Dětská-gymnastická-sestava-inSPORTline-Kinder-8-220-cm.jpg
Ahoj maminky, přemýšlím pro svoji nyní skoro 2,5letou dceru instalovat v pokoji dětské žebřiny (něco jako viz obrázek) měly jste to někdo? máte s tím zkušenost?
- Autor: ninyoka
- Vloženo: 07.11.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána