Drží si ručičky

Anonymní
1.3.16 15:22

Drží si ručičky

Dobrý den,

Mám dceru 10 měsíců a poslední dobou si často chytá ručičky… Jakoze jednou rukou chytne prstiky druhé ruky. A někdy ruce takto sepne a mává s nima nahoru dolu..mám obavy jestli se nejedna o nějaké stereotypní pohyby signalizujici autismus ci treba jiné syndromy..dělaly to také vaše deti někdy? Omluvte prosím anonymitu..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1209
1.3.16 15:25

Dcera 14 m to taky delala a dela. Myslim, ze je to uplne normalni. Obcas bychom nase deti nemeli tak pozorovat ;) Autismus bych podle toh asi neposuzovala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49760
1.3.16 15:25
@Anonymní píše:
Dobrý den,Mám dceru 10 měsíců a poslední dobou si často chytá ručičky… Jakoze jednou rukou chytne prstiky druhé ruky. A někdy ruce takto sepne a mává s nima nahoru dolu..mám obavy jestli se nejedna o nějaké stereotypní pohyby signalizujici autismus ci treba jiné syndromy..dělaly to také vaše deti někdy? Omluvte prosím anonymitu..
:roll: :roll: proč hned autismus?? Zase bych dítě tolik nepozorovala, autismus v tomto věku by jsi stejně nepoznala ;)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.3.16 15:27

Pokud je jinak v pořádku, tak je to myslím normální. Zkouší tělo, třeba se ji to prostě jen líbí. :mavam:

• Citovat
  • Upravit
11133

Zklidni se, jinak dalsi vyvojove faze protrpis :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58524
@Anonymní píše:
Dobrý den,Mám dceru 10 měsíců a poslední dobou si často chytá ručičky… Jakoze jednou rukou chytne prstiky druhé ruky. A někdy ruce takto sepne a mává s nima nahoru dolu..mám obavy jestli se nejedna o nějaké stereotypní pohyby signalizujici autismus ci treba jiné syndromy..dělaly to také vaše deti někdy? Omluvte prosím anonymitu..

emimino plné plašanů z autismu :zed: tohle dělá každý dítě, objevuje, co to má a co to umí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.3.16 15:28

Spíše jsem někde narazila na popis rettova syndromu a tam se tyto pohyby rukou také vyskytují..tak me to vylekalo..jsem mladá maminka prvorodicka tak nevím, jestli je normální…

• Nahlásit
  • Citovat
58524
1.3.16 15:33
@Anonymní píše:
Spíše jsem někde narazila na popis rettova syndromu a tam se tyto pohyby rukou také vyskytují..tak me to vylekalo..jsem mladá maminka prvorodicka tak nevím, jestli je normální…

probůh, nečti net, nebo se postupem doby zblázníš :hug: :hug: to jsou tak vzácné syndromy, že spíš vyhraješ sportku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
1.3.16 15:35

Taky to dělala, ale na autistu nevypadá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24456
1.3.16 15:52

Asi bych zpozorněla, kdyby to dělala ve třech letech. Ale desetiměsíční je úplně v klidu, zkouší, co všechno ty ručičky dokážou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9719
1.3.16 15:52
@Anonymní píše:

Nešil naučila se novou věc tak jí dělá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.3.16 16:12

Dobra, přestávám googlovat..jsou to furt samy strachy o ty deticky…

• Nahlásit
  • Citovat
22512
1.3.16 16:30

A proč zas autismus :roll: to je každej den jedna, co má strach z autismu, i když její dítě je (nejspíš) naprosto v pořádku - jen proto, že někde četla nebo jí kamarádka něco řekla :pocitac: Nečti blbosti na netu a věnuj se radči dítěti, nebudeš tak vystreslá. A hlavně to taky chce dítě přehnaně nezkoumat

Myslím, že prcek prostě objevil novou věc a tak ji teď bude dělat do zblbnutí. Stejně jako když moje dcera se naučila prskat, taky prskala snad nonstop :mrgreen: A pak za chvíli objeví zase něco nového, třeba házení věcí z kočáru, přelívání vody atp

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
1.3.16 16:33
@Anonymní píše:
Dobra, přestávám googlovat..jsou to furt samy strachy o ty deticky…

jo, to uděláš asi nejlíp ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama