detsky-hraci-koberec-dum.jpg
Ahoj holky, jak tady píšete, že děti si s těmi panenkami hrají spíš na koberci, tak mě napadlo koupit koberec.http://www.maxmax.cz/koberce/detske-koberce/detske-koberce-na-hrani/ Máte s tím zkušenost, hrajou si s ním vaše děti?
- Autor: Mindi
- Vloženo: 13.10.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána