stehy.jpg
"@steeve":https://www.emimino.cz/profil/steeve/ dobrý den, moc prosím o radu, mám overlock brother 1034 jen 3týdny takže se na něm stále učím. Problém je že mi stále vynechává nit na levé jehle. už jsem udělala snad všechno a nevím jak to opravit. Když povolím napětí na levé jehle na 3 tak to přestane ale zase šev je dost povolený což je špatně. Než jsem zlomila jehlu fungovalo to výborně a krásně mi sešíval i čtyři vrstvy softshelu...teď dělá takový problém i na jedné vrstvě... Zkusila jsem vyměnit i několik jehel, všechny možné kombinace přitáhnutí a povolení všech nití...no nevím... :zed: už by ho nejraději vyhodila z okna :cert: jak já potřebuji nutně šít...Jak jsem psala, mám ho teprve tři týdny tak nevím co kde utáhnout nebo povolit, vyměnit...VYHODIT!!! moc děkuji za odpověď.
- Autor: tiska
- Vloženo: 29.11.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána