- Autor: martulkasloník
- Vloženo: 03.06.11
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Velikost písma:
Peťule M
7.8.13 11:06
- Upravit
Tak to je opravdu nášup..:-) Myslela jsem si, že jsem jediná blázen.. ale vidím, že nedávám vydělávat firmám na těhu testy jediná..:-)