Mod Beige.jpg
"@Galja":https://www.emimino.cz/profil/galja/ Mod beige možná vypadá hezky na katalogových fotkách, ale buhužel ta realita je trochu jiná :? Tím nechci nikomu rozmlouvat tuto barvičku. Určitě se tu najdou lidičky kteří mají rádi béžové a krémové odstíny... Pro mě je to bohužel nijaká barvička :( viz. foto. A musím s tebou souhlasit, že džíny nosí i holky a proto jsem se rozhodla pro Blue denim byť přítel byl pro Mod Black :mrgreen: Líbí se mi černé kočárky, ale pořád jsem váhala a hlavně mi prostě vadilo na sporťáku to nezakrývací okýnko :zed: Jinak je by byl TOP a měla bych Mod Black :palec: "@Simush":https://www.emimino.cz/profil/simush/ posílám foto aspoň hluboké korbičky Ascot. Doufám, že trochu pomůže při výběru barvičky. Ten Ascot má na sobě takové cosi co ještě hází na sluníčku takové odlesky, ale je to hezké. Posílám detail. Osobně taky říkám, že Book Cross nemá úplně TOP výběr barev ale i tak se stále dá vybrat ;) Jo, a info pro všechny budoucí majitele Book Crossu! Kočárek není ani nízký a ani vysoký. Já osobně jsem malá s botama mám 157 cm :mrgreen: a dobrý. Nastavitelná rukojeť lze nastavit dost vysoko a tak bude vyhovovat i těm vysokým rodičům aniž by si nějakým způsobem šlapali na (brzdu jsem chtěla říct :mrgreen: néé :mrgreen: ) zkrátka na zadní osu. To jsem chtěla napsat :lol: :palec: Ani hluboká korbička není nízko nasazená a ani vysoko a to samé platí i o sporťáku. Takže asi tak ;)
- Autor: Pavla087
- Vloženo: 19.02.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána