12752217.jpg
Holky "@Simush":https://www.emimino.cz/profil/simush/ a "@Galja":https://www.emimino.cz/profil/galja/ kočárek je do každého terénu, takže už něco vydrží ;) Já osobně budu jezdit po kostkách a kočičích hlavách apod... takže taky celkem nic moc terén. Po zkušenostech s kočárkem Peg-pérego Book Completo (ten neotočný) který má ve předu malá přední otočná kolečka jsem projela i nemožné a porád vypadal jako nový a hlavně to vydržel :palec: Hodně jsem s kočárkem cestovala autem i vlakem. Vlakem teda hodně moje mamka :lol: a ani ta si nestěžovala. Jen si stěžovala na barvu. Byl celý černý a v prostředku byl šedý pruh. Mě se teda moc líbil a byla jsem s ním tak spokojená, že když jsem ho před rokem prodávala, tak jsem musela zamáčknout slzu :D "@Simush":https://www.emimino.cz/profil/simush/ tobě bych poradila ten Ascot. Jestli máš ráda šedo-růžovou kombinaci, tak toto je správná volba. Navíc šedá není tak tmavá, spíš středně šedá :mrgreen: a pokud vím, tak bys radši zakrývací okýnko. Co se týká hluboké korbičky Pop Up, tak jsem fakt za ní ráda. Protože se dá složit i s podvozkem, ale je fakt, že jak je ten podvozek užší, tak se ta korbička "nespácne" úplně jako u podvozku Book plus a plus S. Ale jde to ;) Korbička je super i s tím kšiltíkem :palec: Ještě posílám fotku vnitřku korbičky... Jinak já jsem prostě ujetá na mega stříšky a hlavně bez okýnek :mrgreen:
- Autor: Pavla087
- Vloženo: 19.02.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána