sns_in_use.jpg
"@makarka":https://www.emimino.cz/profil/makarka/ Já jsem neměla mléko vůbec, max 5ml, dcerka mi málem umřela hlady, taky nebyla žádný dravec, a když jsem prso zmáčkla, mléko vytrysklo, ale dál nebylo nic. Přišla na to až laktační, když chtěla, abych odsála odsávačkou. Nesla jsem to těžko, kojit jsem chtěla, o UM jsem ani neuvažovala, dělala jsem všechno možné i nemožné, nic nepomohlo. No nebylo zbytí. Nakonec pomohl suplementor od Medely http://www.medela.cz/produkty/suplementor-A20000005EB9 Dcerka si ode mně vysála, co bylo v prsu, dokrmila se UM, ale vlastně vše dohromady sála z mého prsu. Moc mi to pomohlo hlavně psychicky, krmila jsem tak až do 8 měsíců, kdybychom nemuseli do nemocnice, kde jsem se nechtěla předvádět, asi bych "kojila" dodnes. Přidávám obrázek kojící maminky z netu, svoji fotku mám v jiném počítači
- Autor: macík
- Vloženo: 22.06.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána