Zpět na web

  • načítám...

Dětská-gymnastická-sestava-inSPORTline-Kinder-8-220-cm.jpg

Ahoj maminky, přemýšlím pro svoji nyní skoro 2,5letou dceru instalovat v pokoji dětské žebřiny (něco jako viz obrázek) měly jste to někdo? máte s tím zkušenost?

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...