001.jpg
Zdravím všechny, snad mi někdo poradí. Když přidám ke konci vaření polévky smetanu, dojde k tomu, co vidíte na obrázku. Chut'ově je v pořádku, ale esteticky není. V čem můžu dělat chybu? Děkuji za radu.
- Autor: Charlenn
- Vloženo: 30.05.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána