chladnicka_vino.jpg
Tak my si nakonec s manželem vybrali společný dárek :-))) Dostane mašličku a půjde pod stromek. Jen trochu zeje prázdnotou, nemáte někdo tip na eshop s vínem, nebo možná ještě lépe přímo tip na vinaře s dobrým vínem. Víno máme rádi, znalci z nás snad teprve budou. Nechce se mi vybírat lahve po supermarketech.
- Autor: Lucinkakobliha
- Vloženo: 23.11.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána