20160725_130712[1].jpg
"@bossk":https://www.emimino.cz/profil/bossk/ ty jehly musí být rovně, přikládám foto, zkuste ji opatrně narovnat, ale ať ji nezlomíte zkuste znovu navléci nitě, od prava do leva, a mělo by to fungovat, pokud i tak nebude stroj vázat, tak se někde něco pohlo, a je to na seřízení
- Autor: steeve
- Vloženo: 25.07.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána