20151106_131908.jpg
Dceři 5 let se na mandli v týdnu udělal takovýhle čep. Teploty nemá, v krku ji nebolí. Nesetkal jste se s tímto někdo?
- Autor: Vendle
- Vloženo: 06.11.15
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Dceři 5 let se na mandli v týdnu udělal takovýhle čep. Teploty nemá, v krku ji nebolí. Nesetkal jste se s tímto někdo?
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána