a ranní klídek.
Mám od včerejška dobrou náladu, protože se mi podařilo vyhrát spor se sociálkou, která mi teď s Kačenkou vypočítala hrozně nízkou mateřskou (s Eliškou jsem brala tu maximální). Poté, co jsem si to podrobně nastudovala a spočítala sama a jejich výpočet reklamovala, tak se opravdu ukázala chyba na jejich straně a kdybych to nechala plavat, tak jsem přišla za těch půl roku asi o 40 000 Kč. To je docela síla, co?!!! 

ALEX, to je teda smůla, já bych fakt s těma zlodějem dělala nevímco. Chápu, jak tě to vytočilo. My se ještě teď nevzpamatovali z toho, že nám v únoru někdo vykradl chatu a to mu bylo málo, ještě u toho spoustu věcí jen tak rozmlátil:-(((. Drž se, ono to špatný období přejde a zase ti budou věci vycházet. 

MÍŠENKO, jsem ráda, že už je Aničce lépe, taky vždycky trpím, když je Elí nemocná. 

MARU, tak co, jak bylo na Šumavě? Těším se na nějaký vyprávění. 

KOŤĚ, budu moc držet kopýtka, koukám, že je to na nejlepší cestě, tak ať tě nálada jen tak neopustí. 

MONI, teda Barunka je číslo! Eliška taky čas od času něco filmuje, ale na Barunčinej výkon je přeci jenom krátká:-)))). 

KATI, koukej odpočívat! Je to moc důležitý, abys byla fit, může ti to hodně pomoct. Porod s angínou si nepředstavuju ani v těch nejhorších snech. S polibkem to Honza u nás vyřešil fikaně, políbil mě po vázou se šeříkem:-)). Ale kytičku jsem dostala, to zase jó. 

ANDREJKO, zdravíme Adámka, teda to jsem se lekla, když jsem si četla o jeho úrazu. Hlavně, že už je to lepší. 

Tak a já jdu asi nenápadně vzbudit tu naši šípkovou Elišku, jinak mě zruší překypující energií. 

Přeju hezký den. 

Andrea2+Eliška+Ka­čenka(37+2tt)

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 03.05.07 08:33

Ahoj holky!

Maru - chybí ti Karla, ta se odhlásila na poslední chvíli, to znamená v době, kdy jsem to objednávala, tak jsem s ní ještě počítala! Ale to by nevadilo spíš jde o to, že mi došly penízky jenom od čtyřech z vás a to je fakt málo! No zkusím tam zavolat a snad se nic neděje, ale stejně by to chtělo poslat, určitě mi nedošly všechny a začínám z toho být trochu nervózní :o((((

Míšenko - my jsme se taky letos rozhodli, že strávíme dovolenou u nás, no konkrétně na Moravě, ještě se známýma jsme si pronajali chalupu, ale je fakt, že jsme se rozhodli už o vánocích a objednávali v lednu! Jsem na to zvědavá, dokonce u tý chalupy má být malý bazén a můžeme tam i s pejskama, je tam veliká zahrada, no a malej s náma jede taky, tak se už moc těším :o)))

Alex - tak to je mi líto, že se vám takhle nedaří, ale třeba teď už máte tu smůlu vybranou a bude se jenom dařit! Pojišťovnu jsem musela změnit taky, měla jsem vojenskou a ta neměla smlouvu s Doležalem, takže bylo rozhodnuto, já tam chodím i normálně, takže nebylo co řešit, přece nebudu platit vyšetření! Jo a srazík je od 8. 6. do 10. 6. tak se ukaž!!!! A nebo pojeď s náma!!!!

Andreo - tak to je teda docela síla, hlavně, že ti to vrátili!!!

