Zpět na web

  • načítám...

001.jpg

Zdravím všechny, snad mi někdo poradí. Když přidám ke konci vaření polévky smetanu, dojde k tomu, co vidíte na obrázku. Chut'ově je v pořádku, ale esteticky není. V čem můžu dělat chybu? Děkuji za radu.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...