mimoni.jpg
Chtěla bych letos dělat s dětmi poprvé tyhle mimoně + ombre vajíčka, dělal někdo? Nějaké rady na ty ombre? Nebo mě ještě napadlo že bych udělala půlku vajíčka jednou barvou a druhou půlku zase jinou (jako mimoně jen v jiné barvě a bez dokreslení) ;-) Samolepky mě už omrzely a kvůli dětem chci hezky barevné.
- Autor: lussinka1984
- Vloženo: 14.04.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána