IMG_20170201_075843.jpg
Ahoj holky. Už jsem se tady několikrát divala, a teprve teď mi to dalo se zaregistrovat. Mám takový problém. Posledni ms 12.1., tento víkend jsem byla u přítele, samozřejmě ovu test nechala doma - ve ctvrtek byl neg., v pondeli pozitivni a v nedeli jsme na to hupsli. Ovu asi určitě byla ne? Možná v sobotu, jenze vím, ze ji mívám tak 20-21dc, mam cykly 33 dnu. Nevím jestli je tady nekdo kdo to pocitani nejak vynechal... snažíme se dlouho.. včera v noci jsem, tedy druhy den po styku, objevila trochu krve, ale malinko, dnes je toho vic, na uhnizdeni brzy, ale na to zanorovani... nevim nevim. Vim ze podobnych temat tu je hafo, ale uz fakt nevim. Mam jen 3 fotky ovu.. prosim poraďte.. dalsi ms mam dostat az 13.2.
- Autor: AnneeM
- Vloženo: 01.02.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána