domeček.jpg
"@Aishenka":https://www.emimino.cz/profil/aishenka/ Já jsem se rozhodla pořídit pro naši 4letou dceru nějaký z domečků od Kidkraftu. Pro 1,5ročního syna zatím moc nevím, protože má všechny hračky po ségře. Ale uvažovala jsem o nějaký multifunkční kostce od Woody nebo Bino. Kdyby měl někdo nějaký tip, budu ráda. Lego duplo, dřevěnou vláčkodráhu, to máme. Má moc rád svítící a hrající hračky, možná pořídím něco od Fisher Price, ale taky toho má dost po ségře. :think:
- Autor: Pinkie
- Vloženo: 12.10.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána