Zpět na web

  • načítám...

20160820_091055.jpg

Ahoj holky, potřebuji poradit, má 5ti letá dcerka má ve vlasech stroupky, viz foto. První jsem myslela že to má rozškrábané od komára ale má jich na hlavě aspoň deset. Stroupek je do žluto-hněda pak si to rozškrábe a je takový červený. Nevíte co s tím než půjdu ke kožní?? :think: Moc děkuji za radu...!

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...