tn_zoom_obrazek_444.jpg
[citace] **"@j.a.n.i1":https://www.emimino.cz/profil/jani1/** píše: "@artepka":https://www.emimino.cz/profil/artepka/ Ocelový když je mokrý, tak klouže jak blázen :-( jinak je to fakt asi ta nejjednodušší varianta. [/citace] mě by bohatě stačilo něco takového, manžel mi tu říká, že se mi po tom bude blbě chodit v podpadkách, ale já teda podpadky nenosím, zase třeba v zimě namrznou jakekoliv schody, z hlediska bezpečnosti už by byly lepší takovéhle, ne... nebo kloužou i tyto?
- Autor: artepka
- Vloženo: 15.10.15
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána