61562-2.jpg
Tak bych pro dědu viděla řešení opět psa. Ta láska k nim a zábava, kterou dávají kynologovi nic jiného nenahradí. Ale zkusila bych dědu vzhledem k jeho věku ukecat třeba na středního (nebo velkého) špice. Je to taky takový ušák chlupatý. A myslím, že by byl vhodnější, je to takový ten klasický dvorkový pesan, který nepotřebuje tolik vymýšlení blbin, je takový nenáročný, určitě by byl rád na zahrádce s dědou, občas na procházce, a ohlídal si zahradu. Velikost by taky šla, aby ho zvládnul jak děda, tak pak někdo kdo se o něj bude starat po dědovi.
- Autor: Barbucha3
- Vloženo: 14.10.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána