Bouličky za uchem

125
1.3.16 16:59

Bouličky za uchem

Ahoj, mám dotaz.. malému se udělala asi před 3 týdny malinkatá boulička za uchem, která mu pak zmizela, dnes jsem ale zjistila, že už jí tam má znovu a je veliká, asi jako hrášek má jí už i za druhým.. bouličky jsou hladké na dotek, a nedá se s nimi pohybovat, na dotek ho to vůbec nebolí.. může to být z toho, že je už měsíc nemocný ( rýma, občasný kašel )? :nevim: zánět oušek nemá dnes jsme byli na ORL.. zítra jdu k obvodní, ale chci se pro jistotu zeptat tady, abych byla klidnější.. jsou mu 2 měsíce

Fotka je stažené z netu, je na ní vyznačeno kde jsou bouličky, na druhém oušku je o něco dál, a větší.. děkuji za každou odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

302
1.3.16 17:03

Dcera to mela taky, dnes je ji dvanáct a pořad ji má, větší, ale nic se neděje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18226
1.3.16 17:07

Uzlinky? Malej měl a vlastně má uzlinky hmatatelné a viditelné. Jsou víc viditelné při nemoci, ale jsou větší i normálně. Dr je prohmátl a řekl, že je to ok. Potíže nemá. Ale jsou maličko pohyblivé.
Segra zase měla pod kůží tukový váček- vyřízli, vymáčkli. :think:

Příspěvek upraven 01.03.16 v 17:12

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
1.3.16 17:12

@Nainuva my je právě pohyblivé vůbec nemáme ale děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.3.16 18:36

V těchto místech se dělají i tukové váčky. Je to benigní záležitost, spíše kosmetická. Mimi je ještě malé, tak k řešení to není, ale dr bych to ukázala, až půjdete na nějakou kontrolu/očkování.

• Citovat
  • Upravit
125
1.3.16 19:04

@monrom Byla jsem u ní předevčírem, a dnes na ORL, a jako naschvál jsem si toho všimla teprv odpoledne :lol: každopádně děkuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama