Peg Perego Book Cross

25
3.2.16 15:47

Peg Perego Book Cross

Zdravím, dost zvažuji, že si zakoupím tento kočárek, ale zatím pro něj není moc recenzí. Máte s ním už nějaká zkušenost? Jak se s ním jezdí, cestování, nákupy, stříška, polohovaní do lehu, kola(jestli taky hrkají jako concord, když nejsou nafukovací)a prostě vše, co by jste mi k němu z vlastní zkušenosti napsaly:-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Peg Pérego Book Classico?

Přidejte zkušenost s Peg Pérego Book C...
Napsat příspěvek

Reakce:

1050
10.2.16 13:59

@Simush Ahooj :mavam: v pátek mi má přijít jako 3v1 :dance: Jinak s kočárkem jako takovým zkušenost nemám, ale už jsem kočárek Peg-pérego Book měla takže vím do čeho jdu :palec: Bereme ho právě kvůli jeho skladnosti a váze. Hodně cestujeme i do zahraničí. Jinak pokud budeš volit verzi 3v1 tak doporučuji koupit modular set Pop Up protože má trošku užší korbičku než klasická Navetta XL. Kolečka neřachtají vůbec, jsou totiž gumová, plněná vzduchem s pojistkou proti propíchnutí. Na nákupy je taky super protože má veliký nákupní košík se skvělým přístupem do něj i když máš nasazený sporťák a dítě ti spinká a hodně se do něj vejde :palec: Stříška? Tak to je další důvod proč jsem tento kočárek volila. Před tím jsem jí měla taky a tak bych už nechtěla nic jiného. Takže, je prodlužovací a perfektně kryje před sluncem a v zimě zase spolu s nánožníkem chrání před chladem :palec: Polohování, tak tady jsem se teda trochu bála je totiž na pásky a to jsem teda moc nechtěla, ale to je jediné mínus na kočárku (teda pro mě), je teda fakt, že pásky jedou perfektně, nezadrhávají se a je zde víc poloh než u polohování na páčku. Ale je to asi o zvyk a až se nám malé narodí, taksi toho určitě ani nevšimnu :mrgreen: Jinak jde do úplného lehu-teda je to nepatrný sklon, ale to mají všechny Peg-pérega… dle mého názoru to vůbec nevadí (syn mi v kočárku vydržel spát přes 2 hodiny a vždy se probudil s úsměvem na tváři :D ). V pátek až mi dorazí kočárek, tak určitě dám vědět co a jak a klidně sem hodím fotky kočárku ;). Jinak jsem se už před pár měsíci zmiňovala o tomto kočárku v diskusi Peg-pérego Book, tak se tam jukni, třeba jsem tam víc napsala informací o tomhle kočárku ;) Jinak jsem si vybrala barvičky: modular set Atmosphere a sporťák Blue Denim ;)
Jinak barvičky Ascot, Blue denim a Synergy mají zakrývací okýnko ve stříšce což je výhoda. Ostatní barvičky Mod Black, Mod Bluette, Mod Beige toto okýnko zakrývací nemají. V okýnku je vlisovaná taková černá síťka… jako nevadí to ničemu, ale já prostě okýnka ve stříšce prostě nemusím… :?
Za mě je to rozhodně dobrá volba :potlesk: :palec: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
11.2.16 13:49

Ahaaa, tak to děkuji za info, no ale pak dejte určitě vědět, jak jste spokojená. já právě zvažuji sporťák, momentálně mám concord, s hlubokou spokojenost, ale ted co jsem dala sporťák, tak mě akorát točí, malá ještě leží, má teda 8měs, ale moc ji neposazuji a právě boudička pořád padá, když leží-moje nervy. kvůli,,řachtání,, koleček mám podvozek jané, jako jezdí super, ale za košík bych jim asi nedala moc bodů! právě prodávám kamarádce babyjogger city mini, co mám po první dceři, a tak hledám alternativu těchto obou, akorát jsem teda na černou, tak jste mě nepotěšila s tím okénkem, to je asi rozdíl, proč jsou některé levnější, no musím to zvážit:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1050
11.2.16 16:07

@Simush Je tam rozdíl v okýnku a v použitým materiálu. Můj chlap byl rozhodnutý pro celo černá kočárek, ale mě se to pořád nezdálo :? černý kočárek jsem také měla i denimový… ach jo, snad jsem se barevně rozhodla dobře ;) Mám doma celý látkový vzorník a je to teda masakr vybírat barvičku :mrgreen: Zítra přijde, tak sem pak hodím fotky :D :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
13.2.16 10:19

@Pavla087 už se těším na fotky:-)No nevím, zda jsem přehlédla, co čekáte:-)já mám druhou holčičku, kdybych měla chlapečka asi bych brala i jinou barvu, ale na tu holku mi tam nic nesedí:-Dten černý s červeným lemem se mi nelíbí! A kde jste vzala to info a vzorník, z nějaké prodejny? taky bych to chtěla vidět naživo. Detailně jsem koukala na ty fotky na peg-peregu a byly vidět rozdíly v materiálu. mimochodem, ten blue denim vypadá krásně, určitě dobrá volba :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
14.2.16 09:45

@Pavla087 Joo a já teda nevím, zda jsem to s tím okénkem pochopila dobře, ale znamená to, že okénko, co je ve stříšce se nedá zakrýt jakoby tou látkou nebo je to blbost a špatně jsem to pochopila, pač jestli se nedá zakrýt, tak to teda nechci a budu muset přistoupit na barvu ascot!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1050
14.2.16 16:31

@Simush Ano, u barviček Mod Black, Mod Beige, Mod Bluette není zakrývací okýnko…to je jen u barviček Ascot, Blue denim (ten máme :palec: ) a Synergy. Původně jsem chtěla Mod Black ale kvůli tomu nezakrývacímu okýnku jsem se rozhodla pro Blue denim. Až se uzdravím a budu se cítit dobře tak se m hned hodím reálné fotky kočárku ;) Jinak prý čekáme klučíka, tak uvidíme zda se doktor trefil nebo ne :mrgreen: Ascot je super barvička v kombinaci s bílou eco kůží. PP je dělá velice kvalitní a tak bych se jí vůbec nebála :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1050
19.2.16 14:03

Ahóój @Simush :mavam: Tak posílám konečně slíbené fotky kočárku :D Jak jsem se už zmínila, tak jsem ho kupovala jako 3v1, Modular set je v barvě Atmosphere a sporťáček je v barvičce Blue denim. Na živo jsou barvičky ještě hezčí :palec: Z kočárku jsem absolutně nadšená! Jakékoliv info podám ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
19.2.16 15:14

Ahoj :) vic jak tyden jsem vybirala sportaka a zaujal me tento model. Taky jsem nenasla moc recenzi a zkusenosti, v podstate jen tuhle diskuzi. Tak doufam, ze jsem nevybrala spatne - kocarek mam objednany, taky Blue Denim a tesim se na nej moc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1050
19.2.16 16:47

@Galja PP Book Cross je úplná novinka, tak proto na něj nejsou žádné recenze ;) Jinak Peg-pérego je obecně velice dobrá a kvalitní značka kočárků a nejen kočárků :palec: Blue denim je ještě hezčí na živo než na netu ;) Dlouho jsem se rozmýšlela jakou barvičku vybrat a nakonec jsem se rozhodla fakt dost dobře :mrgreen: Co se týká kočárku, tak jezdí úplně sám a opravdu moc krásně se ovládá :palec: Ale pokud kočárek bude někdo kupovat jako 3v1 tak doporučuju právě hlubokou korbičku Pop Up protože je malinko užší a perfektně na podvozek sedí. Jinak co se týká sundání potahu (aby se na konstrukci dala nasadit hluboká korba) tak to chce trochu trpělivosti. Nic obtížného to není, ale musela jsem si k tomu vzít na pomoc chlapa a to si troufnu o sobě říct, že jsem technický typ a ledascos si udělám sama ;) :mrgreen: I autosedačka PP tam jde, jen jsem ji nevyfotila.
Každopádně kdo zvažuje koupi tohoto kočárku, tak neprohloupí :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
19.2.16 19:04

@Pavla087 jj, prave ze je to novinka, tak jsem nevedela, jestli do toho jit :) hlavne doufam, ze se mi nerozpadne jen co vjedu na polni cestu :D mame Jane Slalom Pro, jizdni vlastnosti celkem dobre, ale po jednom a pul diteti (druhe dceri je 10 mesicu) uz ten stav neni uplne fajn, tak jsem si rekla, ze to chce zmen a ze sportak koupim jiny, opet trojkolku. U Crossu me oslovila velka striska, zakryvaci okynko, a jsem zvedava na nenafukovaci kolecka. Jen ty barvy me moc nenadchly :( tak mam k Blue Denim objednany fusak cerna-fuchsiova a fuchsiovou tasku, abych to trochu ozivila :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
19.2.16 19:34

@Galja tak to jste na tom, jako já, mám concord na podvozku jané slalom, jsem téměř naprosto spokojena, jezdí mi teda dost dobře, ale nadchla jsem se právě pro tuto značku, tak právě prodávám ten svůj, jen mám strach, abych výměny nelitovala :nevim:
@Pavla087 mě dost přesvědčila, že kočár je, jak říká,,pan dokonalý,,tak snad bude vše o. k.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
19.2.16 19:37

@Pavla087 fotky jsou fakt super, jsem ráda, že kočárek vidím i jinak než na dokonalých fotkách z internetu, jen pořád nevím, co ta barva mod black nebo ascot, přítel fandí ascotu, je zase fakt, že by se do něj hodila krásná růžová vložka a já miluju růžovo-šedé kombinace.Ach joooo. Otázka? jak moc je tmavá ta šedá??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
19.2.16 19:40

@Pavla087 A úplně lituji, že jsem o korbičce nevěděla dřív, ta je úplně super na zimu, to jsem neviděla lepší snad…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1050
19.2.16 19:53

Holky @Simush a @Galja kočárek je do každého terénu, takže už něco vydrží ;) Já osobně budu jezdit po kostkách a kočičích hlavách apod… takže taky celkem nic moc terén. Po zkušenostech s kočárkem Peg-pérego Book Completo (ten neotočný) který má ve předu malá přední otočná kolečka jsem projela i nemožné a porád vypadal jako nový a hlavně to vydržel :palec: Hodně jsem s kočárkem cestovala autem i vlakem. Vlakem teda hodně moje mamka :lol: a ani ta si nestěžovala. Jen si stěžovala na barvu. Byl celý černý a v prostředku byl šedý pruh. Mě se teda moc líbil a byla jsem s ním tak spokojená, že když jsem ho před rokem prodávala, tak jsem musela zamáčknout slzu :D
@Simush tobě bych poradila ten Ascot. Jestli máš ráda šedo-růžovou kombinaci, tak toto je správná volba. Navíc šedá není tak tmavá, spíš středně šedá :mrgreen: a pokud vím, tak bys radši zakrývací okýnko.
Co se týká hluboké korbičky Pop Up, tak jsem fakt za ní ráda. Protože se dá složit i s podvozkem, ale je fakt, že jak je ten podvozek užší, tak se ta korbička „nespácne“ úplně jako u podvozku Book plus a plus S. Ale jde to ;) Korbička je super i s tím kšiltíkem :palec: Ještě posílám fotku vnitřku korbičky… Jinak já jsem prostě ujetá na mega stříšky a hlavně bez okýnek :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama