Zpět na web

  • načítám...

DSCN5331.JPG

My máme taky dirigentské miminko. Až na to, že u nás je k tomu i pláč. Je pravda, že jsem ji balila do zavinovačky - říkala jsem tomu kazajka (tenká a dobre se to do ní balí) a pak vypadala jak housenka - trčela ji jen hlava. Ale vyspala se a docela rychle se večer zklidnila a usla. Teď ji budou 3 měsíce a už asi 10 dní spí bez zavinovačky. Hodně se to máchání zlepšilo. Ale když chytne hysterák, tak je to síla... Blbé je, že spí v první vlně krásně. Po prvním krmení, ale už začne zase kopat, máchat ručkami a já se budím, dle mého se ani ona nevyspí. ale už ji nebalím do kazajky, jen se snažím dekou ji "upěchovat". V kočárku nemáchá a spí krásně i bez zavinutí. takže jsem z toho jelen :D

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...