IMG_1076.PNG
Myslím, že paní prodavačka měla pravdu. Na e-shopu je napsáno, jen k vybraným modelům :think:
- Autor: Babeta81
- Vloženo: 17.09.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Myslím, že paní prodavačka měla pravdu. Na e-shopu je napsáno, jen k vybraným modelům :think:
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána