IMG_3199.JPG
"@HankaS82":https://www.emimino.cz/profil/hankas82/ Nooo to se teda táhne... tak já jsem přesně o 8 dní míň než ty, takže 4+0... a nemůžu se dočkat příštího týdne... hlavně že to řeknu příteli a pak taky že konečně zavolám do CARu a řeknou mi termín Utz... Je to nekonečný... Hlavně jak to kolem mě nikdo neví, tak jsem z toho taková nesvá :D Zdá se že zatím sílí... sice mi přijde, že pomaleji než Tobě třeba, ale sílí a to je snad hlavní...
- Autor: Dddkkk
- Vloženo: 22.04.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána