Zpět na web

  • načítám...

DSCN0504.JPG

Babenky, verte Unice. Nám sa takto pred rokom narodilo krásne dievčatko, vyšlo to na 1.pokus. Nikdy sme tam nejak nečakali, ani tam nebýva ľudí, ako sme to videli na inej klinike.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...