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 03.05.07 11:36

Ahoj zebry…nemam precitane …ale hlasim som doma z nemocnice…vys­ledky su k lepsiemu ja sice neviem posudit ci pocujem lepsie :-) ale asi hej…som odychnuta mozem teraz debordelizovat prat a balit na zajtrajsiu chatu.Paaa a prajem vam aspon tak krasny vikend ako budem mat dufam ja.Musim dnes stihnut aj rodicko koli tej skolke v prirode este ma gymnastiku a zajtra ideme az poobede okolo 17.00 tak sa tu mozno este mihnem.Ahojte

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 03.05.07 14:25

Alex, to je fakt k vzteku!!! :-( Tak ať už se všechno konečně obrátí a je jen dobře.
No tak já si embrya převezla do Gennetu v pondělí, na papíru jsem taky měla 4 ks, tak jsem zvědavá, jak to bude ve skutečnosti… Budu taky u Dr. Hulverta, tak uvidíme, jestli nám se podaří… Jo a taky mám VZP, takže přemýšlím, jestli změnit pojišťovnu nebo čekat, jestli ji s VZP od července uzavřou…

Adka

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 03.05.07 14:26

Zdenco, vítej doma a nezapomeň v tom fofru odpočívat! ;-)

A.

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 03.05.07 16:33

Ahojky zebrunky,
Jo jsem ostuda ostuďácká, ale já fakt nestíhám už vůbec nic, v práci je to čím dál tím horší, nevím nevím kam to tímhle tempem dojde. V podstatě jsem tenhle týden ještě neseděla v kanceláři, ráno přijdu, vezmu papíry a jsem fuč. Takže ulítaná a naštvaná.....­.........
Doma mám po návratu ze Šumavy výbuch, nevypráno, neuklizeno...­........... ale salsičku a angličtinu a ostatní aktivitky si ujít nenechám, takže vlastně co se divím, žejo? :-DDDD

 

Na Šumavě se mi podařilo rozdýchat, že se IVFko zase posunulo a začala jsem plánovat dovolenou, vzhledem k tomu, že mám naplánovaný dlouhý protokol tak to prostě zkraje léta nevidím reálně. V horku se odmítám honit 100 km do centra, tak si snad taky jednou můžu říct já jak to chci a ne jen doktoři.

 

Zdenoc super,ž e máš nemocnici za sebou a sluch se ti zlepšil, užij si relaxování na chaloupce a pak nám budeš vyprávět co jste se Sisou zažily.

 

Twiggi jo jasně Karla, tak tu já už jsem si škrtla, tak proto mi to nesedělo. Je mi divný,ž e ti ty penízky nedorazily, ověřím to u Maky, Amálky i Lucie, snad se to vyjasní. Snad budou v penzionu v pohodě.

 

Andreo to je super,ž e jsi spor se sociálkou vyhrála, to potěší, tak si za odměnu kup něco pro radost :-) Pozdravuj Elišku a jsem zvědavá jak se budete s Kati předbíhat kdo porodí dřív :-D A o Šumavě vám budu asi vyprávět až v dalším deníčku, abych e mohla rozpovídat :-D

 

Alex teda vy máte fakt ošklivácký období, ach jo moc mě to mrzí. Ale určitě se vše v dobré obrátí a ty si budeš užívat šťastné chvilky. Na srazík přijeď a to je rozkaz vrchní zebry :-D!!!!! počítáme s tebou jo?

 

Míšenko tak k nám do Jižních Čech se vám zachtělo, no musím říct, že je tu krásně J mít chaloupku u řeky tak vám jí půjčím, ale nemám. Alespoň se pokusím přemýšlet kde vím o nějakém ubytování, a chcete si pronajmout jen třeba soukromou chatu nebo i jiný typ ubytování? Přeji Aničce brzké uzdravení.

 

Koťátko držím kopýtka aby to tentokrát vyšlo, opatruj se a užívej si pohody na víkendovém výletě, pak už tě čekají ty nejkrásnější těhulkovské starosti.

 

Kati ty jsi prostě naše akční zebřička, koukej taky odpočívat a ne pořád pracovat Jája si taky potřebuje trošku odpočinout i když je ještě u tebe v bříšku. Posílám pohlazeníčko.

 

Adko Vikince přeju ať jí zoubky netrápí. A vy jdete do dalšího pokusu, když převážíte embrijka?

 

Moničko teda vy máte herečku :-O no věřím,ž e ti na pohotovosti nebylo do smíchu,a le jinka je to historka fakt pro zasmání, škoda, žejste neměli s sebou kameru :-D
Tobě přeji brzké uzdravení, už je ti trošku lépe?

 

Ajjo uf teda to jsi mě taky vylekala s Admákem, hlavně že je v pořádku. Tobě taky držím palečky.
A ještě tě musím moc moc moc pochválit před nastoupeným zebřím stádečkem za deníček, to byl super nápad. Moc hezky jsem si početla, jsi šikulka.
A o tvém porodu si taky ráda přečtu, takže asi zase vyhlásíme,ž e nám každá napíšete ty své porodní zážitky, co vy na to zebřičky???

 

Musím pádit na anglinu, tak snad večer ještě mrknu i když nevím nevím, začali jsme s manžou tak trošku plánovat nějakou dovolenou, tak možná budu u netu projíždět kam by jsme mohli jet, Jo mimochodem Moničko prosím mohla by jsi mi písnout třeba do emailu jaké to bylo v Turecku? Kde jste byli ubytovaní, kde jste byli na výletech apod.......... Děkuju...........

 

Maru

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 03.05.07 19:34

Ahojte Zebřičky,

tak vás tu moc nebylo? Kde jsou ostatní???

Andrea - teda, ty jsi šikulka, to mě by jistě ošidili, tomuto vůbec nerozumím. Hlavně, že jsi se nedala!

Zdenca - to je fajn, že jsi v pořádku, jen ještě hezky na chaloupce odpočívej!

Alex - to je šílené, ani se ti nedivím, že jsi nasr.....Nám se taky vždy kazí všechno najednou.Měli jsme chvilku klid, takže nám to teď taky začalo, pokazilo se nám preso, pekárna na chleba, rozsypal se harddisk v počítači a blbne nám satelit, jede jen když se mu chce. No jo, má se narodit Jája, tak proč by mělo vše fungovat, že?

Dnes byla skoro celý den pryč, ráno jsme jeli na chalupu, tak jsem hrabala trávu, jen mě tam do víčka kousla nějaká mrška, takže mi napuchlo víčko. Odpoledne jsem byla s Karličkou na procházce, takže jsem se domů dostala až k večeru. Asi se půjdu umýt a budu polehávat u TV.

Hezký večer kati+jája 38+5tt

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 03.05.07 22:01

Ahojky,

tak kde to vázne?

Moničko, kde jsi? Historka s héééérečkou byla dokonalá, teď jsem si jí znovu četla a zase mě pobavila ;-)

Maru, to je fajn, že jsi odsun IVFka rozdýchala a na binec v bytě kašli… No ten frmol v práci není nic moc, snad se to časem zlepší. To IVFko bys měla naplánovat až se ti bude chtít, viděla bych to na odpočinkovou dovolenou, aby sis na ty dvojčátka odpočinula a pak v klídku stimulovat a otěhotnět…
Jojo, převezly jsme embryjka, teď čekám na MS a pak vzhůru na KET (doufám že tam ty embrya budou, ale po Alexině zkušenosti nevím nevím).  

Kati, koukám, že se vám to v domácnosti taky sype, ale po porodu kafe stejně nebudeš pít, ani čerstvém chleba jíst, když budeš kojit, na satelit a počítač moc času nebude, tak to zas není taková pohroma :-)) Promiň dělám si srandu, je to fakt nepříjemný…
Teda Jája to má za pár!!! Moc se těším až nastane den D!!!  

Andrejko, na Kačenku se taky moc těším!!! Jak se cítíš? Kdy to tipuješ ty?  

Holky, tak jsme dneska byly na očkování spalniček a spol. Viki se to teda nelíbilo ani trochu, ale dostala náplast s obrázkem a doma mi jí pořád důležitě ukazovala a povídala „šenšen" (= šneček), ten na tý náplasti byl k poznání ;-) Je neuvěřitelný jak se pořád zlepšuje v mluvení, dokonce mě dneska poslala „pryč" a jasně mi to i ukázala prstem , když jsem jí nechtěla nechat rabovat ve skříni… no je to moje zlatíčko, i když někdy pěkně vzteklý a uječený :-)  

Dobrou, papa…  

Adka

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 03.05.07 22:09

Ahojky zebřičky.-)  

tak snad se mi to už konečně povede - vložit ten komentář - byl tak dlouhý a někam potvora zmizel:-O)  

Maru - Turecko je dobrá volba -nezapomeň, že jsem si přivezla barušku:-O)  Určitě ti mejlnu co a jak - památekje dost - teď jen záleží na Vás jak moc se Vám chce cestovat Pamukalle, Efess, Trója, Istanbul atd atd -opravdu hodně -no slibuji, že písnu Turecko a tamní lidičky jsem si moc oblíbila.-D  

Kati - teda hezky odpočívej -úklid není k ničemu - stejně se zase napráší a nádobí ušpiní .Počkej až Jája bude běhat po celém bytě - nepořádek a drobečky budeš přehlížet - no jinak by ses opravdu zbláznila -noholky nenám pravdu :-D  

Zdenco - nějak jsem přehlédla co se stalo, že si byla v nemocnici ? Až od Maru jsem zjistila, že něco se sluchem? Tak doufám, že už je všechno OK a už velmi dobře slyšíš Sisu:-D  

Adko - koukám, že Viki je pořádný číslo,a le snad tě uklidním -mívám pocit, že čím Baruška stárne tak se jakoby uklidňuje - začíná být taková rozumější:-D  

Ajja - tak kde jsi a co Adámek??  

Twiggi - to má bejvalka štěstí, že budete mít malýho - moc se na něj těším a kdyby zase něco vymejšlela tak jí viřiď, že když se naštvu tak uvidí rodeo:-D A neboj penízky určitě dorazí od všech :-O)  

Alwx012 - to je pech, ale dneska v telce o tom povídali, že to asi někdo dělá na objednávky. Neboj bude dobře -smůla se unaví a budeš mít zase jenomštěstí. Já vím když se daří tak se daří co:-D  Jinak s těma embryjkama si mi dala - no snad to bude v pohodě -inak jim tam od plic něco povím:-O)  

Andrea2 - to je dobře, že ses nedala a došlápla si na sociálku - člověk se v dnešní době nesmí nechat oblbnout. No,a le už, aby jsme se uměly vyznat ve všem co:-D  Jinak Vám to holky pěkně utíká co? No a jak se tváří velká sestřička?? Těší se???
Kotě - tak kdy budeme testovat?? To je dobře, že jseš každej víkend někde, alespoň na to tolik nemyslíš a necháváš to koňovi - neboj však se jednou podaří.Jo a přemýšlela jsi o cvičení podle Mojžišovky.Joa jábyla na masáži přes konečník - představ si, že jsem měla kostrč hnutou cca 2 cm. tak mi to narovnala a pak se mi Ket podařil - prý ta hnutá kostrč jakoby rezonuje a proto se embryjka neudrží:-O) Přemýšlej
Leňulko - tak jak sis to užila a co mimi??? Těším se na fotečky  

MichaelaVE - teda Miško vy jako s Pusinkou na srazík nedorazíte??? nebo co???  

No holky a už jsem vygumovaná -jenjsem ještě chtěla popsat jak se ta mojeholka vůbec nebojí. V rámci jízdy na koních, která se nekonala neb majitelka má zlomenou nohu nám jako náhradu nabídla mrknout se na čerstvě vylíhlí kůzlátka:-O)  No Barča se vzhla hnedka do ohrady a já už viděla jak se ty maminy těma rohama na ní seběhnou.No dopadlo to tak, že mají jednu starou kozu a tak se hnedka vyřítila k Barče a jemně ji dotrhala k vrátkám a stála a nechala se mučit ( v překladu hladit od Barušky ) :-D   No to by šlo,a le pak si Barča všimla, že koza má něco mezi zadníma nohama a už šla po tom-no dopadlo to, že jsme byli všici smradlaví, špinaví od mlíka, hnoje, bobků - prostě všeho co bylo na zemi i na koze :-DDDD Já hóóóódně naštvaná a Baruška unudlaná a totální socka ( se divím, že mi jinesebrali ):-D Brácha se smál tak za odměnu šlápl do kravského hovna- tak jsem se smála i já a radši jsme šli:-DDDDDD Tímto zdravím holky vesnický:-DDDDD
Když přijel Zdenda z práce tak byl vysmátek neboť razí heslo špinavé dítě - zdravé dítě:-O)  Holky mezi náma ještě teď mám namočené věci v kýblu v koupelně, protože ani ta pračka s bezvadným vanishem to nechce vyprat:-DDDD  

No snad jsem Vás moc nenudila a jesli budete mít zájem tak tu mámještě story s pálením mojí ručně vyrobené čarodějnice, kterou Baruška bránila zubynechty - takže jsme málem upálili Barušku:-DDDDD  

Jo a mimochodem nikdo jsme nevzal foťák - to jsme rodina co:-DD  

Tak dobrou noc a piště je tady nějak mrtvo  

Monika

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 03.05.07 22:16

teda ty si mě pěkně předhonila:-D  Mě se to dneska strašně kousalo a něšlo mi vložit žádnej příspěvek. jo mluvení to mi povídej Barunce se už dá dobře rozumět - teď stále dokola říká mami počkej - pokaždé když něco dělá. Začíná mluvit malé věty mamiko kokej bebíko a tak podobně - je to moje zlatíčko největší -joa začla rýmovat a kašlat se mnou - tak má už celej červenej nosím chuděrkamoje  

Tak posílám eViki pusinku

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 03.05.07 22:33

Moni díky, na emajlík o Turecku už se moc těším a památkama nešetři, já jsem cestovatel „šílenec“, krotí mě jen manžel, který si chce odpočinout :-O
Pozdravuj tu svojí malou špindírku :-D
pap Maru

 
zabucha
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 04.05.07 08:54

ahoj zebřičky.
moc se omlouvám, ale jen prolítávám, nic nestíhám. už jsem byla zvědavá, co Kati, jestli už je Jája venku.. tak držím palečky  apřeju pohodový porod a těším se na zážitky.
já teď jezdím pořád mezi prací a švagrovou - co má dvojčátka :-)) a užívám si jich, takže i proto net nestíhám. dvojčátka jsou super, krásně prospívají. užívám si to. dneska jedeme poprvý s nima na chalupu :-))
jinak my jsme naplánovali dovču - etíme v červnu do Egypta na Makadi Bay - moc se těším a pak přelom červen/červenec - IVF… tak uvidíme.
Ajjoo - krásný deníček
všechny vás moc zdravím. římanka z říma - žabucha :-))

 
kote
Ukecaná baba ;) 1075 příspěvků 04.05.07 09:28

Čus, velmi rychle za vámi letím…  

Chcete pobavit?! Včera se mi zdálo o Moničce a Twiggi :-)))) Potkali jsme se s vámi holky v nějakým podzemním bludišti, byl tam i můj Jiřík (manža) a Moniččina BArunka… jenže po prvních pár minutách jsme vás ztratili a pak se celý sen odehrávál v tom duchu, že jsme šíleně nervózní běhali podzemními chodbami a hledali vás. A nenašli :-((((( A to byl konec snu :-(((((((  

Takže ve snu se mi už objevila Aďka, Kati, Twiggi a Monička. Kdopak bude asi další?!?!?!  

Pa pa, krásný víkend  

Kotě s rozpíchanýma tlapičkama, protože včera na keramice vyrábělo sochy, které bylo třeba vyztužit pletivem a to strašně píchalo :-(( Au au.

 
kote
Ukecaná baba ;) 1075 příspěvků 04.05.07 09:29

No a jsem úplný trdlo, celou dobu chci pochválit Ajjuu za krásný deníček a vždycky na to zapomenu. Takže Ajjoo, chválím, moc!!!!  

Tak teď už vážně pa  

Kotě

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 04.05.07 09:54

Hezký den Zebřulky!

Adka - to máš pravdu, že z těch pokažených věcí nebudu nic potřebovat :-) Ten Vikinčin „šenšen“ mě strašně pobavil, já bych asi nepřišla na to, co tím myslí, ale ty jako matka jistě rozumíš všemu!

Monička - to víš, že až tu bude jája, tak mi binec vadit nebude, ale teď tím úklidem zabíjím čas.
Teda to máte zážitky, ale opravdu velké pokárání - vy nemáte fotky??? tak příště foťák sebou, ať z toho máme i něco my!

Zabucha - ahoj!!! ještě držíme! Užíte si dvojčátek a chaloupky!

Já jsem se vrátila od Dr., nakonec s mého mírně oteklého víčka je opuchlé celé oko, takže ho téměř nemůžu otevřít. Měla jsem spíš strach, aby to nakonec ještě nebyla nějaká borilióza a nevěděla jsem, jestli to nemůže mít vliv na malého, tak jsem raději šla. Prý je to jen reakce na píchnutí, takže mám dávat studené obklady.Jen doufám, že se Jája nerozhodne během 2 dnů narodit, protože by se mě asi lekl, vypadám příšerně. Takže odkládám porod z 5.5. jak jsem chtěla až na příští týden :-)))

Pa jednooká Kati+Jája 38+6tt

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 04.05.07 10:36

Ahoj holky!

Tak už máme zase pátek, takovýhle krátký týdny bych si dala líbit :o)))

Maru - dneska tam zavolám a zkusím jim to vysvětlit, snad to pochopí. Zaplatila bych to sama, ale je nějak moc před výplatou, tak nemám z čeho :o))) no zkusím se domluvit, že jim to dám příští týden, tak snad dorazí už všechno!
Ivf si klidně udělej podle svého, nemá cenu se nechat do něčeho tlačit! No a ta dobrá věc je, že můžeš na srazík ne?

Kotě - tak tobě se o mně i zdá jo? Tak to abych tě ve snu nestrašila :o))) Mně se v poslední době asi dvakrát zdálo, že jsem si dělala těhotnský test a byl pozitivní, no nevím proč se mi to zdálo, protože se na nic v dohledný době nechystám, ale byl to takový zvláštní pocit!

Kati - tak ať ještě chvíli Jája vydrží! Připoměla jsi mi tím, že jsem nepopřála sestřence k narozkám, tak snad se nebude zlobit, že dostane přání o něco později, no asi ne, ona si na mě taky vždycky vzpomene pozdě, ale přece!

Moniko - jo špinavý dítě, zdravý dítě, tak tímhle jsme se řídili celý víkend :o))) no je fakt, že malej byl v „pracovním“, takže se chodil vždycky ujišťovat, jestli se může zašpinit, no vypadal opravdu pěkně :o))), ale byl spokojenej! To Barunka určitě taky ne?

No a ostatní si nepamatuju :o((( nesedím totiž u svýho počítače, takže všechny vás zdravím!!!!

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 04.05.07 11:02

Tak už mám i další penízky, celkem od šesti z vás, tak to už docela jde ne? No to už vypadá nadějně :o)))

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 04.05.07 11:55
Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama


Reklama