20150307_092607.jpg
"@Lenka.813":https://www.emimino.cz/profil/lenka813/ Depemo Alpiron - není nejhorší, mám ho už 9 měsíců a OK. Ale než něco koupíš běž si to osobně vyzkoušet, každý máme jiný představy a některé kočárky tě mohou na konec pěkně zklamat.
- Autor: radka101
- Vloženo: 27.11.15
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána