20171014_123555.jpg
[citace] **"@terien":https://www.emimino.cz/profil/terien/** píše: Je to teda pleveleni diskuze, ale tyhle zavřený a uvazany psy bych odebirala a majitele pověsit za přirození do průvanu :cert: :cert: [/citace] Já si totiž pro dědu naivně představovala něco takovyhohle :nevim: :mrgreen:
- Autor: sirikit
- Vloženo: 14.10.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána