Zpět na web

  • načítám...

stehy.jpg

"@steeve":https://www.emimino.cz/profil/steeve/ dobrý den, moc prosím o radu, mám overlock brother 1034 jen 3týdny takže se na něm stále učím. Problém je že mi stále vynechává nit na levé jehle. už jsem udělala snad všechno a nevím jak to opravit. Když povolím napětí na levé jehle na 3 tak to přestane ale zase šev je dost povolený což je špatně. Než jsem zlomila jehlu fungovalo to výborně a krásně mi sešíval i čtyři vrstvy softshelu...teď dělá takový problém i na jedné vrstvě... Zkusila jsem vyměnit i několik jehel, všechny možné kombinace přitáhnutí a povolení všech nití...no nevím... :zed: už by ho nejraději vyhodila z okna :cert: jak já potřebuji nutně šít...Jak jsem psala, mám ho teprve tři týdny tak nevím co kde utáhnout nebo povolit, vyměnit...VYHODIT!!! moc děkuji za odpověď.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...