Zpět na web

  • načítám...

detsky-hraci-koberec-dum.jpg

Ahoj holky, jak tady píšete, že děti si s těmi panenkami hrají spíš na koberci, tak mě napadlo koupit koberec.http://www.maxmax.cz/koberce/detske-koberce/detske-koberce-na-hrani/ Máte s tím zkušenost, hrajou si s ním vaše děti?

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...