DSCN0457.JPG
Babenky, verte Unice. Nám sa takto pred rokom narodilo krásne dievčatko, vyšlo to na 1.pokus. Nikdy sme tam nejak nečakali, ani tam nebýva ľudí, ako sme to videli na inej klinike.
- Autor: zienka obycajna
- Vloženo: 28.12.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána