20170503_094037.jpg
"@HankaS82":https://www.emimino.cz/profil/hankas82/ Ahoj holky, tak se přidávám. Je to přesně týden, kdy jsem mela dostat menstruaci a nedostala. Čtyři dny na to jsem si udělala test ( kdyby jeden ) :lol: :lol: a vyšel pozitivní. Nemůžu tomu uvěřit, že bych opravdu byla těhotná. Hned jsem se objednala k doktorce a objednala me 16.5. AZ za dva týdny, to budou nekonečné dva týdny. Miminko si s partnerem moc přejeme, jsme spolu 7 let a i když Já dvě de ti mám, tak při tel chce svoje a Já nejdřív nechtěla a tedy se modlím ať je v se v pořádku. Bude mi už 40 a tak snad i v tomto věku nebudu stará máma, hlavně doufám, že testy mi nelžou. A opravdu těhotná jsem.
- Autor: Helenka 77
- Vloženo: 05.05.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána