IMG_20170531_132222.jpg
Ahoj, mala mela už 2 klíšťata, ted ho mela za uchem, kapla jsem ixoderm a stekl az k ušnímu lalucku. Klíště jsme vyndali, ale mala si vůbec nenechala odstranit ten zaschly zbytek Ixodermu, mela ho tam asi 3 dny, ted se mi konečně povedlo seskrabnout ten zbytek a všimla jsem si, ze tam ma takovém podlouhly bolak, všude tam, kde byl ten ixoderm. Nikdy se mi to nestalo a to ho používám už dlouho, mám strach, ze by mohlo jít o boreliozu atd...nevíte někdo jestli můžou byt po klisteti i takové bolaky??? [* *]
- Autor: Abecede90
- Vloženo: 31.05.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána