Zpět na web

  • načítám...

obtzhhhh).jpg

Ahoj, mám dotaz.. malému se udělala asi před 3 týdny malinkatá boulička za uchem, která mu pak zmizela, dnes jsem ale zjistila, že už jí tam má znovu a je veliká, asi jako hrášek má jí už i za druhým.. bouličky jsou hladké na dotek, a nedá se s nimi pohybovat, na dotek ho to vůbec nebolí.. může to být z toho, že je už měsíc nemocný ( rýma, občasný kašel )? :nevim: zánět oušek nemá dnes jsme byli na ORL.. zítra jdu k obvodní, ale chci se pro jistotu zeptat tady, abych byla klidnější.. jsou mu 2 měsíce Fotka je stažené z netu, je na ní vyznačeno kde jsou bouličky, na druhém oušku je o něco dál, a větší.. děkuji za každou odpověď

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...