skenování0089.jpg
My bydlíme s mýma rodičem, vztahy máme dobrý a i tak jsme si udělali vlastní vchod, přilepili jsme z druhé strany vlastní verandu, do zdi vybourali díru a vchod od našich z verandy zazdili
- Autor: dzarunka
- Vloženo: 15.10.15
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána