Zpět na web

  • načítám...

IMG_4879.JPG

Ahojky holčiny tak se k vám taky přidám jestli mohu :mavam: Trochu vám přiblížím můj příběh.. Je mi 23 a v listopadu 2015 sem byla na operaci kvůli endometrióze a sebrali mi půlku pravého vaječníku. Obrečela sem to jako malá. Doktoři doporučili založit rodinu do roka neboť se to rádo vrací. Tehdejší přítel (5.let spolu) a bylo mu 36 mě nedokázal pochopit a stále tvrdil že "on" ještě není připraven a tak nějak mě nedokázal pochopit v jaké situaci jsem v Květnu 2016 jsme se začali snažit tedy myslela jsem si to ale z 3x do měsíce a ještě aby z toho nic nebylo sem se dověděla že před tím se raději udělal rukou... neupřímnost a asi 3 pauza z jeho strany že neví zda mě miluje, zda sem zrovna já ta co semnou chce rodinu a než se rozhodne o návratu tak že doufá že to mezitím dostanu tak sem si řekla DOST! Potřebovala sem k sobě někoho o koho bych se mohla opřít no a takový princ se našel jsme spolu 2.měsíce :hug: už jednu princezničku roční a půl má a ted to vypadá že bude mít dětičky dvě :hug: zítra jdu na gyndu poslední je z 29.1 - 1 den MS která nedorazila a zítra před kontrolou dělám ještě jeden :andel: tak držte palečky :mavam: :mavam:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...