Fotografie0721.jpg
"@Moniňoň":https://www.emimino.cz/profil/moninon/ ahojky malá měla také na vrchním víčku mastiček jsme měli 5 druhů, potom jsem malé dávala homeopatika staphysagria a belladona, obklady jsme dělali s heřnámku a lněného drceného semínka co nejvíc teplé a třeba i 20* za den...ted už je to rok a neudělalo se ani jednou...
- Autor: nelinka204
- Vloženo: 23.07.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána