20171210_134143-1.jpg
Ahojte, po delsi dobe zpet :-). V praci fofry, takze jsem moc nestihala sem nakouknout. Cukrovi napecene, ale jen 5 druhu a z toho stejne rozdame rodicum a neco necham manzelovi (ja to u nizkosacharidove stravy jist nemuzu). Jsem ted na nizkosacharidovce a dopuju se vitaminem D a GS mimistar forte. U te nizkosacharidovky jsem cetla ze by mi to na pcos a otehotneni mohlo pomoct a doporucila to endokrinolozka tak uvidime. Jeste zkousim ted homeopatika. Dalsi (3) IVF mam prijit naplanovat behem ledna, tak mam cas na experimenty :-D. Kdyz uz nic tak 6 kilo dole a o 2 cisla mensi obleceni. To potesi. Dneska jsem pekla vetrniky. Ale zajimave kdyz to nesmim ani ochutnat ty kremy, ale pry jsou vyborne :-D. Udelala jsem krem z mascarpone, slehacky a zakysane smetany. A do pulky jsem dala vanilku a do druhe pulky rozpustila 2 horke cokolady. Kremy delam podle sebe a sladim od oka. Coz dnes bylo dost naslepo :-D.
- Autor: danaet
- Vloženo: 10.12.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána